پاکسازی پس از دیگری شب از ناآرامی در نیویورک

نیویورک - کارگران جاروب کردن شیشه های شکسته در خارج از شهر نیویورک لوکس فروشگاه شنبه پس از یک شب دیگر از تخریب

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399

نیویورک - کارگران جاروب کردن شیشه های شکسته در خارج از شهر نیویورک لوکس فروشگاه شنبه پس از یک شب دیگر از تخریب تا حد زیادی به دنبال تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

کارگران سوار کردن یک Chanel فروشگاه در سوهو یکی از بسیاری در این منطقه تاریخی شناخته شده برای سنگ فرش خیابان ها و آهن ساختمان ها که در آن مردم شکست ویندوز و برداشت کالا یک شبه.

"وجود دارد صدها و صدها نفر از بازداشت در یک زمان بسیار کوتاه که در منطقه" کمیسر پلیس درموت شیا گفت: در ان بی سی "امروز."

21-ماه-پیر مرد در همسایگی حدود 12:30 صبح گرفته شده بود به یک بیمارستان, پلیس گفت:. گفتند جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

اوباش از مردم rampaged پایین پیاده رو در سوهو و دیگر محلات از جمله اتحادیه میدان شکستن به ساعت رولکس, کیت بیل زدن و پرادا بوتیک ها و همچنین فروشگاه های الکترونیک.

برای سومین روز متوالی اعتراضات در سراسر شهر نیویورک بیش از 25 مه مرگ Floyd — سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن — عمدتا مسالمت آمیز در طول ساعات روز یکشنبه اما خشونت تبدیل شد در شب. "هنگامی که آن را تاریک آن را زشت و زشت سریع" شیا گفت.

وجود حرکات از افسران پلیس در اوایل روز شنبه در نظر گرفته شده برای نشان دادن همدردی با راهپیمایان. برخی از افسران زانو با معترضان در یک تقاطع به عنوان یک سازمان به نام نام افراد کشته شده توسط پلیس.

اما اداره پلیس آمده است تحت انتقاد دیگر تعامل با تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته از جمله یک رویارویی در بروکلین در روز شنبه زمانی که دو پلیس وسایل نقلیه به نظر می رسد به شخم زدن از طریق یک گروه از معترضان.

شیا گفت: رویارویی یکی از "شش" است که وزارت امور داخلی اداره در حال بررسی است.

مشابه اعتراضات بالا گرفت در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ و سایر اخیر نژاد به اتهام قتل.

شهردار بیل د Blasio را رد کرده است این ایده از یک حکومت نظامی مانند آن به تصویب رسید و در دیگر شهرستانها عمده.

شیا گفت که او فکر نمی کنم حکومت نظامی کار می کنند.

"ما می تواند اعمال مقررات منع رفت و آمد امروز," او گفت:. "مشکل این است که مردم نیاز به گوش دادن به یک حکومت نظامی است و قصد ندارم به اتفاق می افتد. اگر مردم فکر می کنم آن را به آنها نمی فهمید چه خبر است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب