Coronavirus بازده بلند ممنوع درایو در فیلم به ایران

تهران - جدید کروناویروس همه گیر آورده برگشت چیزی نهان در ایران از زمان انقلاب اسلامی 1979: یک درایو در تئاتر ف

توسط MINERALNEWS در 16 اردیبهشت 1399

تهران - جدید کروناویروس همه گیر آورده برگشت چیزی نهان در ایران از زمان انقلاب اسلامی 1979: یک درایو در تئاتر فیلم.

پس از تقبیح توسط انقلابیون اجازه می دهد بیش از حد حریم خصوصی برای ازدواج زوج های جوان, یک درایو در تئاتر در حال حاضر در عمل از یک پارکینگ درست در زیر تهران نمادین برج میلاد نمایش فیلم در خط با دیدگاه های تندرو.

کارگران اسپری ضد عفونی کننده در ماشین که خط تا هر شب در اینجا پس از خرید بلیط به صورت آنلاین برای آنچه که به نام "سینما ماشین" در فارسی. آنها را به لحن فیلم صوتی از طریق یک ایستگاه FM در ماشین رادیو.

با استادیوم های بسته و سینما, بسته, این پارکینگ-بسیاری غربالگری تنها فیلم نشان داده شده در یک محیط جمعی در میان شیوع ویروس در ایران یکی از بدترین. ایران گزارش کرده است بیش از 98,600 موارد با بیش از 6,200 مرگ و میر هر چند بین المللی و محلی و کارشناسان اذعان دارند ایران تلفات است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

"این بسیار شگفت انگیز این اولین بار است که این اتفاق حداقل برای افرادی که سن و سال من" گفت: بهروز Pournezam, 36, که به تماشای این فیلم همراه با همسر خود. "ما در اینجا بیشتر برای هیجان به صداقت این فیلم به خودی خود مهم نیست که چقدر. من نمی مراقبت از آنچه فیلم از آن است که یا توسط چه کسی و یا کدام نوع."

این فیلم نشان داده شده است "خروج" تولید شده توسط یک شرکت وابسته به ایران سخت است-خط پاسداران. این فیلم توسط کارگردان ابراهیم حاتمیکیا بر پنبه کشاورزان که زمینه مرگ از آب نمک در آورده محلی سدها. کشاورزان به رهبری یک بازیگر که به نظر می رسد جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به کابوی آمریکایی ایستادگی در سام الیوت رانندگی تراکتور خود را به تهران در اعتراض به دولت است.

وجود سابقه برای این خشم. ایران تا به حال ساخته شده است سد در سراسر کشور پس از انقلاب — به خصوص در خط سخت رئیس جمهور سابق محمود احمدی نژاد — که محیط زیست سرزنش برای آسیب رساندن به آبراه ها و زمین های کشاورزی. اما این فیلم به جای آن شامل "یک روستایی در اعتراض مقامات محلی که به صورت نمادین شبیه رئیس جمهور حسن روحانی, دولت" دولت متعلق به تابناک گفت.

روحانی نسبی متوسط در ایران شیعه حکومت دینی است به طور فزاینده ای مواجه hard-خط انتقاد در میان سقوط از توافق هسته ای با قدرت های جهانی. کسانی که متحد با دولت او به انتقاد از این فیلم است.

طرفداران عاطفه سهيلي با این حال خوشحالم که فقط برای لذت بردن از سرگرمی های خارج از خانه خود را.

"در حال حاضر من اینجا نشسته با دست پاک و اگر من می خواهم به خوردن چیزی یا استراحت من لازم نیست به نگرانی در مورد فاصله گرفتن از افراد دیگر," او گفت:.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن