از دست رفته کودک, مادر, مادر بزرگ آمریکا در تنسی

BLOUNTVILLE, Tenn. – مادر و مادر بزرگ از 15 ماه-پیر دختر که ناپدید شده در تنسی هر دو در زندان پس از دادن متضاد حساب های کودک نو پا ناپدید شدن است.

نا امید شده توسط زنان نسخه های متعدد از آنچه اتفاق افتاد به ساناز مای Boswell, مقامات گفت: آنها متهم به دختر 18 ساله, مادر, مگان Boswell با پر کردن یک گزارش نادرست. آنها گفتند: او نادرست و اظهارات متناقض بود با تاخیر و مانع بررسی است.

مگان Boswell برگزار می شد در شهرستان سالیوان ، مادر آنجلا Boswell شد برگزار می شود وجود دارد و همچنین به اتهام سرقت و نقض آزادی مشروط در مورد قبل از آن.

کهربا هشدار صادر شد برای اولین مای نفر هم زخمی شده اند Feb. 18 — حداقل هفت هفته پس از آنکه مقامات فکر می کنم او واقعا ناپدید شد.

مقامات جستجو برای کودک نو پا در ویلکس County North Carolina, Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“ما متعهد باقی می ماند و همچنان به انجام همه چیز ممکن است برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاد به ساناز” کسیدی گفت.

جستجو انجام شد در یک حوضچه با استفاده از یک کنترل از راه دور عمل دستگاه خودرو و بی نتیجه بود, با توجه به بیانیه ای از ویلکس شهرستان کلانتر دفتر.

اسناد دادگاه از مگان Boswell تفهیم اتهام جمعه او را متهم ابتدا گفتن دولت محققان که ساناز مای با پدر کودک اتان پری. اما پری مستقر شده است با ارتش ایالات متحده در فورت پووک, لوئیزیانا و اصلا دختر WJHL-تلویزیون گزارش شده است.

مگان Boswell بعد از آن گفت: در زمان دختر خود را به یک اردوگاه در مندوتا ویرجینیا. مقامات جستجو چندین اردو در آن منطقه است و هیچ نشانه ای از دختر بچه های ایستگاه تلویزیون گفت.

آنجلا Boswell و دوست پسر او ویلیام McCloud دستگیر شدند در هفته گذشته در ایالت کارولینای شمالی در فراری حکم ربطی به کودک نو پا ناپدید شدن است. قبل از او در بازگشت به تنسی Boswell گفت: قاضی او می خواست به خانه بروم و حل و فصل وضعیت با نوه اش, اخبار رسانه ها گزارش شده است.

آنجلا Boswell بازگردانده شد به سالیوان زندان شهرستان در روز دوشنبه و arraigned شنبه در یک سرقت اتهام رسانه های خبری گزارش شده است. قاضی خود را تنظیم اوراق قرضه در $5,000, در مورد, اما سالیوان شهرستان کلانتر سروان. اندی Seabolt گفت: او را زندانی باقی می ماند زیرا یک ضامن باطل او پیوند در یک نامربوط مورد.

مگان Boswell شد آمریکا سه شنبه شب و باند راه اندازی شد در $25,000 به کلانتر, گفت:.

McCloud بود مسترد برای تنسی روز چهارشنبه ویلکس شهرستان کلانتر دفتر گفت.

تنسی دفتر تحقیقات در ضمن وجود دارد گفت: بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده است که این تصمیم به ارسال تصویری پرداختن به آنچه آنها نمی دانند.

این اداره گفت: محققان بر این باورند هر دو McCloud و Boswell باید اطلاعات در مورد کودک نو پا خود را محل. این آژانس همچنین گفت که در حالی که کهربا هشدار گفت: ساناز مع گذشته دیده می شد Dec. 26 آنها نمی توانید مطمئن شوید که از این تاریخ به دلیل از مادر و مادر بزرگ متضاد حساب.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

بریستول Herald پیک گزارش داد که کهربا هشدار صادر شد پس از کلانتر, دریافت اطلاعات از تنسی اداره خدمات کودکان که به آنها گفته اعضای خانواده تا به حال دیده نشده از نوزاد در حدود دو ماه.

کودک را بزرگ پدربزرگ دیوید جونز, به این روزنامه گفت که او تا به حال دیده می شود کودک پس از حدود یک هفته قبل از روز شکرگزاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im