شما یک تب و سرفه خشک. در حال حاضر چه ؟

بزرگنمایی این تصویر علائم اولیه COVID-19 بسیار مشابه به عنوان کسانی که از آنفولانزا و یا سرد است. وح

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

علائم اولیه COVID-19 بسیار مشابه به عنوان کسانی که از آنفولانزا و یا سرد است. وحشت نکنید. تماس با دکتر خود را بررسی کنید اگر شما نگران هستید اما درمان خفیف یا متوسط علائم در خانه تا زمانی که شما به خوبی محافظت خواهد کرد شما و کمک به جلوگیری از گسترش هر چه شما داشته باشد. گیدو Mieth/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
گیدو Mieth/گتی ایماژ

اگر شما یا کسی در خانواده شما است که بیمار با تب و سرفه شما ممکن است در برخورد با یکی دیگر از علامت: ترس که شما باید coronavirus.

آنچه که شما قرار است به انجام است ؟

اول از همه وحشت نکنید. به یاد داشته باشید که آن را هنوز هم در فصل سرد و آنفلوانزا در آمریکا و آلرژی فصلی شروع تا بیش از حد. مگر اینکه علائم خود را در حال گرفتن به طور چشمگیری بدتر و یا شما احساس می کنید نفس شما ممکن است نیاز به دنبال درمان های پزشکی (هر چند آن را OK به پزشک خود تماس بگیرید و بپرسید).

دومین چیزی که می دانم این است که coronavirus تست هنوز محدود است در این نقطه است. مگر اینکه شما واقعا بیمار شما تا به حال تماس با کسی که شناخته شده است به COVID-19 یا شما به تازگی از سفر به منطقه ای که در آن وجود دارد شناخته شده شیوع و شما نمی ممکن است قادر به گرفتن آزمایش برای پیدا کردن که آیا آنچه شما باید coronavirus یا چیز دیگری.

که همه به این دلیل بیشتر برای جلوگیری از رفتن به مطب دکتر یا بیمارستان سعی کنید برای آزمایش برای coronavirus اگر شما لازم نیست که علائم شدید مانند تنگی نفس.

به جای: خانه بمانند. در خانه بمانند. ماندن در خانه در حال حاضر. آن را ممکن است خسته کننده مشاوره, اما این مهم به توقف گسترش هر چه شما داشته باشد. و شما لازم نیست که صبر کنید برای یک COVID-19 آزمون و یا یک دکتر دستورالعمل به آن را انجام دهد.

"از آنجا که این رمان وضعیت مردم می خواهند یک رویکرد رمان به دست زدن به آن را — آنها می خواهند یک راه جدیدی را برای بهتر منزوی کردن خود و یا برخی از دیوانه جدید دست-بهداشت روش می گوید:" ساسکیا Popescu ارشد پیشگیری از عفونت اپیدمیولوژی در HonorHealth یک سیستم بهداشت و درمان در شهر فینیکس, Ariz. "این تنها مورد نیست. این روش محاکمه و درست — ما فقط باید واقعا مراقب باشند با آنها."

چگونه جدا شده و برای چه مدت ؟

خود منزوی در خانه هنگامی که شما مریض هستید — با کروناویروس و یا هر گونه عفونت تنفسی مانند آنفلوانزا — معنی نیست که بیرون رفتن در شلوغ اماکن عمومی یا در حمل و نقل عمومی. فقط سر خم کردن در خانه تا زمانی که شما به طور کامل بهبود یافتند.

آیا اصول برای مدیریت علائم خود را. "ماندن هیدراته یک تب-کاهش, پزشکی, اگر شما احساس می کنید مثل شما نیاز به می گوید:" اپیدمیولوژی جنیفر Nuzzo از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

CDC دارای یک لیست از نکات دیگر از جمله دوری از اعضای خانواده به همان اندازه که شما می توانید (به خصوص کسانی که مسن تر هستند و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی). پوشش خود را سرفه و شستن دست خود را پس از آن و اغلب. آیا به اشتراک گذاشتن یک نوشیدن شیشه و استفاده از خود را در حوله. و اگر شما زندگی می کنند با افراد دیگر شما باید به طور منظم تمیز جمعی از سطوح شما را لمس اغلب — دستگیره های درب شیر دستگیره توالت کنترل از راه دور و مانند آن — با یک خانواده مواد ضد عفونی کننده و یا آب و صابون. (توجه داشته باشید: پاک کردن نیست غوطه دادن تلفن خود و یا دیگر لوازم الکترونیکی و تنها پس از قطع آنها.)

"من فکر می کنم گاهی اوقات این قاب به عنوان "قفل کردن" می گوید: "الیزابت Poorman عمومی متخصص داخلی در دانشگاه واشنگتن محله کنت-Des Moines, درمانگاه, در جنوب سیاتل. "بسیار کمی از مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه. این فعالیت های داوطلبانه است که مردم انجام می دهند برای کمک به نگه داشتن دیگران امن آنها زندانی بودن در خانه های خود."

Popescu می گوید, وجود دارد برخی از چیزهایی شما می توانید انجام دهید اگر شما بیمار هستید در خانه بمانند و به راحتی و بدون آلوده کردن افراد دیگر — دوباره هر بیماری تنفسی دارید. "اگر شما می خواهید برای انجام برخی از خانه تحویل مواد غذایی" او نشان می دهد "[پرداخت آنلاین] و آنها را به ترک آن را در درب."

توجه داشته باشید این است که متفاوت از "14 روز دوره قرنطینه" در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته توسط مقامات بهداشت عمومی در رابطه با بسیاری از مسافران آینده ی شاهزاده خانم کروز کشتی برای مثال.

"شما قرنطینه هنگامی که شما در معرض شده است اما شما بیمار نیست — و این که برای 14 روز دوره کمون," Popescu توضیح می دهد. "اگر شما بیمار هستید, شما در حال منزوی در خانه. به طوری که مدت بیماری می توان از آن ها بلند می شود. این واقعا بستگی به فرد است."

واشنگتن دولت در بخش بهداشت و درمان به تازگی با صدور دستورالعمل نشان می دهد مردم با COVID-19 علائم اما هیچ شرکت تشخیص "باید در خانه بمانند و دور از دیگران تا 72 ساعت پس از تب رفته است و علائم بهتر است." CDC توصیه می کند که افرادی که تست مثبت برای COVID-19 مشورت با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای تعیین زمانی که آنها روشن برای رفتن به تمام روال معمول خود را.

"در یک دنیای ایده آل هر فرد می تواند آزمایش خود را در هر زمان داده شده در صورتی که این علائم به طوری که آنها دقیقا می دانند چه آنها" Nuzzo می گوید. "سپس شما قطعی می تواند پاسخ" بله شما باید coronavirus و در نتیجه اعضای خانواده شما ممکن است در معرض بنابراین شاید آنها می توانند در خانه بمانند.' من فقط فکر نمی کنم که واقع بینانه داده که در آن ما هستند."

'شیدایی برای تست'

Poorman می گوید در واشنگتن — که در آن وجود دارد روشن است گسترش از کروناویروس که در جامعه — او فیلدینگ تماس از نگران بیمارانی که می خواهید برای دریافت تست شده است.

"در ایالات متحده ما یک نوع کامپیوتر به صورت تست," او می گوید: "جایی که اگر یک آزمون وجود دارد و شما آن را می خواهم. ما به ندرت متوقف و از خود بپرسیم " چه می خواهد ما را متفاوت اگر تست مثبت باشد و چه خواهد شد ما متفاوت اگر تست منفی بود?' "این سوال بسیار مهم است در حال حاضر از آنجا که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است ثابت شده برای درمان COVID-19.

دولت فدرال مواجه شده است و بسیاری از انتقاد برای فرصت از دست رفته به رول از قوی تست در سراسر کشور در هفته قبل از موارد وجود دارد از جامعه گسترش در آمریکا

Carlos del Rio, استاد طب و بهداشت جهانی در دانشگاه اموری می گوید بدون آزمون در محل به انجام جامع نظارت آن را مانند ایالات متحده آمریکا است که "در یک اتاق تاریک و تلاش برای پیدا کردن خروج با دست زدن به دیوار."

تست شکاف بزرگتر مسئله بهداشت عمومی, یادداشت ها Nuzzo. "ما نیاز به کشف کردن چگونه ما می توانیم تست بیشتر مردم — از جمله خفیف افراد بیمار — به طوری که ما بهتر می توانید درک چقدر بیماری است که در خارج وجود دارد, و که در آن است," او می گوید. "اما ما فقط می توانید انجام دهید که به سادگی با داشتن همه نشان در تصادفی امکانات بهداشتی و بدون نوعی از برنامه ریزی برای اینکه آیا یا نه ما می خواهیم به آنها عبارتند از در آن تلاش یا نه."

Popescu می گوید در ققنوس بیماران در حال نشان دادن تا با آنفولانزای خفیف که مایل به آزمایش می شود برای coronavirus اما آنها نمی توانند در این آزمون از آنجا که آنها نمی دیدار با معیارهای زمان برای تست. "آن را از ترس — که سخت است چرا که شما می خواهید به آنها که صلح از ذهن" او می گوید. "هنگامی که آنها را ترک بدون اینکه تست شده که خسته کننده برای آنها, اما آن را نیز به مالیات بر سیستم مراقبت های بهداشتی."

برای افرادی که هیچ نشانه ای از یک بیماری تنفسی — نگران خوبی CDC یک چک لیست جامع از همه چیز شما می توانید انجام دهید برای آماده سازی در مورد وجود شیوع در جامعه خود را و یا کسی در خانواده مریض است.

نسخه کوتاه? مطمئن شوید که شما آگاه در مورد وضعیت فعلی; CDC سایت یک منبع خوب است. مطمئن شوید که هر کس در خانواده خود را در حال شستن دست های خود را به خوبی. و احتکار دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ممکن است کوته — شما می خواهید همسایگان خود را سالم و محافظت بیش از حد برای جلوگیری از گسترش این ویروس است. فقط انبار کردن مناسب عرضه معمول اساسی به عنوان شما می توانید اگر یک طوفان شد.

Poorman پزشک در واشنگتن می گوید: گسترش coronavirus یک یادآوری است که ما همه در این با هم.

"ما تمایل به فکر می کنم در مورد سلامت به عنوان یک چیز بسیار منحصر به فرد," Poorman می گوید. "و ما را در نظر نمی تاثیر بر جامعه و ما نمی در نظر گرفتن تاثیر اقدامات ما در افرادی که منابع کمتر. این فرصت را به خودمان یادآوری کنیم که اگر ما مراقبت از همه ما در حال رفتن به تحت تاثیر قرار."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب