روسای پایان 50 سال صبر برای سوپر باول قهرمانی

بزرگنمایی این تصویر Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes چپ و Tyrann متیو جشن گرفتن پس از شکس

توسط MINERALNEWS در 14 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes چپ و Tyrann متیو جشن گرفتن پس از شکست دادن San Francisco 49ers در سوپر باول LIV روز یکشنبه در میامی گاردنز فلوریدا. David J. فیلیپ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
David J. فیلیپ/AP

به روز شده در 12:15 صبح دوشنبه

انتظار طولانی برای کانزاس سیتی است. روسای هستند سوپر جام قهرمانان اروپا برای اولین بار در 50 سال است.

پس از یک شروع کند در سوپر باول زندگی اشراف کشیده و در عین حال یکی دیگر از دو رقمی گشت در پلی آف.

اشراف رهبری کارفرمایی پاتریک Mahomes, جهت یابی به 49ers' فشار دفاعی با سه ماهه چهارم. او دو زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند در زمان اشراف به 31-20 پیروزی یکشنبه بیش از سان فرانسیسکو 49ers.

"ما هرگز از دست ایمان" Mahomes گفت. "این بزرگترین چیزی است. همه در این تیم هیچ کس تا به حال سر خود را پایین. ما بر این باور بودند در هر یک از دیگر."

Mahomes, 24, فقط جوانترین بازیکن به تاج با ارزش ترین بازیکن سوپر باول یک سال پس از او جوانترین بازیکن برای کسب NFL عنوان MVP.

ستاد مربی اندی رید به ثمر رساند اولین سوپر باول حلقه به عنوان سر مربی.

"این است آنچه در آن همه مورد" رید گفت. "آنچه که یک تیم بزرگ مربیان بزرگ. درک هر بیت از آن."

باز گشت ستاد

در اوایل the 49ers تحت سلطه در اختیار داشتن. کارفرمایی جیمی Garoppolo ساخته شده و اولین اشتباه او به عنوان گاهی اوقات می کند — هنگامی که او انداخت تا توپ تحت سنگین عجله و آن را ره.

اما 49ers بازگشت و با یک درایو به ثمر رساند و در گرفتن و اجرا توسط سخت fullback Kyle Juszczyk.

روسای وارد این بازی به عنوان یک حمله نیروی عظیم منهدم کننده در برابر حفره دار یکی از NFL ترین غالب دفاعی تیم در طول فصل گذشته.

با نیمه دوم آن بازی شیر یا خط-فقط به عنوان oddsmakers نمیفهمد; اشراف افتتاح شد بازی به عنوان 1-نقطه مورد علاقه بیش از 49ers.

سرعت شروع به انتخاب کنید تا بعد از سه ماهه سوم با 49ers outplaying کانزاس سیتی در جرم و دفاع. اما آن را به اندازه کافی خوب نیست. شش دقیقه مانده در سه ماهه چهارم اشراف بودند پایین 20-10. آن به نظر نمی رسد به زحمت Mahomes که وقت و زمان دوباره پیدا کرده است راه را برای آوردن تیم خود را به عقب از کسری.

این ستاد با هجوم به عقب به ثمر رساند 21 امتیاز بدون جواب برای جلوگیری از 49ers. این سومین بار این برگشتی که Mahomes مهندسی دو رقمی گشت در یک postseason — اولین بار است که تا کنون اتفاق افتاده است.

یکشنبه شب دومین بازی متوالی روسای پاک شده 10-نقطه کسری. آنها را 24-0 در برابر Houston Texans قبل از وحدت عقب 10-0 به ضرب و شتم تنسی تیتان در مسابقات قهرمانی آسیا بازی.

کانزاس سیتی به پایان می رسد خشکسالی

روسای' سوم سفر به سوپر باول بود و جذابیت. خود را تنها قهرمانی در آمد نیم قرن پیش زمانی که آنها را ضرب و شتم مینه سوتا وایکینگ ها در سوپر باول IV. این تیم سپس صاحب, Lamar, شکار اعتبار در آینده با نام "سوپر باول" پس از تماشای یکی از بازی کودکان با اسباب بازی جدید توپ.

"من فکر می کنم احتمالا چون فرزندان من داده شده بود یک توپ لاستیکی که به نام" فوق العاده توپ.' و آن را بسیار شبیه به یک توپ گلف به جز آن لاستیک" شکار گفت: در مصاحبه ای در سال 1998 است. "و شما می توانید گزاف گویی آن را در بتن و آن را گزاف گویی بیش از یک خانه."

یکی از این کودکان تندرست سوپر توپ, Clark, شکار در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این تیم است.

سان فرانسیسکو در پشت این بازی از 28 سال کارفرمایی جیمی Garoppolo افتاد فقط از برنده شدن در یک رکورد بستن ششم سوپر جام قهرمانی در هفتمین سفر خود به سوپر باول. این بود اولین سفر خود به قهرمانی از سال 2013 زمانی که کارفرمایی بود khezri.

بازی میدارد و پس از انجام تبلیغات

به عنوان در سال گذشته به تبلیغات و جلب طرفداران و گاه به گاه بیشتر بینندگان به طور یکسان.

بسیاری از تبلیغات پچ پچ درگیر تجاری برای Hulu زنده با بازی تام بردی. قدم زدن روی چمن در ورزشگاه ژیلت میهن پرستان ستاره بود, با همه ظواهر اعلام بازنشستگی خود را. با نهایی چهارم بردی به دنبال انعکاسی در سیاه و سفید یقه اسکی بود punked طرفداران. و Hulu ظهور پیروز.

"من قصد ندارم در هر نقطه" او گفت ،

بیل موری relived روز موش خرمای کوهی امریکا در یک جیپ آگهی. Ellen DeGeneres و Portia de Rossi فکر چه زندگی بود که قبل از آمازون الکسا هوشمند بلندگو.

حدود 100 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به لحن در برای تماشای بازی های تبلیغات و حاصل کار دو تیم نشان می دهد.

در سال گذشته سوپر باول بینندگان پایین بود حدود 98.2 میلیون بیننده. این بازی کوچکترین مخاطبان از سال 2008 لس آنجلس تایمز گزارش داد.

بسیاری از آنها نسبت به کاهش مخاطبان به پایین به ثمر رساند بازی بین میهن پرستان جدید انگلستان و لس آنجلس قوچ.

حاصل کار دو تیم به نمایش گذاشته لاتین غرور

Demi Lovato قبل از بازی عملکرد سرود ملی بود باز گشت از انواع. 27-year-old پاپ ستاره مشخص شده بازگشت او به موسیقی حرفه ای یک هفته پیش در گرمی را پس از روی لئامت دادن در نوتوانی در سال 2018 پس از گزارش مصرف بیش از حد.

Headliners شکیرا و جنیفر لوپز تزریق لاتین غرور به الکتریکی حاصل کار دو تیم نشان می دهد. همکار لاتین, هنرمندان, اسم حیوان دست اموز بد و J Balvin بودند نیز به روی صحنه است.

شکیرا رقصید از طریق آلبومها از جمله "هر جا" از او برک آوت به زبان انگلیسی آلبوم سرویس رختشوییکه معرفی بومی کلمبیا به گسترده تر آمریکا در بازار است.

لوپز مماشات کردن آمیزه ای از بازدید از جمله "جنی از بلوک." 50 سال نشان داد آموزش او از نقش خود در فیلم اخیر زرنگ به عنوان او در اطراف چرخید یک قطب به استقبال جمعیت است. نیویورکر به دنیا آمد و به پورتوریکو پدر و مادر او را مفتخر میراث با بسته بندی خودش در یک زرق و برق دار پرچم (نیمی از آمریکایی نیمی از پورتوریکو) در حالی که بستن کمربند یک آیه از اسپرینگستین را "متولد شده در ایالات متحده آمریکا."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب