وودی فیلیپس, برای چند دهه, the king of L. A. کباب می میرد در 78

دود در هوا می گرفتن توجه خود را بر روی Crenshaw بلوار و کشش شما به سمت راست پایین Slauson خیابان به وودی فیلیپس’ کباب مشترک محل پلاستیک منوها چهره دوستانه و بخار صفحات دنده راهنمایی, مرغ, لینک ها و پستان همه با آجر قرمز و سس باربیکیو در سمت.

ساکنان در لس آنجلس ممکن است ایراد بگیرد که بیش از کباب پز خانه ها در این محله بودند — و وجود دارد و هنوز هم در حال فراوانی — اما وودی نوار-B-Que شد و همیشه در این گفتگو.

“شما می تواند بوی آن را از بلوک های دور گفت:” روزنامه نگار و نویسنده Lynell جورج که در نزدیکی فیلیپس’ محل. “این بود که چگونه شما می دانستم که شما تقریبا خانه.”

هرگز دور از آشپزخانه که در آن دنده crackled بیش از بلوط سیاهههای مربوط فیلیپس درگذشت Dec. 31. او 78 بوده و در سلامت فقیر پس از یک سکته مغزی از یک دهه قبل است. هنوز هم دوستان و خانواده گفت: او همچنان ثابت در رستوران خود را در Slauson و همچنین دو مکان دیگر در L. A.

تبلیغات

آن را از بسیاری جهات چوبی را بخشی از سیمان برگزار شد که با هم محله ای است که در سمت چپ بروز شورش سال 1992 زمانی که سیاه و سفید متعلق به رستوران تا به حال مشکل دار در دراز مدت مشتریان سازی و روشن از این منطقه است.

برای به طور منظم وجود دارد یک گرمی خانواده به محل. هنگامی که این اظهارات هنوز در شهر طرفداران را جمع آوری و در چوبی را قبل از بازی. بعد از کلیسا در روز یکشنبه آن را پر کنید تا با خوب لباس پوشیدن خانواده. و هنگامی که برق سوسو در طول شورش فیلیپس شمع روشن و اخراج کردن بلوط سیاهههای مربوط به خدمت وعده های غذایی در نور کم.

“او یک بازمانده و به او کمک کرد تا دیگر مردم برای زنده ماندن بیش از حد” گفت: پسر خود را Roderick فیلیپس که در عمل خانواده کباب گودال در کالیفرنیا.

woody.jpg

عکسي از وودی فیلیپس

(حسن نیت ارائه میدهد فیلیپس خانواده )

تبلیغات

وودرو “وودی” فیلیپس جونیور متولد آذر. 29, 1941, در Keatchie La., یک شهر چند صد جنوب Shreveport که در آن کشاورزی تنها راه برای ایجاد یک زندگی. جوانترین هشت بچه ها فیلیپس بود که خود نویسنده از همان ابتدا و بر داشت خود را در خانه در آشپزخانه که در آن او پخته لغو احکام صادره ی سبز و نان ذرت برای خانواده اش است.

بعد از مدرسه او نقل مکان کرد و به هوستون و سپس به لس آنجلس, ورود در سال 1961. او رفت و به کار برای مکدانل داگلاس کار بر روی ابزار پانل های DC-10. حوصله او راه اندازی یک کسب و کار باغبانی و پس از آن یک نقاشی خدمه. هنوز حوصله او به یاد می آورد رقابتی و سرگرم کننده dodging او با خواهر در آشپزخانه به عنوان یک کودک که برخی از دستور العمل های خود را برتر شد.

“من می خواستم که قادر به منفجر شدن برای رفتن تا آنجا که من فکر کردم من می تواند به جای تا آنجا که به شخص دیگری پیشنهاد,” او گفت: بار در سال 1993.

بنابراین او مجموعه مناظر خود را در یک کباب محل Slauson او شنیده بود ، از حلقه ای ایستاده در سراسر خیابان را از او نگهداری پیگیری تعدادی از مشتریان که آمد و رفت و پس از آن ساخته شده مالک پیشنهاد — $3,500 برای اجاره و کسب و کار. “وودی” متولد شد.

فیلیپس بود و هنوز هم در تلاش برای دریافت kinks از سس باربیکیو شب قبل از دنده مشترک افتتاح شد و در سال 1975. برای ماه او شده است می خواهم سرهم بند با دم اضافه کردن و کم کردن مواد نگه داشتن یادداشت ها بر روی چه چیزی کار می کرد و چه نکرد. در نهایت پس از 3½ ساعت پرستاری سس همراه او در زمان یک قاشق مربا خوری. کمال او فکر می کردم.

او پختند هر مالیات بر ارزش افزوده از سس دقیقا 3½ ساعت بقیه عمر خود را.

“آن exudes از منافذ پوست شما را برای ساعت ها; به نظر می رسد کمتر مانند ادويه از مانند یک راه زندگی” نوشت: در اواخر L. A. Times مواد غذایی منتقد Jonathan طلا در سال 1992. “این باعث می شود شما تنفس سخت اگر نه دقیقا به در زبان صحبت می کنند.”

طلا به عنوان effusive در مورد کباب پز خود را.

تبلیغات

“ترد دنده خوک spurting با آب; ضخیم سیاه داغ لینک سوسیس با دفتر خوب تشنجی; گوشتی کمی دنده راهنمایی; غول گوشت دنده; سوخته فقط گاهی stewey-خوشمزه برش به خوبی انجام می شود کبابی گوشت گاو گوشت که حتی تگزاسی پست به مانند” او نوشت:, و اضافه کرد که مشتریان باید به احتمال زیاد خود به خود دندان است.

مکان های دیگر باز کرد. یکی در کالیفرنیا و دیگری در فلورانس خیابان و در حالی که یکی در لاس وگاس و هنوز هم یکی دیگر در انسینو به طور مستقیم در سراسر خیابان را از تونی رم. پسر عموی پرورش فیلیپس همچنین افتتاح یک جفت از دنده خانه هر دو به نام فیلیپس کباب.

اما اصلی در Slauson باقی مانده کشتی مادر.

“آن مکان واقعا پیوند مردم” جورج گفت: از مجموعه ای از کباب می ایستد همراه Slauson, Crenshaw و دیگر معابر. “هر کس تا به حال یک مورد علاقه. شما می خواهم شعبه گاهی اوقات و سعی کنید جاهای دیگر اما شما همیشه بازم به مورد علاقه خود را.”

Roderick فیلیپس گفت: پدر او یک مرد سخاوتمند که در زمان شادی بزرگ در کمک به دیگران است. او شروع به وزارت جوانان که رسیده به خطر نوجوانان به خصوص جوان عضو باند. او گفت: پدر او پس دادن او حتی حاضر به افشای مواد تشکیل دهنده خود را امضا سس.

“او می خواهم به شما مواد تشکیل دهنده مطمئن” پسرش گفت: “اما نه تنها این مقدار است.”

فیلیپس جان سالم به در با همسر خود Jenetha; کودکان, گرگ, تریسی و Tyreke در علاوه بر این به Roderick; و چندین نوه و نوه بزرگ.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر