زندانی سابق به یاد می آورد ساندرز گفت: "من نمی دانم چه طوری اشتباه' با کوبا

بزرگنمایی این تصویر آلن گروس باعث می شود بیانیه ای پس از ورود در ایالات متحده در دسامبر. 17, 2014. ی

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

آلن گروس باعث می شود بیانیه ای پس از ورود در ایالات متحده در دسامبر. 17, 2014. یک سازمان توسعه بین المللی آمریکا مقاطعه کار فرعی ناخالص زندانی در کوبا به مدت پنج سال به اتهام جاسوسی. او گفت: NPR که سناتور. برنی ساندرز بازدید او در بازداشت و اظهار داشت که او را درک نمی کنند چرا دیگران انتقاد کوبا. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

آمریکایی آلن گروس زندانی در کوبا به مدت پنج سال در دولت اوباما است متهم بهداشت ، برنی ساندرز از ستایش این کشور کمونیستی هنگامی که او آمد به دیدار او پشت میله های زندان.

ساندرز بازدید کوبا به عنوان بخشی از یک هیئت نمایندگان کنگره در سال 2014 همراه با سنسور. هایدی Heitkamp و جان تستر.

در طول یک ساعت جلسه ساندرز گفت: زندانی که او را درک نمی کنند چرا دیگران انتقاد کوبا و ناخالص گفت: در مصاحبه با NPR.

"او گفت: نقل قول:" من نمی دانم چه مشکلی با این کشور' " ناخالص به یاد می آورد.

ساندرز' کمپین کاهش یافته است به نظر در مورد جلسه با ناخالص و تستر گفت که او نمی یاد بحث است.

یک منبع نزدیک به Heitkamp گفت: پس از آن -- داکوتای شمالی سناتور به خاطر آن است که ساندرز به نظر می رسید به بی توجهی در این جلسه با ناخالص و ناراحت کننده ارز رخ داده است اما به یاد داشته باشید نیست دقیق سخن گفتن.

ساندرز به مدت طولانی مواجه, انتقاد اظهارات او در مورد دولتهای خودکامه اخیرا در مصاحبه هفته گذشته با 60 دقیقه.

در طول مصاحبه ساندرز به واجد شرایط ستایش به مرحوم فیدل کاسترو رهبر کوبا با استناد به این کشور بالا نرخ سواد.

"ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت از کوبا. اما آن را ناعادلانه به سادگی می گویند که همه چیز بد است" ساندرز گفت: 60 دقیقه. "هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟"

این نکته مثبت دیگر نظرات ساندرز ساخته شده در مورد رژیم های دیکتاتوری در کوبا و نیکاراگوئه و اتحاد جماهیر شوروی در طول دوره از دهه فعالیت سیاسی.

ناخالص که در حال حاضر می گوید که او مخالف ساندرز' مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2009 پس از تکمیل یک سازمان توسعه بین المللی آمریکا قرارداد فرعی. او در کوبا در تلاش برای گسترش دسترسی به اینترنت به این کشور کوچک جامعه یهودی فراتر از محدود کننده اینترنت مقررات تعیین شده توسط دولت کاسترو.

او صرف 1,841 دفاع کرد گرفته شد روز در بازداشت در طی آن او از دست داده و پنج دندان و بیش از 100 پوند است. او همچنین گفت که بازجویان او را تهدید به بیرون ناخن های خود را و او را آویزان.

"اولین سال از اسارت بود شبیه به محرومیت حسی چون من دیدم حدود 20 دقیقه از نور خورشید در طول سال اول" ناخالص گفت.

دولت اوباما و ناخالص' طرفداران گفت که او به ناحق محکوم کرد. او در نهایت منتشر شده توسط کوبا در مقابل دولت آمریکا با انتشار سه کوبا به اتهام جاسوسی.

کنگره هیئت بازدید ناخالص در کوبا در سال 2014 به فشار برای آزادی او.

ناخالص گفت: Heitkamp و تستر او به ارمغان آورد یک کیسه بزرگ از بادام زمینی, M&m's, حافظه است که ناخالص باقی مانده است علاقه امروز به دلیل undernourishment در آن زمان است. ساندرز آورده و موضوع را از اقیانوس اطلس مجله. ناخالص نیز مجاز به پوشیدن لباس غیر نظامی برای سفر — درمان از آنجا که به طور معمول به او اجازه پوشیدن, زندان, لباس خواب.

او گفت که او تا به حال لذت بخش گفتگو با Heitkamp و تستر در حالی که ساندرز باقی مانده عمدتا آرام برای مدت یک ساعت دیدار کرد.

"سناتور سندرز واقعا تعامل بسیار در گفتگو ناخالص گفت.

اما در نزدیکی پایان سناتور ورمونت ارائه نظر به بازداشت آمریکایی گفت که او را نمی بینم چه طوری بود اشتباه با این کشور است.

ناخالص به عنوان یک زندانی در آن کشور گفت که او در زمان ارتکاب جرم به سخن گفتن.

"من فقط فکر می کنم شما می دانید, آن را یک چیز احمقانه برای او را به انجام" ناخالص NPR گفت. "چگونه می تواند او دیده نشده و باور نکردنی بدتر از آنچه پس عظمت از قبل کاسترو عصر. و دو چقدر می تواند بسیار حساس را که سخن گفتن به یک, سیاسی, گروگان — من!"

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. برنی ساندرز صحبت می کند و در یک برنی 2020 انتخابات ریاست جمهوری در مرکز کنوانسیون لس آنجلس در تاریخ 1 مارس. مایکل Tullberg/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مایکل Tullberg/گتی ایماژ

ناخالص در حال حاضر بازنشسته و تقسیم وقت خود را بین اسرائیل و واشنگتن دی سی گفت که او احساس مجبور به صحبت کردن در مورد ساندرز' نظرات در حال حاضر به دلیل مصاحبه ای که سناتور داد به 60 دقیقه و مرجع خود را به این موضوع در بحث.

"منظور من حاضر مربوط است. آن مرد را در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده" ناخالص گفت. "و او را به این اظهارات نشان دادن اساسی عدم درک واقعیت مشکل ساز است به من. من نمی خواهم برای دیدن این مرد در کاخ سفید است."

ناخالص اشاره کرده بود به این داستان قبل در یک پادکست با سیاسی در سال 2016. اما به او گفت داستان او عقب نشینی.

"من تا به حال این تصور که برنی نمی بینم که خیلی اشتباه با این کشور که او در بازدید از" ناخالص گفت: سیاسی قبل از اضافه کردن: "اوه نه. نه واقعا. نه واقعا. او نمی گفتن بسیار است."

گروس می گوید در حال حاضر که او نمی خواست به علت به هم بزنید.

"من می خواستم برای نرم کردن ضربه در آن زمان چون من واقعا نمی کنم که مربوط به آنچه که ما صحبت کردن در مورد پادکست," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب