آیووا Dem حزب می گوید تاخیر با توجه به گزارش شماره'; County صندلی سرزنش اختلال در عملکرد

بزرگنمایی این تصویر آرا در حال شمارش در طول caucusing در 66 حوزه در Abraham Lincoln High School در D

توسط MINERALNEWS در 15 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

آرا در حال شمارش در طول caucusing در 66 حوزه در Abraham Lincoln High School در Des Moines, Iowa. جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به روز شده در 1:00 p. m. ET شنبه

آیووا حزب دموکرات می گوید: غیر معمول تاخیر در گزارش انجمن نتایج شنبه شب است که با توجه به "تناقضات" را داشت و در چند نتایج مجموعه "نه یک هک یا نفوذ است."

در نشست بررسی مشکلات آشکار با توجه به نتایج ارائه شده به صورت الکترونیکی وجود دارد باقی می ماند و هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که نتایج نهایی منتشر خواهد شد.

"ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج. در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش" آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور در بیانیه ای گفت.

"این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ" مک کلور ادامه داد. "داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج."

اما با وجود محرومیت از IDP که هر چیزی اشتباه است با برنامه های متعدد شهرستان صندلی دوشنبه شب گفت: NPR است که وجود دارد در واقع اختلال در عملکرد که با تاخیر گزارش.

آیووا حزب دموکرات و دموکرات در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری برگزار می شود یک تماس تلفنی که منابع گفته شد در زمان گرم. مقامات حزب ارائه شده در هیچ زمان و برآورد در زمانی که نتایج گزارش خواهد شد.

اما به عنوان نامزدها جلوتر رفت و خطاب بی خود هواداران وجود دارد نصب سرخوردگی در میان نامزدها بیش از حد.

دانا ریموس مبارزات انتخاباتی به طور کلی مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با ارسال نامه ای به IDP رئیس Troy قیمت و IDP مدیر اجرایی خواستار "توضیحات کامل و اطلاعات مرتبط" پس از آنچه بایدن کمپین خواستار "شکست خورده" و سیستم "قابل توجه نقص" توسط IDP مستقر برای امشب قفقاز.

"برنامه ای که در نظر گرفته شده بود به رله حزبی نتایج به حزب شکست خورده; حزب پشتیبان تلفنی سیستم گزارش دهی نیز شکست خورده است. در حال حاضر ما درک می کنیم که حزبی صندلی در حال تلاش برای — و در بسیاری از موارد عدم — گزارش نتایج telephonically به حزب. این حاد شکست اتفاق می افتد در سطح ایالت" ریموس گفت.

NPR مایل پارک که قبلا گزارش شده در نگرانی های جدید با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند برای نتایج گزارش.

با وجود محرومیت از IDP که هر چیزی اشتباه است با برنامه های متعدد شهرستان صندلی دوشنبه شب گفت: NPR است که وجود دارد در واقع اختلال در عملکرد که با تاخیر گزارش.

"برنامه کار نمی کند. چیزهایی که کار نمی کند حق است. من شده است در تلاش برای تماس برای چند ساعت به گزارش من نتایج" Des Moines شهرستان حزب دموکرات شرکت رئیس تام کورتنی NPR گفت. "و من نمی تونم من نمی تونم از طریق تلفن. این یک شماره تلفن و من نمی توانم از طریق دریافت کنید. این تعداد به طور مداوم مشغول است."

بزرگنمایی این تصویر

استلا Templo منتظر حزبی نتایج در آمده از یک تلویزیون صفحه نمایش در طول یک سازمان دیده بان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در فوریه. 3 در دریک دانشگاه. تام برنر/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام برنر/گتی ایماژ

به جای کورتنی گفت: او در حال حاضر رفتن به خانه و با شما تماس گرفته و گزارش خود را در حوزه نتایج در صبح است.

"[آیووا حزب دموکرات] از آن ساخته شده به نظر می رسد مثل این بود که برای کار خوب است. آنها آن را آزمایش آزمایش آن" کورتنی گفت. "من به اندازه کافی برای من شک و تردید بود همه چیز اما من فکر کردم این امر می تواند بهتر از آن است. بوده است وجود دارد مشکلات. کمی از مشکلات آن را در تمام طول. حدس می زنم من تعجب نیست."

کورت مایر رئیس Tri-County دموکرات (سه روستایی شهرستان در northern Iowa) تکرار کورتنی ناکامی.

"شده است وجود دارد بسیاری از نگرانی از دریافت کنید در مورد امنیت سیستم. چرا ؟ خوب چون ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از منافع است که فقط به عنوان به زودی خنثی کردن دقیق گزارش از نتایج. بنابراین به عنوان یک نتیجه امنیت شده است یک مسئله بزرگ" مایر گفت. "و در عین حال امنیت سیستم می شود و یک موضوع را در بخشی از دلیل این که شما همه این داوطلبان در 1,700 مختلف حوزه بسیاری از داوطلبان در حال رفتن به فن آوری پیچیده است."

NPR جوانا تابستان کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب