هند مبارزات با چالش های دوقلو از طوفان و همه گیر

دهلی نو - در وسط یک بیماری همه گیر اگر یک گردباد می آید برخورد نسبت به شما آنچه شما باید انجام دهید ؟ Debasis

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399

دهلی نو - در وسط یک بیماری همه گیر اگر یک گردباد می آید برخورد نسبت به شما آنچه شما باید انجام دهید ؟

Debasis Shyamal یک ماهیگیر را فراموش کرده در مورد اجتماعی فاصله. او کهنه خود را به دولت پناه, دقیقه قبل از طوفان Amphan سقوط کرد و به دهکده ساحلی در غرب بنگال در روز چهارشنبه پرتاب باد تا 170 کیلومتر (105 کیلومتر) در ساعت است.

او بیدار ماند در تاریکی گوش دادن به قتل عام خارج است. "هیچ کس به فکر کردن در مورد ویروس. ما فقط تلاش برای زنده ماندن," او گفت:.

گردباد در حال حاضر از بین می رود. اما همه گیر نیست.

در 48 ساعت گذشته سیکلون به کشته شدن 77 نفر و coronavirus نه در بنگال غربی هند یکی از این کشورهای فقیر. حتی قبل از طوفان آن پاسخ همه گیر شد و عقب مانده; دولت یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 در هند. با یک اقتصاد فلج توسط هند هشت هفته مستند و سیستم مراقبت های بهداشتی sapped توسط ویروس, مقامات باید مقابله با هر دو COVID-19 و طوفان را پس.

"من را دیده اند هرگز چنین فاجعه قبل از" گفت: West Bengal وزیر Mamata بانرجی.

چالش های بسیاری از عبارتند از: شلوغ پناهگاه می تواند به عنوان ظهور ویروسی خوشه شیوع بیماری های دیگر باعث طوفان و جاری شدن سیل و بیکاری کارگران مهاجر در بازگشت به روستاها از شهرها مانند بمبئی و دهلی نو به طور بالقوه آوردن ویروس با آنها.

همه گیر ساخته شده تخلیه سخت تر از بسیاری از طوفان پناهگاه بودند که استفاده می شود برای quarantining ویروس بیماران. دکتر Rashmi کمال اداری رئیس ساحلی شرق Midnapore منطقه گفت که ماسک ارائه شد در پناهگاه که باز خواهد ماند برای چند روز بیشتر تا زمانی که سیل فروکش کرد.

مقامات گفتند اجتماعی فاصله نگهداری می شد در حالی که حدود 500000 نفر شده بود تخلیه کردند. اما شهادت این پیشنهاد اغلب امکان پذیر نخواهد بود.

فریده بی بی, یک سبزی فروش گفت: او زندگی در یک پناهگاه شلوغ از خانه او در Gosaba یک جزیره در Sunderban دلتا شسته شد دور. "من در اینجا خواهد بود برای یک هفته," او گفت: توسط تلفن.

طوفان نیز بزرگ شده موجود نابرابری با خانواده های فقیر بیشتر احتمال دارد که ماند در شلوغ محصور پناهگاه که می تواند یک دستور العمل برای گسترش این ویروس.

دکتر Anant Bhan یک متخصص بهداشت گفت: مقامات در مورد نیاز به طور همزمان در نظر گرفتن "هر کس به طور بالقوه در معرض خطر" در حالی که برخورد با بیماری باعث طوفان.

او گفت که کسانی که پناه در شلوغ فضاهای مورد نیاز برای آزمایش ویروس, چیزی, West Bengal در حال حاضر تلاش شده است با. "اگر شما به اندازه کافی تست شما نیاز به نگاه در علامتی تست," او گفت:, و هشدار داد که عدم انجام این کار می تواند به گسترش این ویروس بیشتر است.

تا کنون هند را تایید کرد caseload بیش از 100,000 شده است متمرکز در شهرستانها و پایتخت سابق راج بریتانیا کلکته متفاوت است, حسابداری برای نیمی از دولت 3000 موارد عجیب و غریب.

این بیماری همه گیر در هند است که هنوز به اوج با مناطق روستایی تا حد زیادی بی پیرایه. مقامات که از ترس بازگشت کارگران مهاجر می تواند تغییر دهد. در مجاور Bihar, دولت, 1 در 4 مهاجران که در بازگشت از دهلی نو تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

"ما درد و رنج از تاثیر اقتصادی از coronavirus برخورد با بازگشت مهاجران ... با cyclone دولت در حال حاضر به طور کامل نابود شده گفت:" بانرجی.

با خیابان ها و حومه شهر آب گرفتگی و فاضلاب سیستم های نابود "خطر وبا بسیار بالا در مناطق شهری" دکتر گفت: Suman Kanungo, متخصص اپیدمیولوژی در موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای در کلکته.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

او افزود که مقامات در مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که آب تمیز در دسترس بود برای جلوگیری از عفونت های باکتریایی مانند اسهال.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Chonchui Ngashangva شیخ Saaliq و امیلی Schmall کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب