در روستایی در شمال کالیفرنیا ترس و انکار استقبال coronavirus' کندتر خزش

از نانوایی خود را در عجله طلا شهر از کوئینسی, کالیفرنیا., امی کری گفت: چند هفته گذشته را احساس انتظار. روز سه

توسط MINERALNEWS در 16 فروردین 1399

از نانوایی خود را در عجله طلا شهر از کوئینسی, کالیفرنیا., امی کری گفت: چند هفته گذشته را احساس انتظار.

روز سه شنبه بعد از ظهر بدون تایید موارد COVID-19 اعلام شده بود در روستایی Plumas County است. اما آن را نزدیک: چند مورد در کشور همسایه Butte County, اولین مرگ فقط اعلام کرد در رنو — نزدیکترین شهر در 82 پیچ در پیچ-کوه-جاده مایل دور.

"ما فقط در حال انتظار برای شنیدن از زمانی که اولین مورد خواهد بود" گفت: کری مالک مشترک از کوئینسی مقررات.

چند ساعت بعد او را به برادرزاده اخبار شکست: Plumas County تا به حال فقط خود را اعلام کرد اولین مورد تایید شده. در Facebook مردم محلی در حال حاضر آیفون, تلاش برای کشف کردن که فرد بیمار بود. تنش در این سیرا نوادا شهر افزایش یافت.

تبلیغات

"من فکر می کنم آن شوکه برخی از مردم چون شاید آنها فکر می کنم آن خواهد آمد" کری گفت. "اما آن را در اینجا."

در شمال کالیفرنیا COVID-19 همه گیر است و احساس هر دو واقعی و حقیقی. آن را تعطیل, مدارس تعطیل کسب و کار لغو وقایع است. اما این ویروس' خزش به وسیع و کم جمعیت منطقه شده است بسیار آهسته تر از شهری در مناطق دورتر در جنوب که در آن موارد تایید شده سر به فلک کشید به هزاران نفر. از جمعه پنج شهرستان شمال ساکرامنتو بود و در عین حال به گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19.

در شمال می رسد طلایی دولت کندتر گسترش باعث شده است که یک خزنده حس ترس و شک و تردید. در شهرهای کوچک که در آن یک روح محافظه کار حاکم در مخالفت کالیفرنیا معروف لیبرال اخلاق بی اعتمادی نسبت به دولت است در تامین کوتاه مدت. هنوز برای اکثر مردم در اینجا به نظر می رسد تهدید جدی مسئولان و مردم شهر گفت.

"بسیاری از ساکنان در حال انجام یک کار بزرگ در خانه ماندن و اجتماعی فاصله" گفت: Kerri Schuette, جامعه, روابط, مدیر برنامه بهداشت و خدمات انسانی سازمان در Shasta County بود که 11 مورد تأیید از جمعه. "وجود دارد یک گروه کوچکتر که معتقد است این است که پر از شکوفه و آنها را زیر دستورالعمل در حالی که قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

تبلیغات

"ما نه مانند دیگر استان ها که در آن اعداد به بالا," او اضافه شده است. "اکثر ساکنان نمی دانم کسی در قرنطینه و یا با COVID-19 و بنابراین ما باید برای ادامه به آنها آموزش در مورد جدی بودن این بیماری است."

بیمارستان های روستایی سراسر کشور که در حال حاضر مواجه با کمبود پزشکان و کاهش منابع هستند نیروبخش برای یک موج بالا خطر ابتلا به کروناویروس مبتلا ، کارشناسان می گویند این ویروس می تواند تحمیل نامتناسب خسارت در مناطق روستایی آمریکا به دلیل جمعیت آن به طور کلی بزرگتر و سنگین تر می شوند و بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی.

مدیران بیمارستان محافظه کار در مناطق روستایی می گویند آنها از ترس ساکنان شد آهسته به تهدید جدی از آنجا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا عنوان آن گفت: دموکرات ها و رسانه های خبری بیش از hyping خطر است.

Empty street in Weaverville, California

معمولا دوستانه و فعال در خیابان های مرکز شهر Weaverville کالیفرنیا در ترینیتی County, شبیه شهر ارواح.

(دونا فریدمن)

در سراسر ایالت طلایی, تصاویری از جاده متروک — به خصوص قابل توجه در شهرستانها هستند که برای بدنام مسدود شدن بزرگراه — را برجسته کرده اند مردم را بی سابقه تلاش برای محدود کردن حرکت خود را به سرعت ویروس گسترش یافته است.

مقدار کالیفرنیا را کاهش سفر خود را متفاوت توسط شهرستان با توجه به نقشه های تعاملی منتشر شده در هفته گذشته توسط Unacast نیویورک-بر اساس تکنولوژی شرکت. این شرکت اجتماعی فاصله رتبه بندی با استفاده از داده ها از میلیون ها نفر از ناشناس تلفن همراه برای مقایسه فاصله است که مردم قبل از سفر شیوع آغاز شد و پس از آن در زمان نگه دارید.

شرکت داده نشان می دهد کالیفرنیا به طور کلی کاهش می یابد خود را به طور متوسط مسافت طی شده توسط حداقل 40% از اواخر ماه فوریه درآمد C درجه. لس آنجلس دریافت درجه B پس از ساکنان خود را کاهش میانگین مسافت طی شده توسط حداقل 55%.

داده ها نشان می دهد که استان ها با چند و یا هیچ تایید موارد کمتر به احتمال زیاد به کاهش میانگین فاصله سفر. اما مقامات در این مناطق می گویند وجود دارد یک نکته در روستایی مکان: سفر در مسافت های طولانی برای دریافت مواد غذایی یا بایگانی اطلاعات است که فقط یک راه زندگی است. و در مناطق که در آن کشاورزی و بیشتر کار فیزیکی هستند شایع تر است و مردم هنوز هم در رفتن به محل کار.

تبلیغات

دولت ایالت مایک مک گوایر (D-هلدزبرگ) که نشان دهنده هفت شهرستانهای کشش از مارین شمال به Del Norte گفت: این ویروس به طور پیوسته اند "ساخت راه خود را تا بزرگراه 101 راهرو برای سه هفته گذشته."

"وجود نگرانی های عمیق در مناطق روستایی کالیفرنیا زیرا حتی در بهترین زمان ما ندارد و منابع وجود دارد که در حومه و بیشتر در مناطق شهری این کشور" مک گوایر گفت.

در امتداد اقتصادی مضطرب از سواحل شمال که در آن آینده نهفته است نه در ورود به مشاغل که یک بار تعریف شده اما به طور فزاینده ای در گردشگری بسته شدن کسب و کارهای کوچک در طول همه گیر شده است به خصوص دردناک است.

در حالی که عمده مدارس مانند لس آنجلس متحد راه اندازی سایت های برای گرفتن و رفتن وعده های غذایی در طول تعطیلی مدارس, رانندگان اتوبوس, در برخی از پرت و دور افتاده روستایی و محلات در ادامه مسیرهای خود ارائه دو وعده غذا در روز برای خانواده هایی که نمی توانیم به خاطر رانندگی به شهر مک گوایر گفت. در ترینیتی County, برخی از مسیرهای اتوبوس در امتداد پیچ در پیچ کوه جاده ها 1½ ساعت در هر راه است.

از جمعه وجود نداشت تایید COVID-19 موارد در کوهستانی تثلیث شهرستان به حدود 12000 نفر در یک محل چهار برابر بزرگتر از اورنج کانتی. در این هفته شهرستان بهداشت آژانس خواسته nonresidents به اقامت در خارج و ممنوع تفریحی و کمپینگ و هتل باقی می ماند.

Mamma Llama Eatery and Cafe in Weaverville

مانند بسیاری از کسب و کار در کالیفرنیا دانا فریدمن مادر لاما رستوران و کافه در Weaverville دیده است آن درآمد و تعدادی از مشتریان به شدت سقوط از مردم دستور داده شد تا در خانه بمانند.

(دونا فریدمن)

دانا فریدمن که صاحب ماما لاما رستوران و کافه در Weaverville کوچک طلا راش شهر گفت که حتی بدون تایید موارد مردم غذای سفارشات.

"خیابان خیلی خالی در حال حاضر و در خارج از کارگران ضروری شما فقط نمی بینم کسی," او گفت:. "مردم به ماندن در خانه."

تبلیغات

تنها مناطقی که به نظر می رسد آزادانه تنظیم شده او گفت: در حال مسیرهای اطراف آن در نزدیکی اردو. او را ندیده بزرگ گروه کوهنورد "اما شما هنوز هم می بینیم مردم وجود دارد و من نمی دانم اگر کسی در حال بررسی است."

Del Norte شهرستان نیز بسته هتل ها و کمپ ها و تعطیلات اجاره به غیر ضروری کوتاه مدت مسافران است. شهرستان خود را تایید کرد اولین COVID-19 مورد پنج شنبه بعد از ظهر.

این هفته شارلی هلمز harbor master برای هلال احمر شهرستان بندر منطقه گفت: همه می دانستند این ویروس را گسترش خود را از راه دور گوشه ای از دولت است. آن را فقط یک ماده از زمان است.

Charlie Helms is the harbor master at Crescent City Harbor District

چارلی هلمز است harbor master هلال احمر شهرستان. او گفت: این سواحل وجود دارد باز باقی می ماند زیرا آنها uncrowded حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

"آن را مانند کارتون های قدیمی که در آن شما باید یک شیطان بر روی یک شانه و یک فرشته در طرف دیگر" او گفت:. "فرشته می گوید:" ما نمی خوش شانس؟' و شیطان می خندد و می گوید: "فقط صبر کنید.'"

هلمز گفت: سواحل در شهرستان دل نورت — بر خلاف بسیاری در جنوب کالیفرنیا — هنوز باز هستند زیرا uncrowded حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر. از بندر دفتر پنجره هلمز می توانید ببینید این "جمعیت" در نزدیکی ساحل جنوبی در یک بعد از ظهر آفتابی در این هفته: یک paddleboarder.

هلمز گفت: این ویروس در حال حاضر ویران شده است این منطقه پر سود رندولف خرچنگ فصل است. قیمت ها کاهش یافت, او گفت: چرا ناهار خوردن در رستوران ها بسته هستند و صادرات به یک بار-قابل اعتماد بازارهای خارجی را متوقف کرده اند.

در روستایی Shasta County, تری Rapoza گفت که او فکر می کند در واکنش به COVID-19 شده است پر از شکوفه. یک سازمان برای ایالت جفرسون جنبش که به دنبال حک کردن یک دولت مجزا از کالیفرنیا روستایی شمال, شهرستان, Rapoza گفت که او احساس خطر توسط دولت-دستور خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار و ممنوعیت تجمعات.

"من فکر می کنم coronavirus جدی است. من را دریافت نمی اشتباه" Rapoza گفت. "اما به پایمال مردم را از حقوق اساسی است که یک راه خوب برای کنترل آنها است. شما کنترل مواد غذایی خط شما کنترل این خط لوله در پزشکی است."

Rapoza گفت: پاسخ به توقف گسترش COVID-19 مسئولیت شخصی و نه دستور دولت است. او و همسرش سالی نگه داشتن فاصله خود از دیگران در پیاده روی خود را ردینگ خانه و لغو جلسات خود را ردینگ پرستان گروه دو هفته پیش.

یک الگوی رفتاری مشترک با همسر خود شناخته شده در Facebook به عنوان تجمع سالی برجسته زرد گدسدن پرچم اغلب توسط حزب چای. این حلقه مار زنگی با پوشیدن یک ماسک جراحی و کلمات "don't tread on me" جایگزین شد با "نمی سرفه در من است."

Terry Rapoza at a 2018 fundraiser for the State of Jefferson movement

تری Rapoza نشان داده شده در یک سال 2018 جمع آوری کمک برای ایالت جفرسون جنبش می گوید: دولت در واکنش به کروناویروس شده است پر از شکوفه.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز )

ردینگ ساکنان ریچارد و Fran ویلکینسون در حال مقابله با این بیماری همه گیر با طنز. او 88. او 82. او در زمان یک عکس از او در تاشو پوشیدن یک استتار ژاکت و محکم فشار زیادی pump-action shotgun برای محافظت از اموال با ارزش: یک سبد پر از رول کاغذ توالت.

آنها هم شکل آن را همه در یک بیت از یک واکنش افراطی, اما آنها به ماندن در داخل. آنها حتی اجازه یک همسایه انتخاب کنید تا برخی از مواد غذایی برای آنها چند روز پیش.

"من تهمت حامی خودم و بسیاری از دموکرات های آنها در حال تلاش برای سرزنش و تهمت برای این" ریچارد ویلکینسون گفت. "اما ما در حال انجام بهترین ما می توانیم با آنچه که به ما داده شده است."

ویلکینسون هیچ غریبه ای به بیماری ویرانگر. در سال 1949 او خواهر کوچکتر یک دانشجوی سال اول در دبیرستان بود زده با فلج اطفال. خانواده زندگی می کردند در سترتهمر در Tulare County است. او سوار او به دکتر گفت که او را به او را به بیمارستان حق دور. کل درایو او فریاد زد: "من نمی خواهم به فلج اطفال!"

او را در آهن ریه است. او روز بعد درگذشت.

ویلکینسون و خواهر و برادر خود را قرنطینه بودند. آنها نمی تواند حضور در مراسم تشییع جنازه او.

بار نویسنده کارکنان هانا سرخ کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب