شرایط خشک در کالیفرنیا همچنان به گسترش را مه باران دندانه خشکسالی?

اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر داده های پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که حدود 48 درصد از کالیفرنیا در خشکسا

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر داده های پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که حدود 48 درصد از کالیفرنیا در خشکسالی متوسط. که از 34% یک هفته پیش.

اضافی 30% از دولت غیر طبیعی خشک با توجه به داده ها.

داده ها وارد شده بودند پنج شنبه بنابراین این ارقام منعکس نمی شود رطوبت از جنوب کالیفرنیا اخیر طوفان. شمال کالیفرنیا است که به طور کلی دورتر پشت فصلی آسمانی هنجارهای دریافت سود از آن طوفان که در درجه اول مرطوب جنوب و بخش مرکزی از دولت است.

خشکسالی نظارت بر نقشه صادر پنج شنبه نشان می دهد که بخش های مختلف مرکز و جنوب کالیفرنیا شهرستانهای بودند که غیر طبیعی خشک یک هفته پیش در حال حاضر تضعیف به خشکسالی. بیشتر از سن لوئیس اوبیسپو, Santa Barbara, ونتورا و لس آنجلس شهرستانهای پیوست اکثریت کرن کانتی در حد متوسط-خشکسالی دسته. این غیر طبیعی خشک تعیین شده گسترش جنوب و شرق به پوشش نارنجی و غربی و بخشهایی از سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است. شمال غربی و گوشه ای از سن دیگو شهرستان که در آن کمپ پندلتن واقع شده است نیز غیر طبیعی خشک.

تبلیغات

در بخش شمالی ایالت مناطق معتدل و خشکسالی در Humboldt تثلیث و شستا استان ها گسترش داده اند و با هم ادغام شدند با یک گروه از خشکی خاک در امتداد مرز اورگان در Siskiyou County است. این باعث ایجاد یک تقریبا مداوم گروه متوسط خشکسالی کشش از ساحل اورگان خط.

اگر چه این مخازن در شکل و خوب از قبلی مرطوب سال خشکسالی در کوه های شمال کالیفرنیا نشانه بد برای کشاورزی و آب شهری کاربران در جنوب کالیفرنیا و سان Joaquin Valley. زمستان برف در شمال سیرا تغذیه کالیفرنیا عمده مخازن که تامین آب برای بخش های بزرگی از دولت است.

خدمات ملی آب و هوا در شهرستان مونتری پیش بینی کرد که طوفان درب باز خواهد شد دوباره در این آخر هفته و باز باقی می ماند از طریق هفته آینده. به عنوان یک فشار ریج هل به آلاسکا بالا و پایین حرکت خواهد کرد جنوب در امتداد سواحل غرب. سیستم را به آرامی حرکت می کند اما خواهد بود showery در طبیعت پس از بارندگی مقدار نیست و انتظار می رود موثر است. باران پیش بینی شده است برای شروع در شمال منطقه خلیج اوایل صبح روز شنبه و گسترش جنوب از طریق روز.

سیستم انتظار می رود که سرد و پس از آن اتصال به هوا از شمال کانادا اما هوا سردتر خواهد شد و نه می رسند تا روز یکشنبه و دوشنبه. برف ممکن است بر قله های بالاتر.

تبلیغات

la-me-drought-monitor-map-03122020_Artboard 2.jpg

یک کم فشار سیستم باعث می شود راه خود را به ساحل غربی به عنوان نیمه گرمسیری جت جریان باقی می ماند به جنوب کالیفرنیا.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

چقدر کمک خواهد سیستم برای ارائه برف? "عدم اطمینان در شرایط رطوبت است در مورد اینکه آیا کم پایین می آید بر روی زمین یا آب" گفت: لایحه Patzert سابق climatologist با ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت. از آن خواهد شد رطوبت-گرسنگی اگر از آن می آید جنوبی عمدتا بر زمین — "اگر از آن می آید کشویی جنوب پایین ستون فقرات سیرا" در Patzert کلمات به عنوان برخی از متاسفانه خشک "در داخل کشویی" سیستم های انجام شده در این فصل است.

لیزا فیلیپس یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد می بیند کم فشار سیستم ماندن نزدیک به ساحل اما چیدن برخی از رطوبت اگر چه فاقد نیمه گرمسیری رطوبت مرتبط با این هفته ،

بدون در نظر گرفتن سیستم را بسیار هوای سرد و توفانی غربی بادها. زمان ورود آسمانی در جنوب کالیفرنیا روی حیله و تزویر است — آن را می توانید شروع به دوشنبه بعد از ظهر و یا شب, پخش كردن, از شمال به جنوب.

به دلیل طوفان شمالی منشاء برف سطوح بسیار پایین تر خواهد بود از این هفته طوفان و برف است که انتظار می رود تحت تاثیر قرار ایالتی 5 بیش از انگور. سطح برف شروع خواهد شد بالاتر از 5000 پا اما قطره به 3000 فوت و یا پایین تر از صبح روز سه شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. باد و برف و یخی شرایط و کاهش دید می تواند سفر در ارتفاعات بالاتر خطرناک است.

آسمانی می تواند از طریق پنج شنبه بعد از ظهر و احتمالا فراتر از آن.

به عنوان با این هفته طوفان اکثریت نیمه گرمسیری رطوبت باقی بماند به جنوب. نیمه گرمسیری جریان جت فعال است این زمستان آن را به عنوان هر زمستان با توجه به اریک Boldt از خدمات ملی آب و هوا در اخنرد اما در این سال آن شده است شخم به مکزیک, خوب, در جنوب کالیفرنیا. رطوبت انجام شده در سراسر مکزیک و ایالات متحده در جنوب شرقی و در نتیجه آب و هوایی شدید و جاری شدن سیل.

مارس طوفان باید حداقل امیدوار کننده تر از کسانی که از ماه ژانویه و یا فوریه. "خوش آمدید اما نه خشکسالی busters" به این نتیجه رسیدند Patzert.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de