حکم دیوان عالی موافقت خود را با اخراج 'سی" تک تیرانداز " مورد زیر ویرجینیا آزادی مشروط قانون

بزرگنمایی این تصویر لی بوید Malvo های 'سی تیرانداز از خفا.' دیوان عالی ایالات متحده توافق برای اخراج

توسط MINERALNEWS در 9 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

لی بوید Malvo های 'سی تیرانداز از خفا.' دیوان عالی ایالات متحده توافق برای اخراج یک مورد انتظار پس از دولت تغییر یک جنایتکار قانون محکومیت برای نوجوانان. Virginia Department of Corrections /AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Virginia Department of Corrections /AP

دیوان عالی ایالات متحده توافق در این هفته به اخراج مورد "سی تک تیرانداز" لی بوید Malvo که نصب شده یک چالش قانونی به زندگی خود بدون آزادی مشروط محکوم مرگبار 2002 تیراندازی داد و بیداد او متعهد به عنوان جزئی.

درخواست برای خروج درخواست تجدید نظر از دادگاه عالی توسط وکلا در هر دو طرف پس از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم قانون را امضا کرد در روز دوشنبه است که اجازه می دهد تا تمام اطفال lifers که مرتکب جرائم زیر سن 18 سالگی به دنبال آزادی مشروط پس از گذراندن 20 سال است.

که شامل Malvo بود که 17 زمانی که او و جان آلن محمد خود را جانشین پدر و گسترش ترور در واشنگتن دی سی, ویرجینیا و مریلند به طور تصادفی تیراندازی و کشته شدن 10 نفر بیش از سه هفته.

Malvo که در حال حاضر 35 برگزار شد و در پیاز قرمز supermax زندان در ویرجینیا باید واجد شرایط برای انتشار در سال 2022. محمد (ص) به مرگ محکوم و اعدام شده در سال 2009.

اما نه آخرین تغییر در دولت قانون و نه دیوان عالی کشور اخراج از بین می برد احتمال که Malvo زندگی می کنند هر یک از عمر خود را در خارج از سلول است. او در خدمت چهار احکام زندگی در ویرجینیا و شش زندگی بدون آزادی مشروط جملات در مریلند که در آن او همچنین جذاب برای یک حکم جدید.

در سال 2012 دادگاه عالی زده اعدام مجرم و اعلام اجباری زندگی-بدون-آزادی مشروط احکام قانون اساسی. تصمیم دیگری در سال 2017, رفت و کمی بیشتر. آن را ثابت شده است که استفاده از زندگی بدون آزادی مشروط برای نوجوانان باید این سایت متعلق به "نادر اطفال مجرم که جرم و جنایت نشان دهنده جبران ناپذیر فساد است."

با وجود دیوان عالی کشور احکام قاضی در Malvo را مریلند مورد مجاز حکم او برای ایستادن پیدا کردن است که زندگی خود را از نظر نکرده اند الزامی است.

اما در سال 2018 یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که در سال 2012 و سال 2017 دیوان عالی کشور تصمیم گیری Malvo سزاوار جدید صدور حکم شنیدن.

ویرجینیا دادستان کل علامت شاه ماهی به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور با این استدلال که حاکم آن تنها به اعمال اجباری محکومیت طرح نه در مواردی که قضات باید قدرت اختیاری در تصمیم گیری از نظر مجازات است.

دیوان عالی کشور که شنیده استدلال در Malvo مورد در ماه اکتبر بوده است انتظار می رود به ارائه حکم تابستان است.

در حال حاضر خروج از Malvo مورد برگ ها باز مرکزی سوال عطف به ماسبق resentencing برای هزاران نفر از آمریکایی ها در پشت میله های زندان. صدور حکم پروژه می گوید: به عنوان بسیاری از 2,300 مجرم بودند, خدمت, زندگی بدون آزادی مشروط برای ارتکاب جرم قبل از رسیدن به سن 18 سالگی.

دولت فدرال و 29 متحده در حال بررسی و یا resentencing آزادی مشروط-فاقد شرایط لازم باشند. تنها بخش کوچکی از افراد آزاد شده از زندان با توجه به گروه غیر انتفاعی. در ضمن در نیومکزیکو میسوری و نیویورک و مین هیچ یک خدمت است این جمله.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن