Olivia De Havilland, یکی از هالیوود طولانی ترین زندگی افسانه ای مرگبار در 104

پنهان کردن عنوان Olivia de Havilland در سال 1949 همان سال او ستاره دار به عنوان کاترین Sloper در اری

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

Olivia de Havilland که ستاره دار در ده ها فیلم از طریق 1930 و '40s درگذشت در سن 104. او در خانه اش در پاریس, طبیعی, علل, او در روزنامه, لیزا گلدبرگ را تایید کرد.

De Havilland شناخته شده بود برای بازی دختر خوب — خالص-دل افسرده عمیقا احساسی — دوران طلایی هالیوود به عصر. اما از همه دختر خوب نقش او را بهترین راه حل برای ملانی, اسکارلت اوهارا, شیرین فویل در بر باد رفته. پاتریشیا سفید یک استاد از فیلم مطالعات در Swarthmore College می گوید: de Havilland را ملانی بود مثل یک قهرمان از یک 18th-century British رمان: پر از آرامش با سازمان ملل متحد زرق و برق دار زیبایی است.

"اولیویا واقعا کامل بود برای ملانی" سفید می گوید. "او به ارمغان می آورد که نوع ساده نگاه به همه بینندگان اجازه می دهد آنها را به مرتب کردن بر اساس از دیدن غیر فریبنده اى که شاید خود را به عنوان قهرمان در داستان های خود را."

De Havilland کردم که به یاد نقش با تشکر از خوش شانس شکستن زمانی که او تنها 17. او در یک تولید محلی از رویای شب نیمه تابستان را در شمال کالیفرنیا جایی که او بزرگ شده و بخش کمی او را به دست آورده البدل نقطه در افسانه ای مدیر Max Reinhardt تولید بازی. گلوریا استوارت بازیگر بود به عنوان Hermia اما پنج روز قبل از باز کردن شب در هالیوود باول استوارت عامل آمد به تمرین. در سال 2006 به آکادمی موفقیت, de Havilland به یاد می آورد که چه اتفاقی افتاده بعدی: "[او] گفت: به راینهارت, 'ما بسیار متاسفم اما خانم استوارت نمی خواهد بود قادر به رفتن در شب افتتاحیه.' راینهارت رو به من کرد و گفت: شما بازی بخشی.' "

هنگامی که برادران وارنر ساخته شده و تولید به یک فیلم, de Havilland با آن رفت و پس را — راست از مدرسه بالا است. او یک قرارداد بازیکن برای برادران وارنر' استودیو 12 ساعت روز و فیلم پس از فیلم نیاز به هر typecast نقش او داده شد. او Errol Flynn عشق علاقه در هشت فیلم از جمله ماجراهای رابین هود و کاپیتان خون.

"زندگی عشق و علاقه است که واقعا خیلی خسته کننده" de Havilland گفت. "من مدت زمان طولانی تر به بازی یک شخصیت است که آغاز چیزهایی که تجربه مهم چیزهایی است."

اما برادران وارنر نمی خواهد او را به این نقش و آنها تا به حال او را تحت ironclad هفت سال قرارداد. نهم استودیو سیستم بوده است در دادگاه به چالش کشیده اما هیچ یک از کسانی که تلاش موفق شد تا de Havilland شکایت کرد و در سال 1943 و به دست آورد.

"او یک نقطه عطفی تصمیم دادگاه که از او منتشر شد از تعهدات خود را به برادران وارنر," پاتریشیا سفید می گوید. آنچه شناخته شده به عنوان "De Havilland قانون" تصمیم گیری شد که در نهایت به پایان رسید هالیوود استودیو سیستم و به نویسندگان و بازیگران خلاق استقلال.

"بنابراین او قهرمان حرفه خود در آن لحظه" سفید می گوید: "و او در ادامه به نقش که آیا اجازه می دهد او را به انجام کارهای مهم است."

De Havilland برنده اولین جایزه اسکار را برای او در هر خودو دوم خود را برای نقش خود را در اری برنده زن. در این فیلم شخصیت او می رود از بی مهارت, بی گناه, دختر که می افتد راست به آغوش اولین خواستگار که می آید به سرد و سرخورده دختر ترشیده که تلخ نسبت به پدر او برای نگه داشتن او را از جوینده طلا او را دوست داشت.

"شما می شنوید در نوع کوتاه صدای شما را بشنود که او را roiling با احساسات زیر که منفعل رفتار" سفید می گوید. "این نوع از لحظه ای که زنان تصاویر '40s فقط زندگی برای زمانی که ماوس قهرمان می ایستاد و ذهن او صحبت می کنند و می گویند که او چه می خواهم رعایت شده. و او آن را به زیبایی."

اما de Havilland از دست دیگر کلید اسکار در زندگی حرفه ای او: او نمی برد یکی برای ملانی در رفته با باد و در سال 1941 از دست داد بهترین بازیگر نقش مکمل زن به خواهر, Joan Fontaine. افسانه است آن را de Havilland هرگز او را تبریک گفت خواهر برای او پیروزی و آنها به سختی صحبت کرد دوباره. Fontaine نوشت: بگو همه خاطرات به تصویر کشیدن de Havilland به عنوان یک بی رحمانه خواهر بزرگتر و de Havilland همیشه گفته مصاحبه که موضوع کاملا از حد.

"این biographers باید یک زمینه روز با رقابت" سفید می گوید. "من فکر می کنم بسیاری از زنان هالیوود ستاره ها در برابر یکدیگر بازمی گردد اما آنها جدا بودند خود را در کل زندگی."

این به رغم این واقعیت است که بسیاری از de Havilland را در زندگی صرف شد به دور از هالیوود است. توسط '50s, او به نظر می رسد در فیلم ها کمتر و کمتر. او تا به حال یک مادر طلاق گرفته; و هنگامی که او 37 در سال 1953 او در سمت چپ هالیوود برای پاریس که در آن او زندگی می کردند بقیه زندگی خود را.

اما زمانی که او 18 ساله بود در تست صفحه نمایش با Errol Flynn که راه اندازی حرفه ای خود را به عنوان یک عشق و علاقه و فراتر از آن, de Havilland یاد فلین عطف به: "او به من گفت:" چه شما می خواهید از زندگی؟' و من گفت: "من می خواهم احترام به سخت کار خوبی انجام شده است.'"

احترام از کسانی که به یاد داشته باشید او قطعا به دست آورده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب