چه کسی می گوید خطر COVID-19 در حال حاضر بسیار بالا در سطح جهانی'

بزرگنمایی این تصویر یک ماسک صورت زینت یک مجسمه سنت فرانسیس آسیسی در شهر سن Fiorano یکی از مکان های ک

توسط MINERALNEWS در 10 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک ماسک صورت زینت یک مجسمه سنت فرانسیس آسیسی در شهر سن Fiorano یکی از مکان های که در ایتالیا در مستند با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. تصویر گرفته شده توسط یک معلم Marzio Toniolo. Marzio Toniolo/کرج پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Marzio Toniolo/کرج

سازمان بهداشت جهانی می گوید این خطر وجود دارد که COVID-19 پخش خواهد شد و یک اثر جهانی است که در حال حاضر "بسیار بالا" بالا بردن آن برای ارزیابی coronavirus بیماری که در حال حاضر یافت شده در بیش از 50 کشور جهان است.

همانطور که از دوشنبه, موارد COVID-19 کردم فقط 29 کشور. اما هزاران نفر دیگر تشخیص تایید شد این هفته از جمله دو خوشه که بسته بود به ایتالیا و ایران.

"خارج از چین وجود دارد در حال حاضر 4,351 موارد در 49 کشور و 67 مرگ" که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در جلسه صبح روز جمعه. "از دیروز, دانمارک, استونی لیتوانی هلند و نیجریه باید همه گزارش خود را در مورد اول است."

Tedros گفت: "ما در حال حاضر افزایش یافته است ارزیابی ما از خطر گسترش و ابتلا به تاثیر COVID-19 بسیار بالا در سطح جهانی است."

بسیاری از آخرین موارد باید لینک کلیک کنید برای ایتالیا است که در حال حاضر اعتقاد بر این صادر دو ده COVID-19 موارد به 14 کشورهای دیگر Tedros گفت.

چوب خط حساب کردن از موارد وجود رشد در نرخ هشدار دهنده در این هفته است. ایتالیا تا به حال 229 موارد از ظهر دوشنبه. در یک به روز رسانی اواخر روز جمعه این کشور را وزارت بهداشت گفت: 888 افراد آلوده شده با ویروس تنفسی از جمله 531 در منطقه لومباردی.

موارد جدید نیز تایید شده است در کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا و چند تا از آنها مربوط به افرادی که تا به حال به ایران سفر کرده. Tedros می گوید: 97 COVID-19 موارد صادر شده از ایران به 11 کشور دیگر.

کره جنوبی نیز شاهد افزایش چشمگیر با 2,337 موارد در حال حاضر تایید کرد — افزایش بیش از 570 موارد فقط در 24 ساعت. روز دوشنبه کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده بود 977 موارد است. این کشور می گوید: 13 نفر کشته شده اند.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

حتی به عنوان او مطرح شده زنگ هشدار جدید بیش از COVID-19, Tedros همچنین گفت که او هنوز امیدوار است که رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین ماه پیش نخواهد داشت. اپيدميولوژيستها و سازمان بهداشت و درمان متذکر شده اند قادر به ردیابی اکثر موارد به خوشه شناخته شده و یا تماس با ما که آلوده بودند.

"ما نمی دیدن شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع" که مدیر کل گفت. "تا زمانی که مورد, ما هنوز هم شانس حاوی این ویروس اگر قوی عمل گرفته شده است برای تشخیص موارد زود منزوی کردن و مراقبت از بیماران و ردیابی تماس با ما."

Tedros نیز گفت: اوایل جمعه که چین گزارش شده بود فقط 329 موارد در 24 ساعت گذشته — پایین ترین میزان در بیش از یک ماه برای این کشور که هوبئی استان که در ووهان واقع شده است این مرکز از وقوع.

چالش برای اپیدیولوژی و بهداشت حرفه ای است که به "شکستن زنجیره انتقال" به طوری که آنها می تواند شامل آن Tedros گفت.

محققان همچنین در حال کار برای ایجاد یک درمان موثر برای COVID-19. Tedros گفت: بیش از 20 واکسن در حال توسعه در سراسر جهان با برخی از در حال حاضر در آزمایش های بالینی. اولین نتایج می تواند در چند هفته آینده, او گفت:.

Tedros همچنین تاکید کرد که مردم می توانند از خود محافظت کنند از جدید کروناویروس و بیماری های دیگر با شستن دستها به طور مرتب با آب و صابون و یا با استفاده از یک دست بر اساس الکل مالش. و او خواست هر کسی که یا دچار علائم بیماری و یا در افزایش خطر ابتلا به مشکلات تنفسی برای محدود کردن تماس خود را با دیگران است.

"ما بزرگترین دشمن در حال حاضر است ویروس خود را. این ترس شایعات و ننگ" Tedros گفت. "و ما بزرگترین دارایی حقایق دلیل و همبستگی."

COVID-19 موجب شده است تا بیش از 2800 مرگ و میر و بیش از وجود دارد 83,000 موارد جدید کروناویروس در سراسر جهان — اکثر آنها در چین است. برخی از 37,000 مردم بهبود از این بیماری است.

با استناد به این کار مشترک که چینی تیم تحقیقاتی در چین که گفت: اوایل این هفته است که نرخ مرگ و میر برای COVID-19 است "بین 2% و 4% در ووهان و 0.7% خارج ووهان."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب