رسمی: عکس کمک می کند تا در جستجو برای از دست رفته "Glee" بازیگر

لس آنجلس - عضو یک تیم جستجو کالیفرنیای جنوبی دریاچه برای گم شدن یک ستاره تلویزیونی روز یکشنبه گفت که او اعتماد

توسط MINERALNEWS در 23 تیر 1399

لس آنجلس - عضو یک تیم جستجو کالیفرنیای جنوبی دریاچه برای گم شدن یک ستاره تلویزیونی روز یکشنبه گفت که او اعتماد به نفس خود را خدمه گرفتن یک ایده روشن تر از جایی که در دریاچه به پیدا کردن او یک مجله گزارش شده است.

رابرت Inglis از ونتورا شهرستان کلانتر, جستجو و نجات تیم گفت: ما هفتگی است که بازیگر Naya Rivera ارسال به یک عضو خانواده عکس از او 4 ساله و پسر جوی در مقابل یک یارو قبل از او ناپدید شده در جولای 8 پس از غواصی به دریاچه Piru.

"وجود دارد یک تصویر فرستاده شده به یک عضو خانواده است که نشان داد این پسر در قایق توسط یک cove" Inglis گفت: این مجله. "ما دریافتیم که یارو بود."

یک تمبر زمان در عکس نشان می دهد که از آن گرفته شد و 90 دقیقه به دو ساعت قبل از پسر داشت به تنهایی در قایق موقت این مجله گزارش داد.

Inglis گفت: ما هفتگی است که منطقه ای که در آن عکس گرفته شده بود و به نقطه ای که در آن قایق بود یافت شد نقطه شروع برای مقامات قبل از جستجو گسترش یافته بود.

"ما ارسال ما شیرجه اعضای این دو مکان و جستجو آن گسترده," او گفت: ما در هفته.

ریورا باقی مانده است از دست رفته از یکشنبه شب.

مقامات روز پنجشنبه گفت: آنها بر این باورند ریورا, 33, غرق شده در دریاچه. پسر او یافت شد ،

پسر محققان گفت که او و مادرش رفت و شنا و او را در قایق اما "مادر خود را ساخته شده است هرگز از آن بیرون از آب" کلانتر Sgt. کوین _tenor گفت.

ریورا شروع بازیگری در سن و سال اما او به توجه ملی بازی, لزبین, نوجوان در "Glee" که پخش از 2009 تا 2015 ،

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن