در اشاره ای به فرمانداران تهمت پیاده روی به عقب مجموع قدرت ادعا

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را باز به برخی از ایالت "بازگشایی" قبل از فدرال اجتم

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را باز به برخی از ایالت "بازگشایی" قبل از فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی خواهد شد در پایان ماه به عنوان او به نظر می رسد به عقب نشینی خود را ادعا می کنند از قدرت مطلق به تصمیم گیری زمانی که آن زمان بود و به حق عمل می کنند.

ساعت پس از نشان می دهد که آمریکا نگرانی از فرمانداران خود را در مورد ادعای قدرت را به مقدار یک قیام تهمت ناگهان معکوس البته روز شنبه گفت که او آن را ترک به فرمانداران برای تعیین زمانی که و چگونه به احیای فعالیت در کشورهای خود را. او گفت که او به احتمال زیاد می خواهم در مورد برنامه های خود را با فرمانداران در روز پنج شنبه.

"فرمانداران مسئول" نسبت ناروا گفت. "آنها را به اتهام."

او تاکید کرد که فرمانداران خواهد بود بسیار محترمانه از ریاست جمهوری است."

دموکراتیک و فرمانداران جمهوریخواه در حال اعتراض پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه اظهار داشت که او به تنهایی تعیین زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد با وجود روشن قانون اساسی محدودیت در فدرال قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اجازه فرمانداران "هر فرد دولت برای اجرای بازگشایی و بسیار قدرتمند بازگشایی — برنامه دولت خود را در یک زمان و در یک ماده به عنوان مناسب ترین است." مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که حمایت از او حرکت می کند و می گوید که نمی ضربه سخت شده با شیوع بیماری به سهولت محدودیت حتی قبل از دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله منقضی مارس 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: باز کردن "در قطعات کوچک" و اضافه کرد که برخی از کشورهای با نرخ پایین از عفونت "کمتر مردم است و آنها باید مقدار زیادی از اتاق."

معلوم نیست اگر هر متحده به طور فعال با توجه به بازگشایی اقتصاد خود را قبل از آوریل 1.

در خروج از های اخیر سنت تهمت خود را به پایان رسید جلسه توجیهی روزانه بدون تبدیل میکروفون به فدرال کارشناسان بهداشت که باید هشدار داد در برابر حرکت بیش از حد به سرعت به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: آسوشیتد پرس در اوایل سه شنبه گفت که این کشور "وجود ندارد و در عین حال" وقتی که می آید به نوع تست و ردیابی مورد نیاز برای اقتصاد برای بازگشایی شده است. اما تهمت روشن ساخته جمعه او قصد اقدام با برنامه های خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک چشم انداز مشخص شده است که در آن کارگران خواهد بود تست شده شاید هفتگی و فرمانداران خواهد آزمون مسافران پس از رسیدن به کشورهای خود را " مرزها. اما ایالات متحده آمریکا است که هیچ جا در نزدیکی داشتن این نوع از زیرساخت با تست هنوز هم تا حد زیادی محفوظ است برای کسانی که با عوارض جدی و نتایج مصرف روز به یاد بگیرند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشغول به کار بوده است با دیگر مقامات فدرال برای توسعه برنامه های دقیق برای چگونگی بازگشایی باید رخ دهد از جمله تعیین چه اقداماتی را باید دنبال و در چه شرایط قبل از ملاقات چنین رخ می دهد. این برنامه شامل مرحله جداگانه برای مدارس و کسب و کار و دیگر نهادهای CDC دکتر آنه Schuchat گفت. این طرح در حال حاضر تحت نظر او اضافه شده است.

کلیان کانوی یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که حدود 29 متحده "احساس می کنید که آنها شاید دوباره می تواند آنلاین کمی بیشتر قوی. آن را نمی خواهد تبدیل به یک توپی در همه جا بلافاصله." او گفت: تهمت نیست به دنبال در یک تاریخ خاص. "او به دنبال در اطلاعات."

مجلس نانسی پلوسی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلاش به بلند اجتماعی بدون فاصله کافی تست. "شکست به آزمایش خطرناک و کشنده و بدون آزمایش نمی توانیم رزومه زندگی ما," او گفت: در نامه ای به نمایندگان مجلس.

در بیان یک میدین متحده تنظیم جدول زمانی خود را در تهمت بود و تا حد زیادی با اذعان به اقتدار فرمانداران در حال حاضر اعمال می شود.

در حالی که تهمت صادر کرده است ملی توصیه مردم را به ماندن در خانه فرمانداران و رهبران محلی هستند که دستور مدارس و غیرضروری کسب و کار ،

پس از هفته ها گفت: او را ترک عمده تصمیم گیری در مورد اعمال چنین محدودیت به کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد قدرت خود را به سهولت آنها را مطلق بود.

"وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه در کاخ سفید است. "فرمانداران را می دانند." او کاهش یافته است به دولت منبع خود اظهار قدرت و ادعا او را با ارائه یک جلسه توجیهی حقوقی در تاریخ بعد.

اما فرمانداران در هر دو طرف روشن ساخته آنها را دیدم همه چیز متفاوت و گفتند که تصمیم می گیرید که برای بازگشت به حالت عادی فقط به عنوان آنها تصمیم به نزدیک همه چیز را.

"موقعیت رئيس جمهور فقط پوچ" نیویورک دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در "فردا صبح."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بینالملل آسا هاچینسون یک جمهوری خواه گفت: "او را چه شده است "در بهترین مورد علاقه Arkansans و من فکر می کنم این چیزی است که مردم انتظار دارند."

اضطراب برای قرار دادن بحران پشت سر او مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی جدید شورای مشورتی است که هش کردن برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است که به طور چشمگیری قرارداد به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم ،

او همچنین به دولت برای توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی ادعا المللی نیست کافی ارائه گزارش های اولیه بر روی ویروس ها و هزینه های ایالات متحده با ارزش زمان پاسخ است.

در اوایل روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا نشان داد او relishing مبارزه با مقامات دولت — به خصوص دموکرات ها در سخت ضربه متحده — که ابراز ترس است که رئیس جمهور بلند پروازانه جدول زمانی می تواند منجر به تجدید حیات از یک ویروس است که هنوز هم کشتار بیش از 1 ، 000 آمریکایی در روز است.

"خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان" مغلوب ساختن پیشی جستن است و اضافه میکند: "بیش از حد آسان است!"

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به نرم کردن رویکرد خود را در روز بعد او به عنوان ملاقات با افرادی که از بهبود COVID-19 از جمله سابق طرفدار بازیکن فوتبال Mark Campbell و کارن Whitsett عضو میشیگان ،

هنوز هم تهمت هشدار داد که او را نظارت بر نحوه فرمانداران انجام و نشانه او ممکن است آنها را سرزنش اگر او معتقد است که اقدامات خود را آهسته و با سرعت از آنچه که او امیدوار خواهد بود قوی بهبود اقتصادی.

"اگر آنها انجام یک کار خوب ما در حال رفتن به پایین آمدن بر آنها سخت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایک Stobbe در نیویورک کمک به این گزارش.

___

دنبال Colvin و میلر در توییتر در https://twitter.com/colvinj و https://twitter.com/ZekeJMiller.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب