فلوریدا خواهد مکث Coronavirus تست با توجه به قریب الوقوع طوفان

بزرگنمایی این تصویر پتانسیل Tropical Cyclone نه به سمت جزایر بادپناه و انتظار می رود که برای رسیدن د

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پتانسیل Tropical Cyclone نه به سمت جزایر بادپناه و انتظار می رود که برای رسیدن در فلوریدا ساحل این آخر هفته. دولت می گوید آن را به حالت تعلیق coronavirus تست به عنوان یک احتیاط. خدمات ملی آب و هوا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خدمات ملی آب و هوا

فلوریدا متوقف خواهد شد تست برای coronavirus برای چند روز به دلیل نگرانی در مورد تاثیر بالقوه از یک بلندی گرمسیری آب و هوا سیستم.

پس از دولت را تست سایت های نزدیک پنج شنبه شب آنها نمی بازگشایی حداقل تا صبح روز سه شنبه آب نبات سیمز از فلوریدا وزارت بهداشت در Broward شهرستان می گوید NPR. برخی از نقاط می تواند بسته برای دیگر او افزود: با توجه به آب و هوا.

فلوریدا بخش مدیریت اضطراری برای اولین بار اعلام کرد که تغییر در یک ایمیل به سایت آزمون مدیران در روز چهارشنبه با توجه به تالاهاسی تلویزیون اخبار ایستگاه WCTV.

گرمسیری سیستم در حال حاضر به نام بالقوه Tropical Cyclone نه. ملی طوفان مرکز می گوید آن است که تقریبا قطعی به توسعه را به یک طوفان گرمسیری – به احتمال زیاد بعد از امروز یا امشب. اگر آن را ندارد, پس از آن خواهد بود لقب طوفان گرمسیری Isaias.

از بعد از ظهر چهارشنبه بالقوه Tropical Cyclone نه بخار در میان جزایر بادپناه حدود 105 مایلی جنوب-جنوب غربی St. Croix در جزایر ویرجین ایالات متحده.

این سیستم باعث طوفان ساعت و هشدارها و برای حداقل یک دوجین سلیمان به عنوان آن پیش بینی مسیر را به سمت فلوریدا نوک جنوبی. دولت نشسته است مستقیما در مرکز سیستم پیش بینی مخروط; آن می تواند شروع به تحت تاثیر قرار فلوریدا اواخر روز جمعه این طوفان مرکز می گوید.

طوفان انتظار می رود را در باران های سنگین و بادهای ناگهانی. و بر خلاف گرمسیری طوفان گونزالو کوچک طوفان که اخیرا به تصویب از طریق کارائیب این سیستم بزرگ است: "گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش بیرون تا 275 مایل" به NHC می گوید.

میامی-Dade دفتر مدیریت اضطراری است مشاوره ساکنان به "آماده" حالت به عنوان طوفان روش های ترغیب آنها به بررسی فاجعه کیت اضطراری و برنامه های. از بعد از ظهر چهارشنبه شهرستان همه خدمات عادی خود ادامه عملیات.

فلوریدا گزارش شده بیش از 451,000 coronavirus موارد – دوم تنها به کالیفرنیا (473,785 موارد) در میان ایالات آمریکا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن