ارتباطات واقعی

در سراسر جهان مانند سایر همایش ها و کنگره ها, ترجمه, حوادث کاهش یافته است قربانی به کوروناویروس. سوال من می خو

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

در سراسر جهان مانند سایر همایش ها و کنگره ها, ترجمه, حوادث کاهش یافته است قربانی به کوروناویروس. سوال من می خواهم به پاسخ در این پست این است که آنچه آنها در حال رفتن به مانند نگاه در آینده است. و می توانید آنلاین حوادث تا کنون ارائه یک جایگزین کند ؟

در این مستند دوره ما همه از جمله – و یا شاید حتی به خصوص – ما کودکان در سن مدرسه تبدیل به عادت کرده اند به زوم ویدئو کنفرانس. این یک چیز فوق العاده برای دیدن هر یک از دیگر چهره, چت بازی, بازی و حتی داشتن یک نوشیدنی با دوستان با هم اما به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. آیا آن واقعا کار می کند به عنوان یک ابزار آموزشی?

من تا به حال چندین تجربه های مختلف با آن بیش از چند هفته گذشته که باعث تعجب من حداقل در مورد این که آیا می توان آن را برای همه چیز. اول از همه من در یک کارگاه آموزشی که منتقل شد آنلاین پس از چهره-به-چهره نسخه در بارسلونا تا به حال به لغو شود. سه ساعت در مقابل صفحه نمایش مدت زمان طولانی است و باید بگویم که در زمان من احساس من توجه سرگردان. من هم احساس مجری که تا به حال مجبور به انطباق خود را چهره به چهره کارگاه به نسخه آنلاین کاملا در یک زمان کوتاه است. میزان اطلاعات او در تلاش بود به ممکن است شده اند ممکن است با ما همه در همان اتاق اما حاضر به نظر می رسید بیش از حد. او همچنین سعی کرد برخی از فعالیت های عملی با استفاده از زوم از ویژگی های است که اجازه می دهد تا یک گروه به طور تصادفی شکسته تا به twos یا threes اما یک بار دیگر آن را به طور کامل نمی شد موفق. مشکل این است که در یک گروه سه در یک ویدئو کنفرانس است که همان سه نفر از شما به گرد روی صفحه نمایش کامپیوتر در یک کلاس درس. شما را تا پایان هر دو کار را در خود و نادیده گرفتن این گروه و یا فقط چت. که به معنی شما همچنین نیاز به حداقل دو برابر زمان برای تکمیل یک فعالیت در این قالب از شما به طور معمول انتظار می رود. ما آن را ندارد و فعالیت های سمت چپ بود بیشتر یا کمتر قابل بازگشت نیست. بنابراین اگر چه من انکار نمی کنم احتمال این که کسی می تواند آمد تا با یک ایده هوشمندانه برای کار با زوم از راه دور و تعاملی اما این قطعا نبود آن است.

مدت کوتاهی پس از آن من تا به حال برخی از تجربه از طرف دیگر آموزشی آنلاین, زمانی که ویکتوریا, صبر, تیم Gutteridge و من ارائه شده یکی متقابل ما تجدید نظر گروه شناخته شده به عنوان RevClub برای ITI اسپانیایی شبکه می باشد. هنگامی که ما ارائه شده در همایش ما همیشه سعی کردم برای قرار دادن برخی از مرتب کردن بر اساس از دست یا عنصر تعاملی به مذاکرات و کارگاه های آموزشی, اما تا حدودی به دلیل تجربه من, ما تصمیم گرفتیم که بهترین فرمت ساده بود دور میز بحث و گفتگو که در آن ما پاسخ پرسش از کسانی که در حال حاضر. این تصمیم درست است. آنچه چت تصویری برنامه های خوب برای درست همان چيزي است که: چت. ما صرف یک ساعت لذت بخش صحبت کردن با هم و عمدتا در پاسخ به پرسش از مخاطبان ما. تمام نظرات ما مثبت بود که به من می گفت تا به حال کمتر به انجام با هر مغناطیس شخصی ما ممکن است لذت ببرید و بیشتر به این واقعیت است که ما به نقاط قوت و متوسط و نگهداری آن ساده است.

خستگی

این متناسب با برخی از راه دور آموزش دستورالعمل برای استادان دانشگاه ترجمه شده است. پیام اساسی از این بود که ویدئو کنفرانس باید با صرفهجویی مصرف برای حفظ ارتباط با دانش آموزان به عنوان یک فرصت برای پاسخ دادن به سوالات و پاک کردن شک و تردید و مطمئن شوید که هر کس می داند آنچه را که آنها رو به انجام است. اما کار واقعی مجموعه, با توجه به دانشگاه باید انجام شود به صورت آفلاین و یا حداقل خارج از صفحه نمایش.

دانشگاهیان به نظر می رسد به آگاهی از پدیده "زوم خستگی" که به نظر می رسد تبدیل شدن به شایع تر در هفته های اخیر به آن و سیستم عامل های دیگر استفاده شده است در تمام ساعت برای کار جلسات و رویدادهای اجتماعی. من استفاده از آن را بسیار کمی به صداقت – احتمالا کمتر از نوجوانم که دارای یک یا گاهی دو تصویری همایش یک روز با معلمان خود را – اما من که از زمانی که من در نظر گرفته شده "شرکت" BP ترجمه کنفرانس بود که به دلیل برگزار می شود در نورنبرگ در مارس و سپس نقل مکان کرد و من نمی توانستم در واقع چهره و چشم انداز چند روز از جریان کنفرانس ارائه شد. از آن پس من دیده ام نوشته بود و گفتگو با افرادی که به من اطمینان دهم که آنها به هیچ وجه قصد رفتن به هر آنلاین همایش و دقیقا به همین دلیل است.

این یک مشکل است زیرا دلایل آشکار وجود دارد و نمی شود هر چهره به چهره کنفرانس ترجمه برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. Coronavirus به عنوان ما می دانیم که گسترش به خصوص به خوبی در شلوغ محیطهای سرپوشیده بنابراین حتی اگر برخی از چیزهای دیگر بازگشت به حالت عادی بعید است به امکان برگزاری همایش ها تا زمانی که قابل اعتماد واکسن برای ویروس در دسترس است. برگزارکنندگان در حال مقابله با این روش های مختلف. BP آنلاین رفت و بنابراین آینده حس کنفرانس در هلند. ملاقات بود که با توجه به آن برگزار شد رویداد در سن سباستین در ماه اکتبر به سادگی لغو کرد. بنابراین کنفرانس خواهد بود که دوباره همان. وجود دارد کسانی که می انجام دور با فرد حوادث در مجموع حتی پس از بحران است. در نگرانی خود را به منظور کاهش رفت و آمد من درک می کنم که برخی از زیست مترجمان در حال حاضر با اشاره به نوع رویداد همه ما می دانیم به عنوان "میراث همایش" دلالت آنها یک یادگاری از گذشته خواهد کرد که مرگ یک مرگ طبیعی است.

من مخالفم. من اعتقاد دارم که زمانی که ما در نهایت قادر به جمع آوری به صورت "سنتی" همایش دوباره بدون فاصله یا ماسک هیجان خواهد بود و قابل لمس. در فرد ما یادگیری بهتر به من پیشنهاد شده در بالا و به من نوشت: در یک پست وبلاگ قبلی در مورد این موضوع. ما نیز باید بیشتر سرگرم کننده است. من فقط نیاز به فکر می کنم بیش از سال گذشته تا مطمئن شوید که: کوکتل در یک دستشویی عمومی در شفیلد یک ceidlidh در Aberdour و کرواسی را بهترین غذا در تقسیم فقط سه نفر برجسته. با این حال خیلی از ما ممکن است اتصال آنلاین صفحه نمایش کامپیوتر است که فقط یک رنگ پریده مثل نور سوسو تصویر از چیزی که واقعی است. و هنگامی که آن پایین می آید به آن حتی مترجمان موجودات اجتماعی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن