فرانسه برطرف برخی از محدودیت های همه گیر خواهد شد و بازگشایی رستوران ها, کافه ها و پارک ها

بزرگنمایی این تصویر مردم قدم زدن در نزدیکی برج ایفل در پاریس در روز دوشنبه. فرانسه در حال ورود به فا

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم قدم زدن در نزدیکی برج ایفل در پاریس در روز دوشنبه. فرانسه در حال ورود به فاز دوم آن از بلند کردن اجسام COVID-19 محدودیت. میشل اویلر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
میشل اویلر/AP

فرانسه در حال رفتن به یک تعطیلات طولانی آخر هفته آفتابی با آسمان آبی و وعده برخی از آزادی تازه کشف شده. شروع ژوئن 2, برای اولین بار از این کشور قرار داده بود تحت مستند در اواسط ماه مارس مردم خواهد بود قادر به سفر بیش از 60 مایل از خانه های خود پارک ها باز خواهد شد و رستوران ها, کافه ها و بارها اجازه خواهد داشت برای خدمت به مواد غذایی و نوشیدنی دوباره به مشتریان در محل.

"این خواهد بود تا به خوبی قادر به رفتن بر روی چمن در پارک و پیک نیک و یا نشستن در یک کافه پیاده رو دوباره می گوید:" سوزان Helous نشسته روی تخته سنگ در نزدیکی رودخانه سن با دوستان. بانک ها از این سن باید تبدیل به پاریس,' جدید ساعت خوشحال ترین نقطه شب.

در یک سخنرانی در روز پنج شنبه نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت: این کشور در حال ورود به فاز دو از بلند کردن آن مستند و دولت حذف خواهد شد و بیشتر و بیشتر سلول اقدامات به این دلیل که وضعیت در حال تحول مثبت از آنجا که مستند به پایان رسید و در آوریل 11.

فرانسه تایید کرده است 183,275 COVID-19 مورد و بیش از 28,600 مرگ و میر. پس این مستند را پایان شده است وجود دارد قابل توجه و مداوم در کاهش بستری شدن در بیمارستان.

فیلیپ گفت: دولت و فرانسه در شورای علمی نگاه سه عامل در ساخت تصمیم خود را برای شروع به بلند کردن اجسام همه گیر محدودیت: گردش coronavirus تعداد موجود در واحد مراقبت های ویژه تخت و آیا تست ظرفیت می تواند نگه دارید تا با خوشه هایی از عفونت است.

"ما حتی جایی بهتر از ما فکر می کنیم خواهد بود در پایان ممکن است," او گفت: "با اذعان به تلاش های سلامت کارگران و شهروندان عادی. "این به آن معنا نیست که ویروس از بین رفته است. آن را در حال حاضر به درجات مختلف در سراسر فرانسه است. اما انتشار آن رای تحت کنترل است در حال حاضر. این خبر بسیار خوبی است."

هنگامی که در رستوران ها و کافه ها و بارها بازگشایی یکشنبه وجود خواهد داشت محدودیت. جداول باید با فاصله حداقل سه فوت از هم جدا و کارکنان و شام (زمانی که خود را ترک جداول) را مجبور به پوشیدن ماسک.

در پاریس — که در آن خطر گسترش ویروس باقی می ماند بالاتر از جاهای دیگر در فرانسه — رستوران ها را محدود می کند خدمات به صندلی در فضای باز تا 22 ژوئن.

پس از آن وجود خواهد داشت یکی دیگر ارزیابی — و اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده فرانسه را به حرکت در فاز سه از بازگشایی با استخرهای شنا و ورزشگاه و سینما در کسب و کار.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای نگرانی در مورد. نخست وزیر هشدار داد در سخنان خود از بحران اقتصادی است که به دنبال بحران بهداشت و درمان.

"آن خواهد بود, وحشیانه," او گفت:. "و این تنها آغاز است."

اما به عنوان این آخر هفته شروع می شود و به تنفس آه امداد و relishing چشم انداز جدید خود را به آزادی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب