میلان علا. – حدود دو دوجین از مردم زندگی در حوض B در شهرستان جکسون مارینا پارک و هیچ پولدار یا مشهور است. آنها طبقه متوسط در بزرگسالان و کودکان نمی yachters مردمی که دوست داشتن یک تنسی رودخانه bywater برای حیاط خلوت خود.

آتش سوزی که فرا گرفته چوبی اسکله و نابود حدود 35 قایق کشته شدن هشت نفر زندگی می کردند که در تبدیل راحت نقطه خوش منظره و زیبا به یک جایی از عزاداری.

تامی جونز که زندگی در 35 فوت (11 متر) با قایق در اسکله کمک دیگران فرار و شنا به ایمنی خود را از دست داد برادر خود را که غرق در تلاش برای فرار. او تلاش برای ماندن تشکیل شده در حالی که صحبت کردن در مورد افتضاح صحنه.

جولی جکسون زندگی می کند که در یک قایق در یکی دیگر از حوض نمی توانید برای تلفن های موبایل از مردم گریه برای کمک به آسمان میدرخشد نارنجی از شعله های آتش.

“من هرگز نمی خواهم برای دیدن هر چیزی می خواهم که دوباره در زندگی من,” او گفت:.

دیوید Kennamer اجرا یک فروشگاه در مارینا حدود دو سال فروش لوازم ماهیگیری و یخ تراشیده رفتار به کودکان و نوجوانان است. مرگ فوق العاده انده او گفت:.

“غنی مردمی خواهد بود در یک بزرگتر بهتر قایقی در جایی. این فقط مردم عادی مثل من و شما که عشق قایقرانی ماندن روی آب,” او گفت:. “آنها عاشق قایقرانی زندگی است.”

محققان در روز سه شنبه شد تمرکز بر روی یک قایق به طور خاص به عنوان یک علت ممکن است از فروغ و با استفاده از شناور موانع شامل آسیب های زیست محیطی است که مسئولان گفت: به نظر می رسید حداقل است.

مارینا در یک گسترده ای کریک که تغذیه به رودخانه تنسی اما به نظر می رسد آلودگی ناشی از نفت و گاز پروپان و دیگر مواد رسیده بود اصلی آب گفت: رئیس آتش نشانی ژن Necklaus.

سوخته مخازن پروپان قابل مشاهده بودند در آب در نزدیکی تفرجگاه ساحلی همراه با شین روغنی و بوی بنزین هنوز قوی در نقاط بیش از 24 ساعت پس از آتش سوزی خاموش شد.

هزاران فوت (متر) شناور موانع می شد مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از آلودگی و یک جرثقیل در محل قرار داده شد و در آبهای عمیق تر در روز سه شنبه به آسانسور غرق قایق برخی دیگر از 40 فوت (12 متر). حداقل پنج نفر از شناور حذف شده بود اما به عنوان بسیاری از 30 بیشتر باقی مانده در پایین نهر.

خدمه را بالا خواهد برد هر غرق صنایع دستی و بررسی در داخل هر یک برای تعیین اینکه آیا افراد دیگری ممکن درگذشت Necklaus گفت: اما مقامات خوش بودند که مرگ و میر را بالا نمی رود.

محققان تا به حال تعیین علت آتش سوزی که فوران اوایل دوشنبه اما Necklaus گفت: آنها باریک تمرکز خود را به یک کشتی بود که لنگر انداخت در یک منطقه که در آن شاهد گفت: شعله های آتش آغاز شد.

“این منصفانه است که می گویند آنها حداقل به دنبال در یک قایق در خاص و نه به می گویند که آنها نمی خواهد که حکومت کردن و حرکت به بعدی منطقه” او در یک کنفرانس خبری گفت.

در حال حاضر حذف شده از آب گرفته شد و به یک منطقه امن برای معاینه او گفت:.

شاهدان گفت: باد به سرعت جاروب شعله پایین چوبی اسکله که در آن یک نامشخص تعداد زیادی از مردم در خواب بودند در قایق است. ساکنان توصیف یک مبارزه از جان گذشته برای زندگی با برخی از ستون به قایق به دور و دیگران غواصی به آب بود که در اواسط 50s به شنا برای زندگی خود را.

یک نماینده صلیب سرخ گفت: حدود 25 نفر از مردم معتقد بودند که زندگی در قایق در اسکله زمان کامل بود اما مشخص نیست که آیا همه آنها وجود دارد در زمان آتش سوزی و یا اینکه دیگر بازدید کنندگان حاضر بودند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

Kennamer گفت: تنها برکت بود که آتش سوزی اتفاق افتاده در طول زمان آهسته هنگامی که نسبتا تعداد کمی از مردم در خواب بودند در قایق در اسکله. فروغ در طول تابستان قایقرانی ماه می توانست حتی بدتر است.

“اگر این اتفاق افتاده بود در ماه ژوئیه آن شده اند که خیلی بیشتر غم انگیز,” او گفت:.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im