BIRMINGHAM, علا. – یک تنسی دامنه کوه سقوط, جاده ها سرازیر شدند و رودخانه شد افزایش در سراسر جنوب شرقی در روز سه شنبه یک روز پس از باران های سنگین که بار دیگر تهدید می سی سی پی, دریاچه که در آن یک سد که قبلا در معرض خطر شکست.

خدمات ملی آب و هوا گفت: جزئی و متوسط به جاری شدن سیل شد و انتظار می رود از مرکزی می سی سی پی به شمال گرجستان زیر بارندگی است. تنسی رودخانه پیش بینی شده بود به تاج در مورد 7 فوت (2.1 متر) بالاتر از سیل سطح در پریویل تنسی در روز یکشنبه.

در نزدیکی کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی در شرق تنسی تن سنگ و خاک تضعیف کردن 70-پا-بالا کوه و مسدود عازم شمال طرف ایالات متحده 441 خار ارتباط شهرهای توریستی Gatlinburg و جعل کبوتر خدمات پارک های ملی گفت.

حداقل 45 کامیون کمپرسی بارهای مورد نیاز خواهد بود برای پاک کردن جاده مقامات تخمین زده می شود اما هیچ injuires گزارش شده است.

جاده های متعدد با آب پوشیده شده بود و یا شسته به دلیل بارندگی که بیش از 5 اینچ (7.6 سانتیمتر) در لکه های سراسر مرکزی آلاباما و پیش بینی گفت: در مجموع می تواند به 6 اینچ (15.2 سانتیمتر) توسط nightfall.

مدارس دیر باز یا بسته در نقاط, آلاباما, می سی سی پی و لوئیزیانا به دلیل جاری شدن سیل. سیل دیده بان کشیده از شرق تگزاس به می سی سی پی و بخش هایی از آلاباما تحت سیل هشدارهای.

شمال بیرمنگام در آلاباما به دفتر کلانتر به گفته معاون آدام کلارک و سگ پلیس به شدت مجروح شدند در خراب کردن که رخ داده است در طول باران های سنگین یک شبه. علت سقوط تحت بررسی بود.

در شرق می سی سی پی مقامات در استارکویل گفت: آب در Oktibbeha شهرستان دریاچه تا به حال یک بار دیگر به یک سطح بحرانی تنها چند هفته پس از باران های سنگین ناشی از گلرود قرار داده است که سد خاکی در معرض خطر شکست.

پمپ های استفاده شده بود به پایین تر از سطح دریاچه حدود 8 فوت (2.4 متر) از اواسط ماه ژانویه اما به گفته مقامات آب افزایش یافته بود به حتی بالاتر از قبل به دلیل طوفان های اخیر.

“آن افزایش یافته است بیش از 8.5 از ما کم ارتفاع در طول پمپاژ و همچنان به افزایش است” گفت: در بیانیه ای که توسط کریستن Campanella اضطراری مدیریت مدیر در Oktibbeha شهرستان است.

مقامات نیز نظارت بر سایت از پتانسیل سد شکست در Yazoo شهرستان که در آن می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس گفت: 40 هکتار (16 هکتار) دریاچه در یک تقسیم شد نشت در اطراف یک کالورت و شستشو از بین بردن خاک و تهدید چهار خانه و یک کلیسا است. پنج خانه تخلیه شد و پس از یک levee نقض در Leake.

در جای دیگر در می سی سی پی, 25 خانه های آسیب دیده شده است و چهار نفر صدمه دیده در wrecks ناشی از وسایل نقلیه hydroplaning در جاده های مرطوب با توجه به دولت است. آسیب بود در بدترین Yazoo که در آن ده ها نفر آواره شدند از خانه.

این Tennessee Valley منطقه دریافت کرده است 550 درصد از نرمال بارندگي در هفت روز گذشته جیمز اورت مدیر ارشد Tennessee Valley Authority رودخانه هوا مرکز گفت: در یک جلسه. بارندگی به طور متوسط حدود 6 اینچ (15 سانتیمتر) در سراسر دره اما برخی از مکان ها رو به اندازه 9 اینچ (23 سانتیمتر).

“ما در حال گرفتن یک استراحت مختصر در بارندگی امروز اما ما انتظار آن را انتخاب کنید تا فردا از طریق پنج شنبه,” اورت گفت.

به مدیریت آب را دارا ادامه خواهد داد ذخیره سازی آب در کوه بزرگ مخازن برای کمک به کاهش جاری شدن سیل در پایین دست اورت گفت. این سازمان قصد دارد برای تنظیم استراتژی خود را برای ذخیره سازی آب و جریان های بسته به چه مقدار آب بیشتری می افتد در حال حاضر اشباع شده زمین, او گفت:.

جدا گردباد و باد در بیش از 60 مایل در ساعت (96.56 kph) هستند ممکن است در برخی از مناطق جنوبی پس از شب هنگام چهار شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت.

با سیستم آب و هوا در حال حرکت به سمت شرق, غرب ویرجینیا, رژیم صهیونیستی. جیم عدالت دستور مقامات اورژانس به آماده برای جاری شدن سیل در علاوه بر این به بالا آب است که در حال حاضر منجر به تعطیلی مدارس در دولت است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار جف مارتین در آتلانتا کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im