عربستان سعودی Stuns جهان با تخفیف عظیم نفت فروخته شده به اروپا و آمریکا

بزرگنمایی این تصویر یک تانکر نفت لود شده در عربستان آرامکو را Ras Tanura پالایشگاه نفت و ترمینال 21

توسط MINERALNEWS در 18 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک تانکر نفت لود شده در عربستان آرامکو را Ras Tanura پالایشگاه نفت و ترمینال 21 مه 2018. پس از اوپک و روسیه موفق به توافق بر سر کاهش تولید برای افزایش قیمت به دلیل شیوع کروناویروس عربستان سعودی می گوید آن را افزایش خروجی و بریده بریده قیمت. احمد Jadallah/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
احمد Jadallah/ایسنا

قیمت نفت در حال آماده به رها کردن به طور چشمگیری پس از عربستان سعودی اعلام کرد یک خیره کننده تخفیف در قیمت نفت — دلار 6 تا 8 دلار در هر بشکه به مشتریان خود را در آسیا و ایالات متحده و اروپا است.

جهان و دومین تولید کننده این آخر هفته نیز گفت: آن را در واقع افزایش تولید نفت به جای برش آن را به ساقه کاهش قیمت در یک خیره کننده برگشت در سیاست از دو روز پیش.

معیار قیمت نفت برنت در حال حاضر فرو 9.4% به $45.27 در هر بشکه در روز جمعه. افت پس از عربستان سعودی و بقیه کشورهای عضو اوپک و روسیه موفق به توافق بر سر کاهش تولید به مبارزه با کاهش قیمت به دلیل ترس که coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد توقف رشد اقتصادی جهان. قیمت نفت در حال پایین بیش از 30 درصد این سال است.

مصرف کنندگان ایالات متحده به احتمال زیاد برای دیدن قیمت های پایین تر در پمپ گاز اما آمریکا تولید نفت که منجر جهان در خروجی می تواند صدمه دیده است با قیمت نفت اسلاید.

اقتصاد از چین به ایتالیا باید زمین را متوقف کند به عنوان قرنطينه تعطیل کارخانه ها و تقاضا برای محصولات و خدمات چاله.

عربستان سعودی و دیگر اعضای اوپک به دنبال کاهش تولید برای افزایش قیمت نفت است. اما این بار قدرتمند کارتل دیگر نمی تواند حرکت بازار به تنهایی. این نیاز به حمایت از روسیه است که یک عضو اوپک اما اخیرا هماهنگی با سازمان است.

در عین حال روسیه مقاومت کرده است خواستار کاهش تولید. روز جمعه مذاکرات در شکست به پایان رسید. اوپک و متحدان آن اعلام کرد هیچ کاهش و حتی متعهد به گسترش زمان کاهش.

بنابراین عربستان سعودی در حال انجام یک مورد چهره. اگر آن را نمی تواند دریافت قیمت برگشت تا آن را به درایو قیمت در راه است. این ارائه برای کاهش قیمت نفت برای بازار ایالات متحده با 7 دلار در هر بشکه به اروپا با 8 دلار و آسیا با 6 دلار. زوج با عربستان سعودی توانایی به سرعت در حال افزایش تولید — جاری شدن سیل در بازار با ارزان نفت خام — کسانی که یک طرفه کاهش قیمت را فشار قیمت نفت پایین برای همه.

قیمت نفت پایین بد برای عربستان سعودی بودجه و قیمت نفت عربستان شرکت آرامکو سهام سقوط در زیر آن ارائه عمومی اولیه قیمت در روز یکشنبه. اما از آنجا که عربستان سعودی هزینه های تولید پایین ترین در جهان قیمت های پایین تر می تواند ضربه دیگر تولید کنندگان سخت تر است.

روسیه به نظر می رسد هدف از این جنگ قیمت. اما همانطور که عربستان سعودی تلاش می کند برای گرفتن سهم بازار با معامله-زیرزمین قیمت آمریکایی تولید کنندگان نفت و گاز از جمله صنعت fracking نیز احساس درد است.

و حتی با عرضه کافی و پایین بودن هزینه های تولید عربستان سعودی تضمین شده نیست به بیرون آمدن در بالا در طولانی مدت چهره با روسیه – به خصوص اگر ترس از یک بیماری همه گیر نگه داشتن هواپیماهای پایه و اتومبیل در driveways مهم نیست که چقدر ارزان نفت خام می شود.

"آنها در حال برش قیمت آنها در حال رفتن به افزایش تولید. اما روشن نیست که آنها در حال رفتن به خریداران که برای نفت می گوید:" الن ولد یک بازار انرژی تحلیلگر و نویسنده از عربستان, Inc. "این کاملا ممکن است که آنها ممکن است توانائی و اراده و سختی به مقاومت در برابر یک جنگ قیمت و تولید جنگ با روسیه است."

هنوز هم کاهش قیمت سوخت ارائه خواهد شد برخی از امداد رسانی به صنعت هواپیمایی است که احساس سويه از coronavirus بحران با سفر لغو منجر به پرواز کاهش است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب