برنامه های کاربردی گرفته شده برای 1 روز به جای هرزه لوئیس در انتخابات

آتلانتا - جورجیا دموکرات ها را جمع آوری دوشنبه برای تصمیم گیری جایگزینی در ماه نوامبر انتخابات برای کنگره ایال

توسط MINERALNEWS در 30 تیر 1399

آتلانتا - جورجیا دموکرات ها را جمع آوری دوشنبه برای تصمیم گیری جایگزینی در ماه نوامبر انتخابات برای کنگره ایالات متحده, John Lewis, درگذشت جمعه پس از خدمت برای بیش از 30 سال در کنگره است.

صندلی خالی باقی خواهد ماند تا زمانی که گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برنامه ویژه انتخابات. خواه فرماندار داده است هیچ نشانه ای که او را در برگزاری یک انتخابات با بیش از شش ماه در سمت چپ لوئیس مدت است.

صدها نفر از مردم به یک غول دیواری لوئیس در نزدیکی مرکز شهر آتلانتا خانه یکشنبه برای ادای احترام خود را.

گل, بالن, عکس شمع و کارت های انباشته شده در پایه ساختمان که در آن "قهرمان" نوشته شده بود بالای نقاشی لوییس صحبت کردن.

چند نفر گریه یا دعا در پارکینگ در این نزدیکی هست.

قانون دولت اجازه می دهد تا حزب دموکرات به جای لوئیس در انتخابات در 5 کنگره منطقه اما این تصمیم باید به سرعت ساخته شده برای این منطقه است که شامل بسیاری از شهر آتلانتا.

حزب دموکرات گرجستان پذیرش برنامه های کاربردی برای نامزدی آنلاین تا 6:30 بعد از ظهر یکشنبه.

ویژه هفت عضو کمیته از حزب دموکرات - از جمله آتلانتا شهردار Keisha لنس کف 2018 فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و 2014 فرمانداری نامزد جیسون کارتر - را انتخاب کنید بین سه و پنج از داوطلبان متقاضی استخر.

دولت کمیته اجرایی خواهد شد و سپس دیدار دوشنبه را انتخاب کنید یک نامزد و ثبت نام به گرجستان وزیر امور خارجه با 4 p. m. دوشنبه.

نامزد خواهد شد و در صورت جمهوریخواه آنجلا استانتون-پادشاه در ماه نوامبر. استانتون-پادشاه تلویزیونی است شخصیت و عفو شد در اوایل سال جاری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقش او را در یک ماشین به سرقت رفته پس از خدمت از شش ماه از خانه حبس در سال 2007.

لوئیس برنده بیش از 84 درصد آرا را زمانی که او در گذشته با آن مواجه جمهوریخواه حریف در منطقه در سال 2016.

قانون دولت اجازه می دهد تا فرماندار به تماس با یک انتخابات ویژه برای پر کردن صندلی تا زمانی که او می دهد 30 روز نامزدها برای ثبت نام و مبارزه است. اما آن را ترک در اکثر کمتر از پنج ماه قبل از برنده انتخابات عمومی این است که قسم خورده به در ژانویه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

برنامه های مراسم تشییع جنازه برای لوئیس اعلام نشده است. لوئیس 80 درگذشت جمعه چند ماه پس از او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان لوزالمعده است.

کمپ اعلام کرد و پرچم ها در گرجستان خواهد بود و در نیمه کارکنان تا غروب روز Lewis' مراسم تشییع جنازه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن