مقام آمریکایی: تلفات آمریکا در افغانستان ماموریت نظامی

کابل – آمریکا و افغانستان پرسنل نظامی از کار اخراج شدند در حالی که انجام یک عملیات در افغانستان در ولایت هلمند ارتش ایالات متحده روز شنبه گفت.

ارتش ایالات متحده و سخنگوی سرهنگ سانی لگت در بیانیه ای گفت که افغانستان و ایالات متحده پرسنل بودند ‘درگیر مستقیم شلیک.”

“ما در حال بررسی وضعیت” لگت گفت: بدون گفت که آیا وجود دارد هر تن رسیده است.

وجود دارد هیچ جزئیات دیگر.

طالبان و گروه دولت اسلامی وابسته به هر دو عمل در ولایت هلمند. این حادثه می آید که واشنگتن به دنبال پیدا کردن یک پایان برای افغانستان 18-سال جنگ امریکا طولانی ترین.

واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد شده است در جلسه با نمایندگان طالبان در خاورمیانه وزارت امور خارجه قطر در هفته های اخیر. او به دنبال یک توافق برای کاهش خصومت به یک توافق صلح امضا شده که شروع مذاکرات میان افغان ها در هر دو طرف جنگ است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به مذاکرات صلح گفت: سربازان آمریکایی بودند نه به معنای خدمت به عنوان “سازمان های اجرای قانون” برای کشورهای دیگر.

“در افغانستان تعیین و جوانی ما جنگ مبارزان اجازه داده است ما را به پیشرفت فوق العاده ای و مذاکرات صلح در حال حاضر در جریان است,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر