شکسپیر گلوب ممکن است زنده ماندن همه گیر انگلستان قانونگذاران هشدار

بزرگنمایی این تصویر یک نمایش از شکسپیر گلوب در بانک ها از رودخانه تیمز در لندن در این عکس مورخ پنج ش

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک نمایش از شکسپیر گلوب در بانک ها از رودخانه تیمز در لندن در این عکس مورخ پنج شنبه, مارس 19, 2016. تئاتر اکنون در برابر تهدید دائمی بسته شدن پس از coronavirus مستندات خشک اصلی آن جریان درآمد. Kirsty Wigglesworth/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Kirsty Wigglesworth/AP

یک درخواست در وب سایت شکسپیر گلوب تئاتر تأکید یک حقیقت تلخ: "به عنوان یک موسسه خیریه است که دریافت هیچ منظم دولت یارانه ما به شدت نیاز به حمایت خود را بیشتر از همیشه قبل از."

انگلیسی ها جزء اصلی فرهنگی در معرض خطر بسته شدن دائم اگر آن را دریافت کند نه بودجه کافی برای جبران ضرر و زیان از coronavirus مربوط به مستندات توجه به تئاتر رهبری و اسناد از مجلس دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) کمیته.

تئاتر یک کپی از اصلی جهان تئاتر ساخته شده در اواخر قرن 16 توسط شرکت تئاتر شکسپیر متعلق به. محل شاهد اولین بازی از بسیاری از bard's نقش اما سوزانده در سال 1613. فعلی جهان است که در نزدیکی اصلی در بانک از رودخانه تیمز شده است و لندن نماد و گردشگری پس از افتتاح آن در سال 1997.

چرا که جهان نیست بودجه این کشور در شورای هنر انگلستان شده است قادر به واجد شرایط برای هر یک از £160 میلیون دلار (نزدیک به 200 میلیون دلار) از بودجه اضطراری طراحی شده است برای حمایت از سالن های آن را دوست دارم. به جای تئاتر بستگی به فروش بلیط و کارگاه های آموزشی و دیگر جریان درآمد که نیاز به در فرد تماس بگیرید.

"کمی مانند هر مترجم آزاد, آن را بسیار دست به دهان" جهان و مدیر هنری میشل تری گفت: رادیو بی بی سی. "تا وقتی که درآمد متوقف می شود, ما باید چند ذخایر ما رو در بانک آن را مرتب کردن بر اساس مانند آنچه پس انداز می کردم که چه مدت شما گذشته است."

در مجلس DCMS رئیس کمیته جولیان نایت مطرح شده زنگ هشدار در مورد تاثیر COVID-19 تعطیلی در بسیاری از کشور نهادهای فرهنگی. شوالیه به طور خاص ابراز نگرانی برای شکسپیر گلوب در نامه ای روز شنبه به الیور Dowden, وزیر امور خارجه, برای, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش است.

"امروز DCMS کمیته انتشارات شواهد است که می گذارد لخت مقیاس چالش رو به بخش فرهنگی به ویژه تئاتر" شوالیه نوشت: در این نامه است. "تهدید به انگلستان چشم انداز فرهنگی است استارک مستقل از تولید کنندگان که در حال "سقوط از طریق ترک' از دولت برای حمایت از خود اشتغالی و شورای هنر انگلستان بودجه اضطراری برای مشهور جهان موسسات مانند شکسپیر گلوب هشدار ورشکستگی و بسته شدن."

در پاسخ به تئاتر توییتی بیانیه ای از آن مدیر عامل شرکت نیل پاسبان. پاسبان ابراز قدردانی برای مجلس توجه اما خواست نیاز به حمایت دولت در جهت بسیاری از نهادهای فرهنگی به باز بماند.

"ما با افتخار بخشی از بریتانیا هویت ملی و چشم انداز فرهنگی و بقای ما به عنوان یک سازمان تا حد زیادی بستگی به کمک از دولت به ما از طریق این مستند دوره" بیانیه می خواند. "همانطور که ما دریافت هیچ منظم بودجه عمومی مانند دیگر سازمان های مستقل...ما در یک موقعیت بسیار مخاطره آمیز مالی."

تئاتر در حال حاضر در جریان چند از آن نقش به صورت رایگان در یوتیوب آن از جمله تازه ترین تفسیر از "مکبث" که به تازگی آغاز اجرای برنامه زمانی که تئاتر مجبور شد به نزدیک است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب