دبی, امارات متحده عربی – رهبران جهان قوی ترین اقتصاد را تشکیل عملا در روز پنج شنبه به تلاش و هماهنگی در پاسخ به این سرعت پخش كردن, کروناویروس که توقیف کسب و کار و بیش از یک چهارم از جمعیت جهان را به خانه انزوا.

نشست گروه 20 ملل خواهد بود به ریاست پادشاه عربستان سعودی سلمان. پادشاهی که ریاست گروه G20 در سال جاری گفت: این سازمان نشست فوق العاده برای پیشبرد تلاش جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر و اقتصادی آن مفاهیم به مردم از دست دادن درآمد خود را در میان تعطیلی حکومت و مستندات.

این نشست میان انتقاد که جهان ثروتمندترین کشور گرفته اند و نه منسجم اقدام به مبارزه با ویروس و یا تاثیر اقتصادی آن بر مردم در سراسر جهان است.

جهانی مرگ و میر از این جدید کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19, صعود به گذشته 21,000 و تعدادی از عفونت ها پیشی گرفته است 472,000 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرده در آمریکا افزایش یافت و به 1,041 که از اواخر روز چهارشنبه با نزدیک به 70,000 عفونت. اسپانیا و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 3,400 گرفتی که از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

وجود دارد مبارزه این هفته میان وزیران خارجه گروه 7 پیشرو صنعتی دموکراسی بیش از این که آیا به تماس از چین به عنوان منبع coronavirus. وزرای قادر به توافق بر ایالات متحده فشار به شناسایی coronavirus به عنوان “ووهان ویروس” در اشاره به شهر در چین که در آن برای اولین بار به نظر می رسد. به عنوان یک نتیجه وزرای خارجه تصمیم گرفتند در برابر انتشار یک بیانیه گروه.

رئیس جمهور چین و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در میان سران دولت خواهد شد که در روز پنجشنبه رهبران G20′ نشست. مجازی اجلاس نیز شامل رهبران از سازمان بهداشت جهانی, سازمان ملل متحد, بانک جهانی, صندوق بین المللی پول سازمان بین المللی کار و دیگران.

مقامات از کشور اسپانیا, اردن و سنگاپور و سوئیس نیز در این تماس همچنین به عنوان صندلی از نهادهای منطقه ای مانند اتحادیه آفریقا انجمن جنوب شرق آسیا سازمان ملل و شورای همکاری خلیج فارس.

این سازمان بین المللی کار می گوید: نزدیک به 40 درصد از جمعیت جهان دارای هیچ بیمه درمانی و یا دسترسی به ملی خدمات بهداشتی و 55 درصد — یا 4 میلیارد نفر — آیا بهره مندی از هر نوع حمایت اجتماعی ندارند. آن گفت: در حال حاضر بحران بهداشتی روشن می سازد که تقریبا به اندازه کافی پیشرفت شده توسط دولت ها در سال های پس از بحران مالی 2008 به گسترش دسترسی به خدمات بهداشتی و بیماری مزایای بیکاری و حمایت می کند.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با صدور یک تماس در کشورهای G20 پیش از جلسه روز پنجشنبه هشدار شدید عواقب اقتصادی و اجتماعی برای کشورهای در حال توسعه به یک چهارم از جمعیت جهان و آن جهان را فقیرترین مردم زندگی.

این وام دهندگان به نام برای تعلیق پرداخت بدهی از این کشورها و خواسته رهبران G20 به کار بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با ساخت مورد نیاز ارزیابی که کشور باید بدهی غیر قابل تحمل شرایط و فوری تامین مالی مورد نیاز است.

“ضروری است در این لحظه برای ارائه جهانی حس برای کمک به کشورهای در حال توسعه به عنوان به خوبی به عنوان یک سیگنال قوی به بازارهای مالی” وام دهندگان گفت: در یک بیانیه مشترک.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: وام دهنده می ایستد “آماده به اعزام همه ما $1 تریلیون ظرفیت وام دهی.” او گفت: در اوایل این هفته صندوق بین المللی پول انتظار دارد که رکود اقتصادی حداقل به عنوان بد به عنوان در سال 2008 بحران مالی جهانی و یا بدتر. نزدیک به 80 کشور درخواست صندوق بین المللی پول کمک کند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

اتیوپی دولت گفت: G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی اشراف در یک تماس جلوتر از روز پنج شنبه در این نشست که در آفریقا نیاز به 150 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری بسته با توجه به تاثیر ویروس.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواست رهبران G20 به اتخاذ یک “زمان جنگ” طرح شامل یک بسته محرک اقتصادی “در تریلیون دلار” برای کسب و کار کارگران و خانواده ها در کشورهای در حال توسعه در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im