در ۳ ایالت بزرگ، بایدن به نظر می رسد دیوار آبی دموکرات ها را بازسازی کند

لانسینگ، میچ در سال ۲۰۱۶ دونالد ترامپ "دیوار آبی" دموکرات ها را پاره کرد و کاخ سفید را با پیروزی های غافلگیران

توسط MINERALNEWS در 19 شهریور 1399

لانسینگ، میچ در سال ۲۰۱۶ دونالد ترامپ "دیوار آبی" دموکرات ها را پاره کرد و کاخ سفید را با پیروزی های غافلگیرانه در میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین به دست آورد.

امسال جو بایدن در تلاش برای بازسازی است.

اولین سفرهای مبارزات انتخاباتی نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری در دوران همه گیر فراتر از خانه اش در دلاویر او را به هر سه ایالت می برد که نشانه ای از این است که چشم انداز انتخاباتی بایدن تا چه حد از نزدیک با توانایی او در تلنگر زدن به آن میدان های نبرد سیاسی گره خورده است.

هفته گذشته بایدن به ویسکانسین سفر کرد و به سرعت با دویدن همسر کامالا هریس که رویدادهای خودش را در روز کارگر در آنجا برگزار می کرد، دنبال شد. روز چهارشنبه بايدن به ميشيگان می رود تا طرحی را برای افزايش توليد آمريکا مورد بررسی قرار دهد. او همچنین دو توقف برنامه ریزی شده در این هفته در پنسیلوانیا دارد.

اگرچه کمپین بایدن اغلب تاکید می کند که راه های متعددی را برای تأمین ۲۷۰ رای کالج انتخاباتی که برای پیروزی در ماه نوامبر نیاز دارند می بیند، سریع ترین مسیر از طریق میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین اجرا می شود.

جو تریپی استراتژیست کهنه کار دموکرات می گوید: «اگر بایدن هر یک از آن ها را برنده شود - اما به ویژه هر دو، با برخی از ایالت های دیگر که در بازی هستند - پیروزی در کالج انتخاباتی برای ترامپ بسیار غیرممکن است.» "این حس فوق العاده ای را به آن سه ایالت پایه و اساس هر استراتژی برای برنده شدن. اگر بایدن هر سه برنده شود، تمام می شود.»

دستیاران بایدن بر این باورند که تمرکز او بر اقتصاد و دست زدن ترامپ به همه گیر کروناویروس در میان رای دهندگان کلیدی در سراسر کشور طنین انداز خواهد شد اما به ویژه در ایالت هایی مانند میشیگان که یکی از تیزترین ضربه ها را در سطح ملی از همه گیر گرفت.

بر اساس گزارش اداره آمار کار، نرخ بیکاری در این ایالت در ماه آوریل ۲۴٪ افزایش یافت. نرخ در سراسر ایالت از آن زمان به ۸٫۷٪ بهبود یافته است، اما میشیگان نزدیک به ۴۱۴٬۵۰۰ شغل کمتر از زمانی که ترامپ افتتاح شد دارد.

طرفداران ترامپ می گویند او به وعده خود برای ایجاد شغل عمل کرده و به طور موقت از همه گیر کناره گیر شده است. اما تعداد مشاغل نشان می دهد که استخدام در کارخانه ها در سراسر غرب میانه - از جمله در میشیگان، اوهایو و ویسکانسین - شروع به توقف و سپس کاهش در تابستان 2019. کمپین بایدن افتتاحیه ای را در آنجا می بیند تا استدلال کند که حتی پیش از همه گیر، رئیس جمهور برخی از وفادارترین پشتی های یقه آبی خود را شکست داد.

ترامپ میشیگان را با باریک ترین حاشیه هر ایالت در سال ۲۰۱۶ - کمتر از ۱۱٬۰۰۰ رای - به دست آورد و دموکرات ها در میان دوره ها دستاوردهای عظیمی در آنجا به دست آوردند و هر دفتر بزرگ ایالتی و تعداد انگشت شماری از کرسی های فدرال را نیز به دست آوردند. نظر سنجی های انجام شده در اوائل تابستان حاکی از مزیت بایدن در آنجا بود، هر چند از زمان کنوانسیون های حزب اوت هیچ رای گیری در آنجا انجام نشده است. نظرسنجی های انجام شده در میشیگان در طول مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ هیلاری کلینتون را با پیشتاز نشان داد قبل از اینکه ترامپ به پیروزی ادامه دهد.

دموکرات ها بر این باورند که بایدن درخواست تجدید نظر خاصی برای رای دهندگان طبقه کارگر سفیدپوست در میشیگان و همچنین در ویسکانسین و پنسیلوانیا دارد که در سال ۲۰۱۶ به جمهوری خواهان چرخید و می تواند به نوک زدن مقیاس ها در یک مسابقه باریک در سال ۲۰۲۰ کمک کند.

آنها همچنین دلایلی برای خوش بینی در دستاوردهای دموکرات ها در طول میان دوره های سال ۲۰۱۸ در هر سه ایالت می بینند که تا حدودی با خروج زنان حومه شهر از GOP تغذیه می شدند. و آنها بر این باورند که تاکید قوی تر بر مشارکت اقلیت ها - با هریس، اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار در یک بلیط بزرگ، به شدت بر رای دهندگان سیاه پوست در ایالت های کلیدی متمرکز شده است - به بایدن کمک خواهد کرد تا برخی از زمین هایی را که کلینتون در سال ۲۰۱۶ از دست داده را تشکیل دهد.

عوامل دمکرات در ميشيگان می گويند به نظر می رسد بايدن در واقع درس هایی از شکست کلينتون آموخته است.

امی چپمن که در سال ۲۰۰۸ به عنوان مدیر ایالت میشیگان باراک اوباما کار می کرد، می گوید: «این کمپین آن را از همان ابتدا جدی تر از دموکرات های ملی چهار سال پیش می گیرد.» "آنها شروع به انجام تبلیغات زودتر از آنها چرخه گذشته -- آخرین چرخه آنها تنها در پایان بودند -- و تبلیغات نشان می دهد چه بایدن انجام خواهد داد ، و همچنین نشان دادن تضاد با ترامپ است."

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب