پاکستان می گوید 5 طالب در ضربات پنالتی; 2 بازداشت

پیشاور پاکستان - نیروهای امنیتی پاکستان روز شنبه گفت که پنج مظنون طالبان در یک حمله شبانه در این کشور شمال غرب

توسط MINERALNEWS در 3 اسفند 1398

پیشاور پاکستان - نیروهای امنیتی پاکستان روز شنبه گفت که پنج مظنون طالبان در یک حمله شبانه در این کشور شمال غربی و دو نفر دیگر از شبه نظامیان دستگیر شده بودند در یک عملیات.

ارشد ضد تروریسم افسر طاهر خان گفت: در ضربات پنالتی صورت گرفت در یک ترکیب در طبقه کارگر حومه Mathra در نزدیکی پیشاور مرکز ایالت خیبر پختونخوا. او گفت شبه نظامیان وابسته به گروه ممنوع است و نیروهای امنیتی در بر داشت انتحاری جلیقه sub-machine-اسلحه و سلاح های دیگر در صحنه است.

دو شبه نظامی فرماندهان از Sajna گروه از طالبان پاکستان شناخته شده به عنوان تحریک طالبان بودند دستگیر شده در جمعه دوم-شب حمله با توجه به مبارزه با تروریسم افسر محمد اجمل. این عملیات در مربوطات تانک در منطقه, که در خدمت به عنوان یک دروازه به کوهستانی وزیرستان جنوبی منطقه سابق نظامی و دژ محکم.

پاکستان به انجام تعدادی از عملیات در کشور را ناهموار شمال غرب در سال های اخیر است. دولت بارها ادعا مناطق پاک شد از شورشیان اما خشونت همچنان ادامه دارد.

گروه های شبه نظامی در شمال غرب پاکستان اغلب پیوسته با کسانی که در سراسر مرز در افغانستان است. که باعث می شود دولت پاکستان پیشرفت در reining در ترور بحرانی به خصوص به عنوان ایالات متحده آمریکا است که صحنه را برای امضای یک توافق صلح با طالبان افغانستان در هفته آینده.

حملات تروریستی در پاکستان کاهش یافته است بیش از 85 درصد در طول دهه گذشته از نزدیک به 2000 حملات در سال 2009 به کمتر از 250 در سال 2019 با توجه به پاکستان فکر می کنم تانک.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب