به عنوان ویروس گسترش می یابد, این منطقه خلیج کالج می خواهد دانش آموزان را به بازگشت و تمیز کردن اتاق خوابگاه خود

کالج ها در سراسر کالیفرنیا توقیف دانشگاه و فرستاده اکثر دانش آموزان هفته گذشته به خانه یکی پردیس در منطقه خلیج

توسط MINERALNEWS در 7 فروردین 1399

کالج ها در سراسر کالیفرنیا توقیف دانشگاه و فرستاده اکثر دانش آموزان هفته گذشته به خانه یکی پردیس در منطقه خلیج است که نیاز به دانش آموزان خود را برای بازگشت — در میان همه گیر و تمیز کردن اتاق خوابگاه خود.

در 18 مارس Licking Castillo, Clark, St. mary's دانشکده از دانشجویان فرستاده والدین و دانش آموزان که موراگا پردیس بسته شد و دانش آموزان نیاز به بازگشت و خود را در اتاق خوابگاه تمیز کردن توسط مارس 14.

روز قبل از شش منطقه خلیج شهرستانهای استان از جمله کنترا کوستا که در آن کالج واقع شده است اعلام کرد یک پناهگاه در محل سفارش در پاسخ به تهدید در حال رشد از coronavirus. مقامات بهداشتی می خواهید مردم را به حفظ فاصله از همه اما خانواده آنها.

"ما درک میکنیم که بسیاری از دانش آموزان به دور از پردیس در حال حاضر و در مورد پناهگاه در محل سفارش برای تاسیس در شهرستان کنترا کوستا ایالت و اطراف خلیج مساحت" نوشت: dean. "ما می خواهم برای روشن است که منظور به صراحت اجازه می دهد تا 'سفر ضروری و یا از موسسات آموزشی به منظور دریافت مواد برای آموزش از راه دور.'

تبلیغات

"لطفا برنامه ریزی برای حرکت در اولین فرصت" او نوشت.

برخی از پدر و مادر کبود.

"این خیلی بی پروا گفت:" کارن خط زندگی می کند که در Littleton, Colo. او دختر, Madison, بازگشت به خانه بعد از شش شهرستان اعلام کرد این پناهگاه در محل. او تمایلی به فرستادن دختر خود را به عقب به دانشگاه.

"تمام نقطه [منظور] است که به نگه داشتن ما از تلفن همراه. آیا کسی واقعا نیاز خود را تسلی دهنده یا فنجان قهوه است که بد است ؟ " او گفت:.

تبلیغات

St. mary's کالج, ماموریت-سبک پردیس nestled در تپه های شرق خلیج شرح زیر Lasallian کاتولیک آموزشی فلسفه است. حدود 3,600 دانش آموزان شرکت کننده در هنرهای لیبرال که ادعا می کند قابل توجه فارغ التحصیلان چنین به عنوان بازیگر Brian Doyle-Murray و Carolina Marquez, میزبان کالی صبح کالی 93.9 لس آنجلس.

بی اعتقاد و نگران کالج سفارش خط نوشت به کلارک بیان او زنگ در این ایده از ارسال به منطقه خلیج در هواپیما در حالی که وجود یک رشد جهانی همه گیر.

در مارس 24, مدرسه, مدیر پزشکی, راشل اسنودن در پاسخ به لین از طریق ایمیل. او توضیح داد که در کالج بود که نه تنها "در ارتباط مستمر" با county, مقامات بهداشت و درمان در مورد طرح های خود را اما که دیگر منطقه خلیج کالج ها مانند دانشگاه استنفورد و دانشگاه سانتا کلارا بودند زیر اعمال مشابه.

او پیشنهاد Lane, ارتباط با دانش آموزان محلی و یا خانواده برای کمک به حرکت اقلام خارج از مدیسون, خوابگاه اتاق, اگر خط نبود راحت فرستادن دختر خود را به تمیز کردن.

"این ممکن است مفید گزینه برای خانواده خود را به در نظر گرفتن" نوشت: اسنودن.

یک county health سخنگوی گفت: لس آنجلس تایمز او نشنیده بودم در مورد وضعیت تا زمانی که او تماس گرفته شد, روزنامه روز سه شنبه. مقامات از دانشگاه استنفورد و دانشگاه سانتا کلارا گفت: خود دانشگاه بودند نه نیاز دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه برای تمیز کردن اتاق خود را در کوتاه مدت.

"ما گفت: دانشجویان مقطع کارشناسی آنها باید بازگشت به دانشگاه در این زمان با توجه به در حال انجام پناهگاه در محل سفارش گفت:" ارنست میراندا سخنگوی استنفورد.

تبلیغات

رابین رینولدز دستیار معاون رئیس جمهور برای خدمات کمکی در سانتا کلارا دانشگاه گفت: دانشگاه به دانشجویان گفت: برای بازگشت ممکن است بین 1 و 8 مارس به تمیز کردن اتاق خوابگاه خود.

اما "ما می دانیم که این وضعیت مایع است به طوری که ممکن است تغییر کند," او گفت:.

یک سخنگوی سنت مری گفت: این درخواست در خط با دو سفر معافیت در شهرستان کنترا کوستا ایالت پناهگاه-در-محل: یکی که اجازه می دهد تا برای سفر ضروری و دیگری برای آموزش از راه دور.

"سنت مری دانشگاه اقدام به جلوگیری و کاهش سرعت گسترش COVID-19 و سخت در تلاش برای انطباق با تغییر شرایط در پاسخ به اثرات رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر" نوشته مایکل famous birthdays, کالج مدیر روابط رسانه ای در ایمیل.

پرسید: اگر سنت مری درخواست نقض نظم فیشر در شهرستان کنترا کوستا ایالت سخنگوی کاهش یافته است به ارائه یک نظر.

"ما نمی توانیم در یک موقعیت به داوری بهترین شیوه یا نه در یک مورد خاص, آن را خوب است برای برخی از دانش آموزان به دنبال و یا دنبال دستورالعمل," او گفت:.

به آنچه اتفاق خواهد افتاد به مدیسون وسایل اگر او را بر نمی گرداند, St. mary's سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

اما برای خط آن را بسیار روشن است: "آنچه را یک هزار دلار ارزش از موارد هنگامی که انتخاب را پایین می آید به دختر من سلامت و دیگران؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de