اجرای قانون روابط تاخیر طولانی پیچیده Arbery مورد

آتلانتا - فراوانی از شواهد هنگامی که ماموران در صحنه وارد شده در ماه فوریه بعد از ظهر در ساحلی گرجستان: یک مرد

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399

آتلانتا - فراوانی از شواهد هنگامی که ماموران در صحنه وارد شده در ماه فوریه بعد از ظهر در ساحلی گرجستان: یک مرد ظاهرا غیر مسلح دروغ گفتن در خیابان آغشته به خون است. مشکوک تیرانداز تفنگ ساچمهای شاهدان عینی است. و تصویری از این حادثه.

اما هیچ دستگیری ساخته شده بودند در مرگ از 25 سال Ahmaud Arbery برای بیش از دو ماه تا بعد از تصویری از تیراندازی در نیوبرانزویک ظاهر و stoked ملی داد و بیداد بر روابط.

محلی دادستان در حال حاضر تحت بررسی خود را برای دست زدن به صورت. و تازه منصوب شده سازمان تحقیقاتی و دادستان باید به حل کردن تحقیقات جنایی ساخت یک مورد و برای زمان از دست رفته.

در میان پرسش: آیا تیراندازی مشکوک تراویس McMichael و پدرش, Gregory هر دو سفید دریافت درمان خاص به دلیل سالمند McMichael بوده دیرین محقق در نیوبرانزویک مدار دفتر دادستان منطقه? آیا محققان درمان تیراندازی به عنوان یک پتانسیل قتل و یا به عنوان یک قتل موجه? و ممکن است نتیجه شده اند متفاوت است اگر Arbery نیست ،

___

911 اپراتور صدا اشتباه توسط تماس گیرنده شرح یک ادعا جرم: یک مرد در یک خانه در حال ساخت است.

"گفت: شما کسی را شکستن به آن در حال حاضر؟"

"هیچ این همه باز است. آن را تحت ساخت و ساز," تماس گیرنده می گوید: "و او را در حال اجرا در حال حاضر. وجود دارد او می رود در حال حاضر."

توزیع کننده می گوید: او ارسال خواهیم کرد اما "من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه است."

دومین تماس می آید در شش دقیقه بعد: "من در اینجا در Satilla سواحل. وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان."

این اپراتور در تلاش است برای دریافت جزئیات بیشتر هنگامی که یک مرد yells, "متوقف شود. ... Damnit. متوقف شود." پس از یک مکث "تراویس!"

لحظاتی بعد Arbery است.

با توجه به گزارش پلیس گرگوری McMichael گفت: او را دیدم یک فرد او مظنون به سرقت "تخلیه الاغ" پایین خیابان. او در داخل خانه اش تماس برای پسرش تراویس. دو برداشت اسلحه های خود پریدند به یک وانت و او را تعقیب می کردند.

گرگوری McMichael پلیس گفت آنها می خواستم به صحبت کردن با Arbery و سعی کردم به گوشه ای اما او شروع به "خشونت حمله" تراویس McMichael, این گزارش می گوید. دو جنگیدند بیش از تفنگ ساچمهای و Arbery به ضرب گلوله کشته شد. این McMichaels ادعا دفاع از خود.

پدر و پسر را مورد سوال قرار گرفته بودند و پلیس به نام دفتر دادستان منطقه که در آن گرگوری McMichael کار کرده بود برای بیش از دو دهه برای مشاوره حقوقی. آنها آزاد شدند.

در ضمن Arbery مادر یک تماس از یک محقق.

"او در ادامه می گویند که Ahmaud بود که در یک سرقت و در میان دزدی او مواجه شد صاحب خانه و در میان این رویارویی وجود دارد مبارزه بر اسلحه گرم و Ahmaud ضرب گلوله کشته شد," واندا کوپر-جونز آسوشیتدپرس گفت.

او تکرار این داستان را به خانواده اش.

___

اجرای قانون در نیوبرانزویک دارای شطرنجی و سابقه بیش از دهه گذشته پلیس مواجه شده اند پرونده های حقوقی متعدد و افزایش نظارت.

در سال 2010 دو افسر شلیک هشت گلوله به یک زن غیر مسلح خودرو پس از تعقیب و کشتن او. بررسی یافت نه از افسران بررسی بر روی وضعیت او پس از آن — به جای خود را در اتومبیل دوربین های آنها را مقایسه مهارت های تیراندازی خود را.

یکی از این افسران بعد از کشته شدن همسر خود جدا و دوستان او قبل از مرگ در یک بن بست با پلیس است.

تنها چند روز پس از Arbery را قتل Glynn شهرستان رئیس پلیس جان پاول و سه سابق عالی رتبه افسران متهم در چه محققان به عنوان یک coverup یک افسر رابطه جنسی با یک خبرچین.

یک ماه نوامبر سال 2019 یادداشت از شهرستان مدیر توضیح داد که چگونه پاول بود "به ارث برده یک فرهنگ cronyism رده خارج و سیاست عدم آموزش مناسب و از دست دادن دولت صدور گواهینامه."

این یادداشت همچنین توضیح داد که چگونه سرپرستان تا به حال موفق به سند و یا بررسی اتهامات سوء رفتار و دقیق یک "فرهنگ coverups عدم نظارت بر سوء استفاده از قدرت و عدم پاسخگویی در Glynn اداره پلیس شهرستان" قبل از پاول وارد شده است.

در حال حاضر نسخه ای از Arbery مرگ گفت: به کوپر-جونز تحت اختلاف و مقامات دوباره تحت بررسی.

___

ماموران در یک شهر کوچک خواستار دا برای راهنمایی در یک تیراندازی مرگبار مورد غیر معمول نیست و به طور معمول خواهد بود uncontroversial. اما وجود اختلاف بیش از آنچه که اتفاق افتاده است.

پیتر مورفی, انتخاب کمیسر در Glynn County, ادعایی است که افسران مردد به دستگیری McMichaels پس از DA دفتر به آنها گفتم این بود که لازم نیست.

"من فقط میخواستم بدونم چه بررسی های دیگر رخ داده است بیش از دو ماه آینده واقعا؟" مورفی گفت.

دفتر دادستان منطقه نامیده است که "مخرب دروغ" و می گوید از آن بود که پلیس مطرح توجیه زاویه عکسبرداری.

پلیس می گوید به آنها گفته شد که بعد از این تیراندازی که بیشتر پیگیری لازم بود اما McMichaels نیست پرواز خطرات و می تواند به خانه. دوم دادستان در آورده بود پس از اولین recused خودش چون گرگوری McMichael کار کرده بود و او به سرعت تصمیم گرفت هیچ هزینه لازم بودند. او در نهایت حذف بیش از خود تضاد منافع — پسر خود را با این نسخهها کار در نیوبرانزویک مدار.

J. تام مورگان سابق مترو آتلانتا دادستان منطقه که در حال حاضر یک دفاع جنایی وکیل گفت: این امر می تواند یک "قدم اشتباه بزرگ" برای دا به توصیه در برابر دستگیری اگر افسران تصمیم وجود دارد علت احتمالی که جنایت رخ داده بود.

"من نمی توانم تصور کنید که گفت: "ایستادگی کردن" اگر من وجود ندارد شخصا به صحبت کردن با مردم" مورگان گفت. "اگر پلیس به اعتقاد آنها علت احتمالی من قصد ندارم به دوم حدس می زنم آنها را از پشت ایوان."

در هر قتل این مهم به مصاحبه با شاهدان بلافاصله در حالی که حقایق هنوز هم تازه در ذهن خود و قبل از آنها تا به حال فرصتی برای هماهنگی ، در صورتی که دلیل به تعویق افتاد افسران گفته شد نه به دستگیری آن می تواند مشکل ساز است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

Bowling Green State University گونه که جامعه شناس فیلیپ Stinson گفت: همچنین تمایل به درمان یک صحنه جرم متفاوت اگر یک فعلی یا سابق افسر اجرای قانون درگیر است به عنوان مورد با گرگوری McMichael.

آن می تواند آن را سخت تر برای دادستان را موفق, پرونده قتل و آسان تر برای دفاع وکلا استدلال می کنند که صحنه جرم آلوده است توسط بالقوه دادستان سوء رفتار که تحت بررسی توسط مقامات گرجستان.

به نظر می رسد محققان آغاز شده و با فرض این یک توجیه تیراندازی Stinson گفت.

"از آنجا که — به خاطر همه فرضیات است که ساخته شده همه مراحل در این تحقیقات که گرفته می شود — آنها ساخته شده این کار را بسیار مشکل تر برای AG را," او گفت:.

___

این مورد به نظر می رسید که مذاکرات تا مارس 5, زمانی که یک ویدیو ارسال شده به وب سایت از یک ایستگاه رادیویی محلی.

لرزان فیلم های گرفته شده توسط یک مرد ذکر شده در گزارش پلیس به عنوان یک شاهد عینی نشان می دهد Arbery لباس پوشیدن و در لباس سفید بالا در حال اجرا از McMichaels. از درب سمت راننده باز است. تراویس McMichael و Arbery به نظر می رسد به مبارزه بیش از تفنگ. گرگوری McMichael گره از پشت کامیون. Arbery شات و به زمین می افتد.

آن را نشان نمی دهد Arbery با اسلحه گرم و نه به پلیس گفت: آنها بهبود یک.

این فیلم به نظر می رسید به رد گرگوری McMichael نسخه و باعث هتک حرمت و خواستار عدالت است. مورد جلب توجه ملی از جمله از Jay-Z و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او "آشفته."

گرجستان دفتر تحقیقات صورت گرفت بیش از این مورد است. محققان اظهارنظر محله صحبت کردن به برخی از افرادی که قبلا در مصاحبه و دیگران که نیست.

آنها دستگیر و هر دو McMichaels اتهام تشدید حمله و قتل مارس 7, کمتر از 48 ساعت بعد.

GBI مدیر ویک رینولدز گفت: وجود روشن بود علت احتمالی که مقامات محلی انجام داده بود "خوب بررسی کردیم."

___

حقوقی مورد در حال حاضر امتداد فراتر از ساحلی گرجستان با FBI وزن بالقوه فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. و شواهد بیشتری در حال ظهور است.

یک سوم دادستان که تا به حال در مورد زمانی که ظاهر برداشته شد و پس از دادستان کل گفت: در آن رشد کرده بود در "اندازه و دامنه" و یک چهارم دادستان از یک بزرگتر منطقه در حال حاضر منصوب شده است. Cobb County District Attorney Joyette M. هلمز یکی از هفت سیاه وکلای منطقه در گرجستان نظارت دادستان در جهت دولت و دادستان کل.

اول دا Jackie Johnson کرده در دفاع از خود را دخالت. بنابراین در دوم دا.

"من اعتماد به نفس یک تحقیق در حال رفتن به نشان می دهد دفتر من آنچه را که قرار بود آن را به نبود تخلف در بخشی از ما" جانسون گفت: AP این هفته است.

پرسید: اگر کسی در دفتر او گفته پلیس را برای دستگیری McMichaels یا پیشنهاد تیراندازی ممکن است توجیه جانسون گفت: "البته که نه."

بیشتر تصاویری که از یک مرد در داخل یک خانه در حال ساخت — خانه که در آن 911 تماس گیرنده گزارش دیدن کسی که مدت کوتاهی قبل از Arbery به ضرب گلوله کشته شد. اما مالک وکیل گفت: AP و دیگران خانه گسترده بود و چیزی بود که تا کنون گرفته شده است.

این McMichaels باقی می ماند در زندان و وکلای آنها احتیاط در مقابل عجله به قضاوت.

در حال حاضر این پرونده متوقف شده بار دیگر با دادگاه تا حد زیادی بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس و هیچ راهی برای تماس با یک هیئت منصفه تا اواسط ماه ژوئن در اولین.

___

Brumback گزارش از آتلانتا و گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان اهل روسیه به bynum در ساوانا, Ga., کلودیا Lauer در فیلادلفیا و مایکل بالسامو در واشنگتن کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب