در داخل با عجله به امن ریو دو ژانیرو از چند COVID-19 تخت

دوقو د کخیس برزیل - متخصصان ایستاده بود بیش از بیماران انتوبه در واحد مراقبت های ویژه بررسی نمودار و jotting ک

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399

دوقو د کخیس برزیل - متخصصان ایستاده بود بیش از بیماران انتوبه در واحد مراقبت های ویژه بررسی نمودار و jotting کردن یادداشت. آنها conversed در پایین صدای به سختی قابل شنیدن در میان پی در پی بوق از بيماران مانیتور.

دو تخت خالی شد و در چشم صبح روز شنبه اما پزشکان در سائو خوزه بیمارستان در طبقه کارگر شهرستان فقط در شمال ریو دو ژانیرو گفت: آنها خواهد بود اشغال شده توسط, بعد از ظهر. آن را به احتمال زیاد خواهد شد و تنها چند روز و یا شاید ساعت تا زمانی که بقیه در حال کامل هم به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

"مردم هستند که از بیش از همه" José Carlos de Oliveira, وزیر بهداشت برای شهرستان از دوقو د کخیس گفت: آسوشیتد پرس در بیمارستان پارکینگ.

"این بیماری از شوخی در اطراف. هر کس فکر می کند آن را یک شوخی در حال رفتن به از دست دادن زندگی خود گفت:" de Oliveira, یک پزشک, که به تازگی از بهبود ویروس خود را.

چهار دستگاه آمبولانس به زودی کشیده تا به طور همزمان در بیمارستان. یک پنجم وارد شده بود 20 دقیقه زودتر. همه حمل و نقل COVID-19 بيمار شدند و ساخت یک خط تیره برای تسهیلات چند گرانبها باقی مانده تخت.

سائو خوزه پذیرش سرریز از بیمارستان های دیگر که امکانات در حال حاضر اشباع شده در درمان COVID-19 موارد است.

در ریو دو ژانیرو دولت که از دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در برزیل, بسیاری از بیمارستان ها پذیرش COVID-19 بیماران باید اجرا از تخت های مراقبت ويژه. با توجه به دولت وزیر بهداشت به عنوان روز پنج 369 مردم فکر می کردند که این ویروس در انتظار بودند برای انتقال به ICU.

سائو خوزه تسهیلات فقط افتتاح در مارس 4, و در حال حاضر 90 درصد از آن به 128 تخت اشغال شده است. کمتر از یک هفته پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد همه گیری این شهر از دوقو د کخیس خریداری یک بیمارستان خصوصی و شروع مسابقه برای تبدیل آن به یک مراقبت های ویژه مرکز به طور انحصاری برای درمان COVID-19 بيمار.

بیش از 15000 برزیلی فوت کرده اند از این بیماری تا کنون هر چند بسیاری از کارشناسان می گویند این رقم احتمالا به طور قابل توجهی بالاتر با موارد از دست رفته به دلیل ناکافی تست. در روزهای اخیر بیش از 800 نفر افزوده شده و از مرگ و میر در هر 24 ساعت و بحران' قله هنوز به آمار امریکا بزرگترین کشور کارشناسان می گویند.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro همواره به عنوان همه گیر تماس coronavirus "کمی آنفولانزا" و به شدت انتقاد دولت فرمانداران و شهرداران که بسته کسب و کار, معرفی مستندات و توصیه می شود stay-at-home اقدامات است. Bolsonaro تا به جای حمایت برای هر کسی که تعلق به "خطر" گروه برای بازگشت به کار پس از اقتصاد نمی سقوط.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط از جمله علائم تب و سرفه. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر مانند دیابت یا فشار خون بالا.

--

آسوشیتد پرس تصویری روزنامه نگار Yesica Fisch گزارش این داستان در دوقو د کخیس و AP نویسنده دایان Jeantet گزارش از ریو دو ژانیرو.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب