مرد بی کفایت اعلام کرد در سن فرانسیسکو اسکله قتل مورد

سان فرانسیسکو - یک مرد مکزیکی که متهم به قتل یک زن در سن فرانسیسکو اسکله در یک مورد که شد ملی, نقطه اشتعال داش

توسط MINERALNEWS در 26 بهمن 1398

سان فرانسیسکو - یک مرد مکزیکی که متهم به قتل یک زن در سن فرانسیسکو اسکله در یک مورد که شد ملی, نقطه اشتعال داشت بی کفایت به محاکمه جمعه در اسلحه فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه وینس Chhabria گفت: در حکم دادگاه که یک روانی ارزیاب به حال به این نتیجه رسیدند خوزه اینز گارسیا-سراته نمی شد صالح برای محاکمه "به دلیل بیماری روانی است که در حال حاضر در حال درمان است."

Chhabria گفت که ملاقات با وکلا از هر دو طرف هفته آینده به بحث در مورد گام های بعدی. اگر هر دو طرف اشیاء به یافته های یک جلسه خواهد بود به احتمال زیاد نیاز به بررسی گارسیا-سراته این صلاحیت است. اگر نه طرف اختلافات نتايج دادگاه خواهد شد بحث در مورد اینکه آیا متهم باید درمان شود به صورت محلی برای بیماری های روانی و یا ارسال به یک مرکز فدرال در خارج از کالیفرنیا.

دفاع وکیل تونی سرا گفت: او می خواهد در مسابقه پیدا کردن.

"او است که به عنوان یک شنوایی" سرا گفت. "من اعتراض که او صالح به اندازه کافی برای این مورد است."

روز جمعه تصمیم آخرین تاخیر به یک مورد است که لمس کردن یک بحث ملی بیش از مهاجرت و پناهگاه شهر سیاست.

گارسیا-سراته شد و با توجه به محاکمه در ماه ژانویه برای دو فقره اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه. اما Chhabria به تعویق افتاد محاکمه برای ارزیابی نگرانی خود را در مورد "آشکار بیماری روانی است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت او بارها و بارها با اشاره به این مورد به عنوان یک دلیل برای سفت کشور سیاست های مهاجرتی. گارسیا-سراته زندگی در این کشور غیر قانونی بوده و تبعید پنج بار قبل از تیراندازی.

هیئت منصفه در دادگاه کالیفرنیا یافت می شود او را به جرم قتل کیت Steinle در سال 2015. اما آنها او را محکوم کرد که یک گناهکار در اختیار داشتن یک اسلحه منجر به سه سال زندان محکوم کرد.

حالت دادگاه تجدید نظر انداخت از محکومیت در ماه اوت گذشته, پیدا کردن که هیئت منصفه دریافت نامناسب دستورالعمل از قاضی دادگاه. دادستان فدرال سپس متهم او را با تفنگ در اختیار 2017.

گارسیا-سراته اذعان کرد برگزاری این تفنگ که به کشته شدن Steinle. اما او گفت: این اخراج به طور تصادفی زمانی که او در بر داشت آن پیچیده شده در یک تی شرت زیر یک نیمکت در اسکله که در آن Steinle بود راه رفتن با پدرش. سلاح متعلق به ایالات متحده اداره مدیریت زمین رنجر که گزارش آن به سرقت رفته از ماشین پارک شده است.

مورد سوخت انتقاد از سان فرانسیسکو پناهگاه های شهر, سیاست که محدودیت مقامات محلی از همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال در تبعید.

سان فرانسیسکو کلانتر منتشر گارسیا-سراته از زندان چند هفته قبل از تیراندازی با وجود فدرال درخواست برای بازداشت او را تا زمانی که مقامات اداره مهاجرت می تواند او را بازداشت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب