نیروی دریایی به گسترش حامل کاوشگر به تاخیر انداختن تصمیم گیری در فرمانده

واشنگتن - نیروی دریایی انجام خواهد شد گسترده تر بررسی شرایط اطراف گسترش coronavirus روی عرشه ناو هواپیمابر یو

توسط MINERALNEWS در 10 اردیبهشت 1399

واشنگتن - نیروی دریایی انجام خواهد شد گسترده تر بررسی شرایط اطراف گسترش coronavirus روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت و یک حرکت است که به طور موثر به تاخیر در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگرداندن کاپیتان کشتی که اخراج شد و پس از التماس برای بیشتر فوری حفاظت از خدمه خود را.

این تحقیقات اعلام شد چهارشنبه توسط James E. McPherson اقدام نیروی دریایی که گفت: در یک مختصر بیانیه نوشته شده است که یک تحقیق اولیه کافی بود. "من سوال پاسخ داده نشده که مقدماتی درخواست شناسایی کرده است و تنها می تواند پاسخ داده شود با بررسی عمیق تر," او گفت:.

گسترده تر کاوشگر است که به بررسی ارتباطات و رهبری اقدامات در نیروی دریایی زنجیره فرماندهی در اقیانوس آرام شامل حوادث قبل از اولیه شیوع ویروس در اواخر ماه مارس مقامات گفت.

تصمیم می آید و چند روز پس از McPherson و Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی در دیدار با وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک به بحث در مورد نیروی دریایی توصیه که سروان. برت Crozier تواند به فرمان کشتی است.

"من کارگردانی Adm. Gilday برای انجام یک پیگیری در دستور بررسی" McPherson گفت. "این بررسی را خواهد ساخت کار خوب از درخواست های اولیه برای ارائه یک مطلب fulsome درک از دنباله ای از وقایع و اقدامات و تصمیمات زنجیره ای از فرمان اطراف COVID-19 شیوع روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت."

گسترده تر بررسی در نظر گرفته شده است برای بیش از 30 روز به گفته یکی از دفاع های رسمی که در مورد این موضوع خواست نامش فاش نشود به ارائه جزئیات قبل از McPherson با صدور بیانیه خود را.

جدید reivew توسط Gilday احتمالا بررسی شیوع آغاز شد و چگونه آن را به کار گرفته و آدرس Crozier نگرانی که رهبری او بود نه بازیگری واقعیت به اندازه کافی برای محافظت از خدمه از گسترش ویروس. این رهبران عبارتند از عقب Adm. استوارت بیکر فرمانده اعتصاب حامل گروه بود که روی روزولت با Crozier; 7 ناوگان فرمانده میلر ، William R. Merz; ناوگان اقیانوس آرام فرمانده Adm. John C. Aquilino; و ارشد ترین دریاسالار در اقیانوس آرام Adm. فیل Davidson, سر Indo-Pacific Command.

بیش از 900 ملوانان از روزولت قرارداد coronavirus; یک سالگی درگذشت. شیوع شدید ترین در ارتش ایالات متحده است که به دنبال به تعادل نیاز به حفاظت از سربازان در حالی که همچنین حفظ متحده دفاع. در اخیر روز دوم کشتی یو اس اس کید گزارش شیوع کروناویروس در دریا. آن را کشیده به پورت در سن دیگو در روز سه شنبه با حداقل 64 ملوانان آلوده.

پس از هفته در قرنطینه و یا انزوا در جزیره گوام صدها نفر از اعضای روزولت خدمه شروع به حرکت به عقب و بر روی کشتی در یک انتقال است که چندین روز طول بکشد. با توجه به نیروی دریایی 7th ناوگان بیش از 4,000 ملوانان که مورد آزمایش منفی خواهد بازگشت به کشتی در امواج. حدود 700 ملوانان که در حال اجرا است این کشتی در حالی که از آن شده است در پورت حرکت خواهد کرد و ساحل و به قرنطینه.

در این هفته از کشتی وارد در گوام در اواخر ماه مارس ملوانان شده است به طور سیستماتیک تمیز کردن مناطق و سپس بسته شدن آنها را خاموش.

"اقامت-پشت خدمه با موفقیت ساخته شده است 'حباب' در اطراف کشتی است که در حال حاضر می تواند تبدیل به پاک کردن خدمه" Cmdr. ژاک هری مهندس ارشد کشتی روزولت در بیانیه ای گفت:. "خدمه در حال حاضر ایجاد یک مرز برای حفظ coronavirus است."

روزولت بحران اسیر توجه ملت و مطرح چالش های سختی برای نیروی دریایی roiled به جنجال. تصمیم به رها Crozier فرماندهی در مارس 2 ساخته شده توسط توماس Modly بود که این اقدام نیروی دریایی ، مدت کوتاهی پس از آن او پرواز سرنشین حامل و تحویل یک ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی انتقاد هر دو خدمه و Crozier. در روز Modly استعفا داد.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

نیروی دریایی تحقیق که در آن بر اساس توصیه آن برای بازگرداندن Crozier به فرمان بود به ریاست معاون فرمانده نیروی دریایی عملیات Adm. رابرت بورک و نه ساخته شده است. Esper تا به حال شده است در انتظار برای تصمیم گیری که آیا برای حمایت از این توصیه و گزارش او پس از ملاقات روز جمعه گذشته با Gilday و McPherson.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا به مداخله در نیروی دریایی مسائل شده بدون نظرات عمومی در روزولت موضوع پس از Gilday توصیه برای بازگرداندن Crozier شد می دانید در هفته گذشته.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن