DOJ بررسی می سی سی پی زندانها پس از موجی از اهل بیت و میر

بزرگنمایی این تصویر هنرمند هیپ هاپ Mysonne از بنیانگذاران زندانی و فعالان حقوق بشر در ایران و آزادی

توسط MINERALNEWS در 17 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

هنرمند هیپ هاپ Mysonne از بنیانگذاران زندانی و فعالان حقوق بشر در ایران و آزادی صحبت می کند و در یک تظاهرات تودهای در می سی سی پی در کنگره آمریکا در جکسون در ماه ژانویه در اعتراض به شرایط زندان که در آن زندانی شده اند, کشته در درگیری های خشونت آمیز. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Rogelio V. Solis/AP

پس از یک رشته از اهل بیت و میر در می سی سی پی آغاز شد که در اواخر سال گذشته وزارت دادگستری چهارشنبه اعلام کرد که آن را باز کردن یک حقوق مدنی اعتراض به دولت ندامتگاه سیستم.

بخش حقوق مدنی بخش می گوید: از آن به بررسی شرایط در می سی سی پی زندانها از جمله زندان دولت در Parchman دولت قدیمی ترین که در آن شورش زندان را شکست on Dec. 29 پس از یک زندانی کشته شد. مرد زندان شامل دولت را محکوم به اعدام.

از ماه دسامبر است, شورش در مجموع 15 زندانیان فوت کرده اند. مقامات می گویند دو نفر از مرگ آشکار خودکشی با حلق آویز اما که بسیاری از دیگران تصور می شود باند مربوط به قتل. می سی سی پی بخش از اصلاحات می گوید: 29 کارکنان نیز حمله شده است بیش از مدت مشابه.

"بررسی خواهد شد تمرکز بر روی اینکه آیا می سی سی پی بخش از اصلاحات به اندازه کافی محافظت از زندانیان از آسیب فیزیکی در دست دیگر زندانیان در چهار زندانها و همچنین اینکه آیا کافی در پیشگیری از خودکشی از جمله کافی مراقبت از سلامت روان و استفاده مناسب از انزوا در Parchman" یک DOJ بیانیه ای گفت:.

وزارت دادگستری می گوید آن بررسی خواهد شد تمرکز بر روی شرایط در زندان ایالتی می سی سی پی جنوبی می سی سی پی تادیبی موسسه مرکزی می سی سی پی تادیبی تسهیلات و Wilkinson تادیبی شهرستان است که در اجرا توسط پیمانکار خصوصی توسط دولت پرداخت می شود.

خشونت در می سی سی پی زندانها کشیده شده توجه ملی به ویژه به دلیل حمایت از, سرگرمی, چهره های چنین به عنوان هنرمند هیپ هاپ Mysonne و Jay-Z که شرکت Roc Nation بودجه طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت خواستار بهبود شرایط است.

در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از زندانیان در شرق می سی سی پی Correctional Facility ثبت شده در سال 2013 اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, Southern Poverty Law Center و دیگران را متهم کرد که "می سی سی پی در بخش اصلاحات عمل کرده است, زندان در حالت پیوسته از بحران غفلت و سوء استفاده برای سال باعث شدید و پیشگیری درد و رنج برای هزاران نفر از زندانیان در نقض هشتم متمم منع بی رحمانه و غیر معمول است."

می سی سی پی است یکی از بالاترین حبس نرخ هر دولت است. ساعت های طولانی و پرداخت هزینه کم برای نگهبانان زندان بدان معنی است که بسیاری از مواضع رفتن پر نشده. با توجه به گزارش ProPublica به جای شمارش زندانیان به عنوان مورد نیاز برخی از نگهبانان تحریف خود می شمارد.

"دولت به شدت کاهش هزینه های زندان در طول چند سال گذشته ،" ProPublica گزارش منتشر شده در ماه اوت می گوید. "در طول راه تعدادی از پاسداران در سه دولت اجرا زندان کاهش یافت, از 905 در جولای 2017 به 627 دو سال بعد حتی به عنوان تعدادی از زندانیان همان باقی مانده است. جای خالی وجود دارد عمدتا به دلیل پرداخت بسیار پایین است."

جیمی آنتونی از می سی سی پی انجمن از باند محققان گفت: دولت و مجلس در این هفته است که باندهای مانند گانگستر شاگردان City Royals و معاون اعیان عامل در زندانها و درگیر در مبارزه با مواد مخدر و دیگر فعالیت های جنایی.

"آن را محبوب به اعتراف [که] شما باید یک باند مشکل" آنتونی گفت: با توجه به می سی سی پی, رادیو و تلویزیون است. "هیچ کس می خواهد به شنیدن آن است. آن را می ترساند مردم است."

وزارت دادگستری را در استفاده از حقوق مدنی بخش به بررسی دولت اجرای قانون و شیوه های غیر معمول در طول دولت اوباما تبدیل شده است نادر تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

با این حال یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز استقبال حرکت می کند.

"ما سپاسگزار است که رئیس جمهور تهمت را از دولت گرفته است متمرکز علاقه به عدالت کیفری و اصلاحات است که آنها به اندازه کافی در مورد, می سی سی پی به درگیر در این مسئله مهم" فرماندار سخنگوی Renae Eze گفت. "همانطور که ما همچنان خود ما تحقیقات ما مشتاقانه منتظر به همکاری با آنها و همکاری با یکدیگر به حق این کشتی است."

NPR دبی الیوت کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب