مک کانل گزارش خود بهترین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه همیشه

فرانکفورت, Ky. - رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خم خود را جمع آوری کمک های مردمی قدرت در میان جهانی از همه گیر اف

توسط MINERALNEWS در 19 فروردین 1399

فرانکفورت, Ky. - رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خم خود را جمع آوری کمک های مردمی قدرت در میان جهانی از همه گیر افزایش حدود 7.5 میلیون دلار در سه ماه اول سال 2020 مبارزات انتخاباتی خود گفت:.

در سه ماهه اول مسافت بود و جمهوری خواه کنتاکی بهترین سه ماهه مالی عملکرد پس از ورود به سنا در اواسط 1980s.

"Kentuckians می دانیم که در یک زمان از نتیجه بزرگ وجود دارد هیچ جایگزینی برای رهبری ثابت از میچ مک کانل" سناتور جمهوری, مدیر, Kevin طلایی گفت.

مک کانل که به دنبال هفتمین دوره مطرح شده $25.6 میلیون نفر تا کنون برای سال 2020 چرخه انتخابات و او تا به حال حدود 14.9 میلیون در دست چه اشکال به عنوان یک بزرگ-هزینه های سنا نژاد در کنتاکی.

دموکرات امی مک گراث همچنین نشان داده است او کمپین جمع آوری کمک های مردمی و همچنین قابلیت های جذب پول در سراسر کشور از دموکرات ها مایل به دیدن مک کانل رییس. McGrath است که تا بحال بهترین بودجه از چندین دموکرات رقابت به چالش مک کانل در ماه نوامبر.

مک کانل به رشد خود را در سال 2014 جمع آوری کمک های مالی, زمانی که او تا به حال حدود 10.4 میلیون در دست در همان نقطه در آخرین کمپین انتخاب مجدد.

مک کانل انتخاباتی حاکی از آن نمی سهولت در جمع آوری کمک پدال در ماه های آینده.

"شور و شوق از سراسر بلوگرس دولت برای حمایت از ما ارزش های محافظه کار و تجدید انتخاب سناتور مک کانل تنها رشد خواهد کرد به عنوان روز انتخابات نزدیک" طلایی گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن