نور روز صرفه جویی در زمان است که در اینجا دوباره. بنابراین بحث در مورد تغییر ساعت

بزرگنمایی این تصویر

در این 5 مارس سال 2020, عکس ساعتهای عتیقه نمایش داده می شود در بار الکتریکی شرکت در Medfield جرم است. نور روز صرفه جویی در زمان می گرداند یکشنبه ساعت 2 صبح به وقت محلی. چارلز Krupa/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلز Krupa/AP

مخوف “بهار پیش رو” به سرانجام رسید: در روز یکشنبه, مارس 8 ساعت را یک ساعت به جلو و ساعت 2 صبح به مناسبت آغاز رسمی از نور روز صرفه جویی در زمان.

به طور کلی زمان تغییر می شود رپ بد است. سپتامبر AP/NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان داده است که 71 درصد از پاسخ دهندگان می خواهید برای پایان دادن به عمل تغییر ساعت. در همه 40% مورد علاقه در طول سال زمان استاندارد در حالی که 31 درصد گفت: آنها ترجیح می دهند در طول سال نور روز صرفه جویی در زمان.

برخی از سیاستمداران را به همین ترتیب بیرون آمدن در برابر شش ماهه زمان تغییر از جمله بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fla.) که پیشنهاد کرده است یک لایحه که حرکت کل کشور به دائمی در طول سال نور روز صرفه جویی در زمان.

با توجه به بخش حمل و نقل که نظارت بر رعایت نور روز صرفه جویی در زمان یکسان قانون زمان از سال 1966 تاسیس شده عمل تعویض ساعت به عنوان ما امروز می شناسیم. نقطه می گوید: حرکت ساعت به جلو توسط یک ساعت صرفه جویی انرژی با ارائه یک ساعت اضافی از نور خورشید و کاهش نیاز به استفاده از برق خانگی برای روشنایی. آژانس می گوید آن را نیز جلوگیری از صدمات ترافیک با ساخت آن را آسان تر برای رفت و آمد در طول روز کمک می کند و کاهش جرم و جنایت به دلیل “بیشتر مردم از انجام امور خود در طول روز و نه در شب هنگام بیشتر جرم و جنایت رخ می دهد.”

با این حال تحقیقات در مورد اثرات نور روز صرفه جویی در زمان نیز نشان داد اشکالاتی است و این که آیا آن را واقعا کمک می کند تا صرفه جویی در انرژی در سوال باقی می ماند.

یک مطالعه 2009 از کارگران معدن برای مثال یافت که در مقایسه با روز های دیگر در روزهای دوشنبه به طور مستقیم پس از شروع از نور روز صرفه جویی در زمان و کارگران “پایدار بیشتر محل آسیب و صدمات از شدت بیشتری” با توجه به خستگی.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در سال 2007 در مجله زیست شناسی کنونی به دنبال خواب از 50 نفر به مدت هشت هفته در سراسر ساعت تغییر میکند. آن را یافت که هر چند انسان ریتم شبانه روزی — که کنترل الگوهای خواب — به طور کلی انطباق با “سقوط” تغییر آنها در تلاش برای تنظیم به “بهار پیش رو است.”

پیوستن به نور روز صرفه جویی در زمان است که فدرال دستور اما متحده می توانید انتخاب کردن به عنوان طولانی به عنوان آنها تصویب قوانین و دریافت فدرال تصویب با توجه به حمل و نقل گروه.

در واقع چندین ایالت ها و مناطق انتخاب شده را معاف از نور روز صرفه جویی در زمان به جای امید بستن به دنبال استاندارد زمان در طول سال. در میان آنها آریزونا در هاوایی و پورتوریکو ساموا گوام و جزایر ویرجین.

کشورهای دیگر مانند واشنگتن شده اند در مبارزه به انتخاب کردن از زمان تغییر دهید.

در ماه مه سال 2019 واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee امضا لایحه که #ditchtheswitch قرار دادن دولت دائم در نور روز صرفه جویی در زمان. بیش از 30 متحده با توجه به مشابه قانون با توجه به NORC مرکز امور عمومی در دانشگاه شیکاگو است.

اما واشنگتن هنوز هم بهار رو به جلو در روز یکشنبه با بقیه کشور به عنوان دولت منتظر در کنگره به تصویب, تغییر, با توجه به سیاتل تایمز.

در ضمن #ditchtheswitch به دست آورده کشش در رسانه های اجتماعی باعث هر دو صدای حمایت و واکنش. این یک بحث است که نمی خواهد رفتن به دور در هر زمان به زودی و مگر اینکه شما در یک معاف منطقه انتظار می رود به تلو تلو خورنده در روز دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im