اتحادیه اروپا موافقت خود را با $858 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام به قید وثیقه از همه گیر-کتک اقتصاد

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می رسند برای یک کنف

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می رسند برای یک کنفرانس خبری مشترک در پایان اجلاس خود در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل در روز سه شنبه. جان Thys/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Thys/خبرگزاری گتی ایماژ

سران اتحادیه اروپا آمده از پنج روز مذاکره با یک نقطه عطفی 750 میلیارد یورو ($858 میلیارد دلار) به طرح نجات اتحادیه اروپا اقتصاد از عظیم در جریان حمله COVID-19 بیماری همه گیر.

خسته سران کشورها و دولت در نهایت رای به اتفاق آرا در بروکسل در اوایل روز سه شنبه به طور مشترک موضوع بدهی به پرداخت از طریق کمک های مالی و وام به کشورهای عضو به عنوان آنها با بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان مورد ستایش قرار داد توافق با 27 عضو گروه به عنوان "واقعا تاریخی است." او و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده پیشگام تلاش برای فشار به معامله از طریق.

مذاکرات بر سر بسته بود بازمی گردد برخی از اتحادیه اروپا قویترین اقتصادهای – از جمله هلند و سوئد و دانمارک و اتریش علیه این گروه را در کشورهای فقیر مانند اسپانیا و ایتالیا. در مسئله بود که چگونه این بار به اشتراک گذاشته خواهد شد و تحت چه شرایطی پول خواهد بود پرداخت.

مهمترین ثروتمند ملل تا به حال به دنبال اطمینان حاصل شود که بسته نجات بود عمدتا از وام. در عوض این مبلغ تقسیم می شود بین 360 میلیارد یورو ($412 میلیارد دلار) وام و 390 میلیارد یورو ($446 میلیارد دلار) کمک مالی است که نمی خواهد نیاز به بازپرداخت است. پول مطرح خواهد شد در مجموع با فروش اوراق قرضه.

در پنج روز مذاکرات در پایتخت بلژیک دولت مورد بحث نه تنها شرایط بهبود بسته بلکه هفت سال بودجه اتحادیه اروپا به ارزش حدود 1.1 تریلیون یورو ($1.26 تریلیون دلار).

در یک کنفرانس خبری رئیس کمیسیون اروپا چارلز میشل به نام توافق "لحظه ای سرنوشت ساز" برای اروپا و گفت: این نشان می دهد که بلوک همبستگی در طول تاریخ از زمان تلاش.

"این توافق نامه می فرستد بتن سیگنال که اروپا یک نیروی عمل" میشل گفت.

ترس از شکست ظاهرا قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن مذاکرات – در اصل برنامه ریزی شده به گذشته فقط دو روز – در مسیر برای آنچه که تبدیل به یک ماراتن جلسه. یک شکست خورده اجلاس میان مداوم coronavirus بحران بسیاری از ترس می انداخته اند, آینده اتحادیه اروپا به عنوان موثر بلوک به شک.

خبری از معامله تحت فشار قرار دادند یورو به چهار ماه بالا از $1.1470.

نخست وزیر هلند دیده می شود به عنوان یک مانع کلیدی به توافق اذعان کرد: "چند درگیری" در طول مذاکرات اما گفت: "این همه بخشی از بازی است."

مرکل گفت که اروپا "نشان داده است آن را قادر به شکستن زمین جدید در یک وضعیت خاص."

"شرایط استثنایی استثنایی نیاز به اقدامات او گفت:" در کنفرانس خبری.

NPR راب اشمیت در برلین کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب