وست و کار: برخی از نشان می دهد سگ, خدمت, جستجو و یا تسکین

نیویورک – از ابریشمی قدم زنی با تبختر از سگهای افغان به پودلس با کت مجسمه مانند شیرینی های Westminster Kennel Club سبز فرش زیر طاق آراسته, pedigreed کانین رقابت تلقی می شود سگ بالا. اما آنها نه تنها برای نشان می دهد.

شبح نروژی buhund که رقابت پرداختند یکشنبه a t کشور برتر سگ رویداد باعث هفتگی دور به عنوان یک درمان سگ در یک دلاور بیمارستان و به عنوان یک nonjudgmental شنونده برای schoolkids یادگیری به عنوان خوانده شده. Lacey یک لابرادور رتریور که وارد شد در وستمینستر چابکی مسابقه شنبه, قرار می دهد در 50 ساعت در هفته با آرامش بیماران در او صاحب روانپزشکی کودک و نوجوان عمل در کالیفرنیا است.

استیو یک German wirehaired pointer نشان داد در وست مینستر در سال گذشته و به نمایندگی از نژاد خود را قبل از میلیون ها نفر از روز شکرگزاری بینندگان تلویزیون ملی نشان می دهد سگ در فیلادلفیا در سال 2018 است. اما او همچنین می پوشد دیگر کلاه. یا قلاده در واقع.

“او می تواند در حال گذار از یک سگ نشان می دهد به پرتاب در جلیقه اش در همان روز و … انجام خدمات سگ چیزهای می گوید:” صاحب Shenandoah الیس-Ulmer, a r etired نیروی هوایی master sergeant .

استیو او کمک می کند تا حرکت به مکان های عمومی با اختلال استرس پس از سانحه توسط سنجش از زمانی که او را مضطرب شدن و ایستادن بر روی پا و زمین او را از لحاظ عاطفی. او همچنین یک آس پرنده-سگ شکار و همکار نیروی هوایی دامپزشک مایکل Ulmer.

“ما فکر می کنیم که برخی از سگ ها تنها می تواند انجام کارهای خاص اما استیو قطعا به من فهماند که ما نمی دهد سگ ما به اندازه کافی اعتبار می گوید:” الیس-Ulmer از Fredon Township, New Jersey.

نه هر Westminster dog دارای یک حاشیه وجود دارد ارتباط بین حلقه نشان می دهد و این کار تخصصی خدمات و درمان, سگ, حیوانات, بازیگران, بمب-شنود جستجو و نجات K9s و بیشتر.

گاهی اوقات کسانی که اتصالات روابط خانوادگی.

شایعه چوپان آلمانی انتخاب بهترین نمایش در وست مینستر در سال 2017, تعداد, در میان توله سگ دو PTSD خدمات سگ که زندگی با جانبازان. دو بیشتر نوزادان در حال آموزش به سمت این هدف است.

“سگ همیشه خیلی خوب به ما به طوری که ما می تواند به بازگشت می گوید:” شایعه مالک و شرکت مادر کنت Boyles.

و “برخی از عموم مردم خواهد بود قادر به درک کنند که این نه تنها در سگ است که مردم در حال پرورش قادر به رفتن در اطراف حلقه نشان می دهد چند بار و نگاه زیبا.”

Boyles از Edgerton, ویسکانسین می گوید او و شریک لیز اوستر همواره با هدف تولید “همه در اطراف سگ” حیوانات خانگی و خدمات نه تنها نشان می دهد شانزه.

بسیاری از بیش از 200 نژاد و رقم در وست مینستر در این سال بودند در اصل برای برخی از تابع. حتی اگر آنها دیگر خود را انجام دهد وظایف سنتی “این هدف تربیت سگ که هنوز هم حفظ آن غرایز” وستمینستر سخنگوی گیل میلر Bisher گفت.

Tabitha یک دوبرمن پینچر بود در ابتدا یک سگ نشان می دهد برای بازنشسته اداره پلیس نیویورک افسر جان Marinos که به کار گرفته سگ های دیگر در وست مینستر. سپس آشنایی پیشنهاد Tabitha امتحان کنید به عنوان یک بمب خرناس K9.

در حال حاضر Marinos دسته Tabitha او به عنوان چک برای مواد منفجره در رویدادهای مهم و مقامات’ هواپیمای شخصی. این کار نیاز به یک سگ با نه تنها یک بزرگ بینی اما خونسردی در اطراف اغتشاش و غریبه و “حلقه نشان می دهد قطعا کمک می کند تا” با که می گوید مورگان Dalis از حداکثر K9 تشخیص شرکت که اعزام Tabitha.

بسیاری از سگ کاری ندارد و یک نمایش شجره نامه. آلمانی چوپان آزمایشگاه و دیگر نوزادان تربیت و آموزش توسط دانشگاه پنسیلوانیا پن دامپزشک سگ کار مرکز “تقریبا مانند یک کل نژاد های مختلف” از خود نشان دهد همتایان, می گوید دکتر سینتیا اتو استاد.

به نظر می رسد خیلی مهم نیست و این سگ که “go-go-go-go-go-go-go” درایو به دنبال بوی او می گوید. “آنها چه می خواهند به عنوان خود را به طور متوسط حیوان خانگی در خانه.”

به سگ شکاری طلایی مادر ترزا Yeager, هر چند آن را به یک نقطه از غرور به دیدن یک بستر تولید هر دو نشان می دهد و سگ کار. مانند راینر یکی از این کشور بالای 20 نمایش goldens و خواهر و برادر خود را که فراموش درمان و جستجو و نجات کار می کنند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“در حالت ایده آل این است که آنچه شما می خواهید — شما می خواهید سگ است که زیبا ترکیب شده است و همچنین خوب کاری قوی و توانایی می گوید:” Yeager بازنشسته معلم در Bryan, Texas. به او “که واقعا تمام نقطه پرورش است.”

راینر برادر کوپر و کوپر صاحب رابرت اندروز — تا همین اواخر, Austin, Texas, افسر پلیس — روت و جستجو برای از دست رفته مردم با یک سازمان داوطلبانه. اندروز در حال حاضر مشغول به کار برای یک سازمان دولتی می گوید او زده شد توسط کوپر تعهد و اتصال است که به آنها آموخته شده “چگونه با یکدیگر کار می کرد و آنچه که ما می تواند تحمل کند.”

در حال حاضر همسرش, پاتریشیا, آموزش کوپر برای تبدیل شدن به یک سگ درمانی برای 911 dispatchers.

کار نیست و صرفا برای purebreds. برخی از سازمان آموزش سگ پناهگاه برای خدمات جستجو و دیگر مشاغل.

“این احتمالا ساده ترین راه برای انجام این کار, اما آن را قطعا شگفت انگیز برای دیدن است که سگ را از رفتن در یک پناهگاه و سپس استقرار و بیرون رفتن و کمک به بازماندگان می گوید:” دنیس ساندرز از فاجعه ملی سگ جستجو پایه و اساس است. آن سگ فارغ التحصیلان را در پاسخ به, زلزله, طوفان و دیگر فجایع در سراسر جهان است.

Lacey آزمایشگاه در پاسخ به یک نوع متفاوت از بحران است. او یک قهرمان چابکی سگ با “بسیار جدی کار روز می گوید:” مالک و پرورش دهنده و مربی دکتر کالین Copelan.

شغل: آرامش بخش و یاری رسم کردن مشکل بیماران جوان در Copelan را روانپزشکی در کالیفرنیا, کالیفرنیا.

Lacey و Copelan شد برنامه ریزی برای بازگشت به وست شنبه بود اما در آخرین لحظه تغییر طرح.

شبح نروژی buhund است وستمینستر جانباز و برنده نژاد در سال 2018 ملی سگ نشان می دهد.

او همچنین برنده حضور در این دلاور بیمارستان که در آن او می بیند 100 یا بیشتر بیماران کارکنان و بازدید کنندگان در هر پنج شنبه. با پوشیدن یک جلیقه است که می گوید: “لطفا مرا لمس” او حتی با صعود بر روی یک تخت به طوری که یک بیمار می تواند حیوان خانگی او گفت: مالک و شرکت مادر Patricia فی Adcox از شهر, وایومینگ, Delaware.

“آنها نه تنها نشان می دهد سگ,” او می گوید. “حداقل من بچه ها نیستند pampered pooches.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im