مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن دستمزد نابرابر مجازی کمپین

بزرگنمایی این تصویر یک ضبط صفحه نمایش نشان می دهد مقدمه ای بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شبانه پ

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک ضبط صفحه نمایش نشان می دهد مقدمه ای بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شبانه پخش. یوتیوب/Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوتیوب/Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن

اگر شما یک طرفدار رئیس جمهور تهمت, اشتیاق برای هیجان و MAGA-خویشاوندی از یک رالی بزرگ تهمت انتخاباتی ساخته شده است, بهترین چیز بعدی. این عظیم دیجیتال عمل است که باعث ایجاد یک جهان تعاملی که در آن رئیس جمهور تهمت بی عیب و نقص است جمهوری خواهان ناجی در حالی که دموکرات ها و جو بایدن در حال اشتباه و خطرناک است.

آنها را تشویق هواداران به "فراموش کردن رسانه های جریان اصلی" و خود را "حقایق مستقیما از منبع" یک منزوی اطلاعات اکوسیستم شامل زمان نخست, برنامه نویسی, قابل دسترسی در آن خالص ترین فرم از طریق جدید برگ برنده 2020 برنامه.

مدیر کمپین براد Parscale به تازگی تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال عملیات به مرگ ستاره از ستارگان فیلم.

خوب جو بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در مقایسه با خود به اتحاد شورشی های rag-tag خدمه مبارزه با امپراتوری با هر آنچه در آن می تواند به قطعه با هم.

تمام این مسائل خیلی بیشتر به دلیل coronavirus همه گیر آورده سنتی ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی متوقف. بایدن که در خانه گیر کرده در ویلمینگتون دلم., در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شيطان خشن تظاهرات پس از نبرد برای ریاست جمهوری است که در حال حاضر تا حد زیادی در حال برپا بیش از اینترنت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک مقدمه نرم و صاف به خود شبانه رسانه ای با یک نسخه فراخوانی فیلم اکشن گرافیک در یک مجازی رالی عرصه است.

یوتیوب/Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن YouTube

این عرصه ای است که بایدن است outmatched توسط او خواه حریف در چند سطح است. او نمی باید رسانه های اجتماعی تسلط که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند. او نیز ندارد مغلوب ساختن پیشی جستن غرایز برای سرگرمی و خشم.

در عوض, presumptive دموکراتیک نامزد در تلاش است برای مقابله با یک نام تجاری ساخته شده در همدلی و تجربه است. و بایدن انتخاباتی است شمارش را بر این ایده است که آن چه مردم می خواهند در یک بحران حتی اگر از چهار دهه به عنوان سناتور و معاون رئیس جمهور لزوما کسی آماده برای ایجاد ویروسی لحظات.

"چیزهایی که ما در حال بدیهی است که تلاش برای انجام این کار در یک فضای مجازی در حال ایجاد این فرصت برای تعامل" گفت: بایدن دیجیتال مدیر راب فلاهرتی "و به نوعی پر کردن خلاء رهبری است که ما شاهد در واشنگتن در حال حاضر که در آن معاونت است همدلانه و صالح رهبر در یک زمان که در آن مردم ولع مصرف برای هر دو همدلی و شایستگی."

این بایدن پیام متمرکز شده است فوق العاده قوی headwinds که رئیس جمهور تهمت چهره در انتخاب مجدد پیشنهاد: یک بیماری همه گیر و یک رکود عمیق است. رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی شمارش است که قادر به غلبه بر آن حداقل در بخشی با دیجیتال کرگدن که این ساختمان شده و پس از تکمیل 2015. Parscale را از ارتفاع به مدیر کمپین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال مدیر در سال 2016 با ارسال یک سیگنال اولیه از آنچه که درایو 2020 مبارزات انتخاباتی.

این بایدن کمپین از سوی دیگر است حضور دیجیتال که مسلما هنوز هم در حال توسعه است. آنها به دنبال بیرون به او را به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است و در مقابل مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

این بدان معناست که بایدن تیم سازماندهی جلسات بیش از زوم, انجام, تلویزیون های محلی, مصاحبه با مجریان در میدان نبرد متحده بشاش معاون سابق رئیس جمهور بر روی کابل نشان می دهد که از زیرزمین و همکاری در Instagram با مشاهیر مانند ستاره فوتبال مگان Rapinoe که ممکن است بزرگتر پس از نامزد.

"ما واقعا سعی کنید به فکر می کنم در مورد آنچه که وسیعترین وسیع ترین آرایه های خلاقانه برنامه نویسی است که ما می توانید انجام دهید به او در مقابل افرادی که لزوما گرفته به سیاست در روز و روز را اما به دنبال این بحران و احساس یک حس باور نکردنی از عدم اطمینان در مورد آنچه که آنها در حال دیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن" گفت: کیت Bedingfield بایدن ارتباطات مدیر.

نخست-زمان رئیس جمهور

هر شب در 8 p. m. و شما می توانید لحن به یک تیم مغلوب ساختن پیشی جستن پخش در Facebook, Twitter, YouTube و در این کمپین برنامه شروع با یک مقدمه نرم و صاف است که بخشی از مبارزات انتخاباتی آگهی, بخش فیلم, تریلر قسمت, کابل, اخبار, نشان می دهد باز. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد اما درخشان توصیف او ثابت.

برنامه های میزبانی شده توسط کمپین دستیاران و اعضای تهمت خانواده با نام مهمان مثل تگزاس بهداشت ، تد کروز و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که teed تا به تقویت تهمت پیام.

"چرا دموکرات اصرار در نگه داشتن مردم از کار نگه داشتن آنها را به گروگان بیش از مسخره خواسته" لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون خواسته مک کانل در اخیر پخش.

بزرگنمایی این تصویر

لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون و یک کمپین مشاور صحبت های رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در طول مبارزات انتخاباتی پخش در آوریل 11. یوتیوب/Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوتیوب/Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن

به نظر می رسد مانند کابل نیوز, اما در واقعیت, آن را بیشتر شبیه به استادانه درست شده infomercial. گرافیک در یک سوم پایین تر از صفحه نمایش چرخش از طریق کدهای تخفیف برای خرید تهمت کالا و دهید برای دانلود این تهمت 2020 برنامه یا متن مبارزات انتخاباتی.

چندین معافیت های تجاری در طول هر برنامه ای که قابلیت ترکیب pro-مغلوب ساختن پیشی جستن و ضد بایدن کمپین تبلیغات, اطلاعات در مورد چگونه به داوطلب و بیشتر یادآوری به دانلود نرم افزار.

"دموکرات ها و اخبار جعلی رسانه های نفرت پدر من بیش از عشق آنها به کشور ما و آنها انجام آنچه در آن طول می کشد تا اشک ما را در هزینه از مردم آمریکا" Donald Trump Jr. می گوید در یک آگهی در سخنرانی خود به شدت. "همین دلیل است که ما باید هر پاتریوت آمریکایی به گام تا پیوستن به مبارزه. فقط دانلود برنامه های ما است."

یک روز دموکرات

این بایدن مبارزات انتخاباتی ندارد چیزی شبیه به نسخه خود را از زرق و برق دار نخست-زمان کابل صف. در عوض در یک هفته آنها ارائه ترکیبی از محتوای مجازی: سازماندهی جلسات با سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری Beto o'rourke و پیت Buttigieg زوم جمع آوری اعانه با اهدا کنندگان مجازی و میزگردها با فرمانداران دموکرات به بحث COVID-19.

در اخیر بعد از ظهر پنجشنبه بایدن پیوست دموکراتیک Govs. گرچن Whitmer میشیگان ند لمانت کانکتیکات و فیل مورفی از نیوجرسی به بحث در مورد خود آمریکا پاسخ به این ویروس و آنچه که دولت فدرال باید انجام دهید برای کمک به.

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در 14 ماه مه با دموکراتیک Govs. گرچن Whitmer میشیگان فیل مورفی از نیوجرسی و ند لمانت کانکتیکات در مورد پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. یوتیوب/جو بایدن پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوتیوب/جو بایدن

حوادث ندارد snazzy تولید ارزش شما ببینید زمانی که تنظیم به یک شب از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین های برنامه نویسی. بایدن رهبری بحث از پاسیو در خانه در ویلمینگتون دلم., با صدای غازها در پس زمینه.

مجازی این حوادث برخی از این آشنایی از سنتی بایدن کمپین رویداد, مقدمه, موسیقی, های دوره ای مماس ("کسانی که در کانادا غازها در حال تلاش برای بدست آوردن دور از ویروس" بایدن جوک در یک نقطه) و چرخش عبارت است که مدت طولانی است که لقب "Bidenisms." برای تمام کسانی که لمس شخصی آنها نیز عدم اساسی صمیمیت در شخص کمپین حوادث.

هنوز هم هر دو بایدن و مبارزات انتخاباتی خود اصرار آنها قادر به رسیدن به میلیون ها نفر از مردم در این راه مسواک زدن خاموش انتقاد که بایدن زیرزمین نشان می دهد به نحوی صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی خود را. برای آنها آن را نه فقط در مورد چگونه پیام تحویل داده شده است, آن را در مورد پیام خود را متقاعد شده است که انتخابات ماه نوامبر خواهد بود یک همه پرسی در مورد چگونه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده coronavirus و است که به آنها باور یک مزیت است.

و نقد ناروا را پاسخ تحویل داده شده است به طور مداوم.

"دولت فدرال باید با داشتن پشت خود و انجام نمی آن را به اندازه کافی" بایدن گفت: فرمانداران.

"او شده است بی راه که در آن او در پاسخ به آن" بایدن اخیرا گفت: ABC Good Morning Americaدر عین حال یکی دیگر از مصاحبه از خانه اش استودیو.

یک نیروی هوایی در مقابل امواج رادیو و تلویزیون محلی

در ضمن تهمت به تمام مزایای استفاده از تصدی. علامت تجاری خود را از تظاهرات ها از بین رفته اند اما با تست هر کسی که می تواند به نزدیکی او می آیند برای COVID-19 تهمت می تواند پرواز در نیروی هوایی یکی به نوسان متحده برای رویدادهای رسمی است که تمام خطوط جوید.

در مراجعه به یک پنسیلوانیا تولید کننده تجهیزات حفاظتی مورد استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین soundtrack بازی بیش از سخنرانان و تهمت سخنرانی ویژه معمول jeering در مطبوعات در پشت توهین و نام تماس.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت می رسد به صحبت می کنند پس از یک تور از اونز & Minor, Inc., یک شرکت عرضه های پزشکی در Allentown Pa. در 14 ماه مه. رئیس جمهور ساخته شده است که چندین بازدید رسمی به کلید میدان نبرد متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کرده است خود را معمولی تظاهرات. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

بایدن نشده سفر در هر نقطه برای چند ماه. او و همسرش جیل بایدن را آغاز کرده اند "سفر مجازی روز" که در آن آنها میزبان حوادث متعدد در یک روز در یک کلید میدان نبرد دولت است. روز چهارشنبه برای مثال بایدن برگزار شد میزگرد مجازی "در" لا کراس, Wis., به بحث در مورد مسائل روستایی. سپس در روز بعد او برگزار مجازی رالی در میلواکی است.

طول اولیه فصل رای دهندگان اغلب با حضور بایدن تظاهرات برای این فرصت را به لرزش معاون رئیس جمهور دست و گرفتن یک عکس با او را در طناب خط پس از او به پایان رسید یک سخنرانی. که تجربه سخت است برای تکثیر دیجیتالی.

یک چالش عمده ای از برگزاری نه در شخص اتفاقاتی است که یک نامزد بخشش ارزشمند پوشش اخبار محلی چیزی جمهور تهمت می توانید انتخاب کنید تا با سفر رسمی.

"اکثر مردم نمی رفتن به کسانی که در تظاهرات" توضیح داد جان طرف یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه واندربیلت است. "اما شما در حال تلاش برای استفاده از این وقایع به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن برخی از توجه به مبارزات انتخاباتی خود را و قادر به برقراری ارتباط به رای دهندگان با پیام ها و تصاویری که اسکریپت شما به عنوان مخالف مطرح شده به شما توسط یک خبرنگار."

اخبار محلی است که همواره به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین منابع خبری در سراسر طیف سیاسی و بایدن را در مبارزات انتخاباتی خود قرار داده حق بیمه های بالا در مصاحبه در میدان نبرد متحده است. هفته گذشته او در مصاحبه با ایستگاه در نوادا کارولینای شمالی و آریزونا.

آریزونا به طور سنتی جمهوری خواه رای دادند اما بایدن کمپین گفت: به تازگی آن را در نظر دارد به هدف آریزونا همراه با یک زن و شوهر دیگر به طور سنتی جامد اوباما در ایالت جورجیا و تگزاس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد برای مصاحبه با یک تلویزیون محلی در برنامه ققنوس, Ariz.

azfamily YouTube

بایدن اغلب تیرها را به نشان می دهد تلویزیون خود را از زير زمين flanked توسط کتاب ها و عکس های خانوادگی. استراتژی خود را در مورد تاکید بر همدلی و شخصیت و انجام آن در راه است که می تواند به حداکثر برسد.

هنوز هم این واقعیت است که بایدن است که هنوز هم تا حد زیادی گیر در خانه اش و او را اغلب مجبور به توضیح است که در این مصاحبه.

"من می خواهم خیلی جای بود اما فرماندار ما دارای یک پناهگاه در محل سفارش اینجا را در دولت است. من اطاعت است که منظور" بایدن گفت: KLAS-TV در لاس وگاس.

او اصرار دارد که او را از گوش دادن به دانشمندان و که ماندن در داخل خانه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است در جاده ها را تغییر نداده مسابقه. او به آمارگیری نشان می دهد که او را نگهداری مداوم منجر رئیس جمهور در هفته های اخیر.

"ماده در واقع در راه های عجیب و غریب رئیس جمهور بیشتر او را در خارج وجود دارد بیشتر به او لطمه می زند و خود را من فکر می کنم" بایدن گفت که در همان مصاحبه است.

این نمایش به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از دموکرات مشاوران که می گویند تهمت را ثابت حضور ندارد به او کمک کرد در هفته های اخیر.

"در تلاش برای مطالب وجود دارد که هیچ راه بایدن کمپین در حال رفتن به قادر به تولید به اندازه یک کمپین انتخاب مجدد و بیش از حد سیاسی کاخ سفید تبدیل می شود که رویدادهای رسمی به کمپین متوقف می شود" گفت: Jesse فرگوسن که در کار هیلاری کلینتون در کمپین 2016. "تعادل واقعی است برای اطمینان حاصل کنید. اما آن است که یک مشکل ؟ نه لزوما. یکی از فراگیر ترین احساسات مردم احساس می کنند مورد تهمت خسته شده است."

ساماندهی میدان نبرد همسایه ها

حتی اگر بایدن هنوز سفر به میدان نبرد متحده به مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی خود است که هنوز هم در تلاش برای سازماندهی هواداران در آن کلید متحده است. این کمپین می گوید: این آموزش هزاران نفر از داوطلبان بیش از زوم جلسات در چند هفته گذشته.

در اخیر زوم تماس گابریلا Cascone این بایدن کمپین ملی آموزش, مدیر راه می رفت برخی از 700 داوطلب در پنسیلوانیا از طریق فرایند ساخت جامعه را بررسی کنید-در تماس است. مبارزات انتخاباتی فعلی گوشی بانکی استراتژی است که در مورد حمله به تهمت و یا گرفتن رای آن را در مورد یک آرامش همسایه در یک لحظه از بحران است.

"واقعا این به معنای یک راه برای اجازه دهید مردمی می دانم که ما در مورد مراقبت از آنها و ما در حال فکر کردن در مورد آنها در این زمان" Cascone گفت: داوطلبان در طول تماس. "این مهم است که ما به دنبال معاون رئیس جمهور سرب در نشان دادن این همدلی و نگرانی نسبت به ما و هواداران است."

که رویکرد های گرفته شده توسط تهمت کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی یک ماه و نیم پیش. اما سلامتی چک جایگزین شده است scorched-earth اسکریپت به منظور ایجاد حداکثر آسیب به بایدن کنید.

سه شنبه گذشته جو Vazzano یک جمهوری خواه منطقه ای زمینه مدیر در جنوب غربی پنسیلوانیا با استفاده از زوم به راه رفتن حدود 100 برگ برنده مبارزات انتخاباتی داوطلبان در منطقه خود را از طریق فرایند برقراری تماس به رای دهندگان.

این بود: "هفته ملی اقدام" که به معنای وجود یک فشار اضافی برای آموزش داوطلبان و آنها را به کار تلفن. هدف این است که به ضرب و شتم بایدن کراوات او را به چین و رنگ او را به عنوان یک نهاد شکل با تضاد منافع به خاطر پسرش شکارچی فعالیت های کسب و کار.

اسکریپت داوطلبان داده شد به عنوان خوانده شده زمانی که تماس با رای دهندگان شامل خطوط مانند "پکن بایدن ترویج معاملات تجاری که به کشته شدن آمریکایی شغل و حمل آنها به خارج از کشور به چین" و "پکن بایدن رابطه با چین بهره مند خانواده اش. او شکارچی بود و درگیر در یک معامله کسب و کار با یک صندوق سرمایه گذاری." این جفت و جور میشد با تبلیغات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال اجرا در ایستگاه های تلویزیونی در همان نوسان متحده داوطلبان خواستار شدند.

در طی هفته های حزب جمهوری خواه است که به طور کامل یکپارچه شده با مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین برگزار شد حدود 500 جلسات آموزشی مانند آن یکی. داوطلبان و کارکنان سازمان ساخته شده از 10 میلیون تماس یک رکورد جدید با توجه به RNC. این بایدن کمپین ارائه معیارهای معادل قاب زمان.

رسانه های اجتماعی رسیدن به

با توجه به Facebook Ad کتابخانه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف بیش از دو برابر در هفته گذشته در Facebook ads به عنوان بایدن کمپین و آن را شامل سه روز تست از یک مجموعه ای گیج کننده از بازدید در بایدن. برخی او را به تصویر کشیده به عنوان قدیمی و نا مناسب دیگران به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از چین است.

"یکی از بزرگترین نقاط قوت رئیس جمهور تهمت است گرفتن کسی درک بزرگترین قدرت و تبدیل آن به یک ضعف گفت:" جیسون میلر بود که مشاور ارشد ارتباطات در کمپین 2016. او می گوید در صورت coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین "کنترل متغیر آن می توانید کنترل برای رفتن منفی در بایدن."

عروسکی Goff یک استراتژیست دموکرات که فرار باراک اوباما 2012 دیجیتال عملیات تصدیق مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده با استعداد در گرفتن توجه اما او شک و تردید است که رئیس جمهور مجازی برنامه نویسی است که در واقع رسیدن به انواع حق مردم برای انتخابات عمومی.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید ارسال یک berzerk جیر که نوع پینگ pongs در اطراف جناح راست توییتر-حوزه و 50,000 retweets و آن را احتمالا نمی متقاعد کردن یک تک رای دهندگان" او گفت:. "و آن را در واقع ممکن است خاموش کردن یک زن و شوهر از رای دهندگان."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین واقعا انجام اجبار. این جرقه پایه پیدا کردن حامیان که رای دادن نیست آخرین بار و گرفتن آنها را به رای دادن در این زمان.

"این است که در مورد حفاظت از رای دهندگان از هر چیزی که ممکن است شاید متقاعد کند و آنها را به رای دادن به شخص دیگری اما ممکن است نگه داشتن آنها را از تبدیل" گفت: استفان اسمیت که حاضر تعامل مدیر پیت Buttigieg ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی و صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه و تیم مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری ارائه شده است."نگه داشتن آنها را عصبانی و شما نگه داشتن آنها را مشغول," او اضافه شده است.

خود را در Facebook صفحه مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از 29 میلیون پیروان. کمتر از 2 میلیون دنبال جو بایدن. توییتر می گوید یک داستان مشابه: 80 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن 5.4 میلیون بایدن.

این بایدن کمپین به سختی هر گونه دیجیتال استخدام برای ماه اما فلاهرتی می گوید که آنها قصد دارد با دو برابر کارکنان خود را به زودی هر چند او نمی ارائه هر گونه خاص تعداد نیروی انسانی.

از آنجا که بایدن کمپین رفت و بیشتر مجازی در اواخر ماه مارس آن را به حال بیش از 125 میلیون بازدید از آن ویدئوها و محتوای آنلاین در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال حدود سه بار به عنوان بسیاری از نمایش ها از تاریخ 1 آوریل با توجه به اعداد ارائه شده توسط این کمپین.

این بایدن تیم استدلال می کند که پس از نامزد خود را به میلیون ها نفر کمتر پیروان در برخی از راه او در واقع مشت زدن و بالاتر از وزن خود را.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب