هواپیمایی متحده را تهدید به قطع مشاغل اگر Coronavirus بسته کمک نمی گذشت

بزرگنمایی این تصویر

یک مسافر می یابد هیچ خط به ایستادن در یک ایست بازرسی امنیتی در فرودگاه بین المللی دنور در روز جمعه. دیوید Zalubowski/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید Zalubowski/AP

هواپیمایی متحده تهدید عظیم کارمند اخراج furloughs و یا کاهش پرداخت اگر کنگره عبور نمی کند یک coronavirus اقتصادی بسته امداد تا پایان این ماه است.

سفر هوایی صنعت است که درد و رنج زیادی ضرر و زیان مالی به دلیل شیوع کروناویروس به عنوان دولت و کسب و کار در سراسر جهان محدود کردن سفر است.

پنج شنبه, حمل و نقل اداره امنیت گزارش غربالگری کمترین تعداد مسافران خطوط هوایی تا کنون. تنها در مورد 624,000 مردم به تصویب رسید از طریق پست های بازرسی امنیتی فرودگاه نسبت به 2.4 میلیون نفر در همین روز در سال گذشته است.

در پاسخ به شرکت های هواپیمایی برش بسیاری از پروازهای خود را و پارکینگ بسیاری از هواپیما خود را در حالی که انتظار برای تقاضای سفر به بهبود می یابند.

ایران در حال حاضر حذف 60 درصد از آن پرواز و قرار دادن یک توقف استخدام, در حالی که کاهش هزینه های سرمایه برش و پرداخت به فروشندگان و پیمانکاران و سفت اجرایی حقوق در نیم.

اما یک نامه به هواپیمایی 96,000 کارکنان ارسال می شود به طور مشترک توسط شرکت ها و اتحادیه کارگری رهبری هشدار می دهد که به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا همچنان به شاقول حتی بیشتر کاهش هزینه های ممکن است نیاز به نگه داشتن شرکت شناور.

اگر کنگره عمل نمی کند در یک شرکت هواپیمایی نجات طرح تا پایان ماه مارس به پایان نامه های حقوق و دستمزد ممکن است کاهش تا 60٪.

صنعت هواپیمایی درخواست کنگره برای $25 میلیارد دلار وام و ضمانت وام یکی دیگر از 25 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی به علاوه کاهش هواپیمایی بلیط مالیات است. اما این طرح معرفی شده توسط جمهوری خواهان مجلس سنا پنج شنبه شب شامل 50 میلیارد دلار برای وثیقه وام به شرکت های هواپیمایی است که باید پرداخت می شود و هیچ کمک نقدی.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها باید خودداری کردند در ارائه هواپیمایی با چنین نجات زیرا در حالی که درآمد نزدیک به رکورد سود در طول چند سال گذشته بسیاری از خطوط هوایی ایالات متحده شده اند با استفاده از پول اضافی برای خرید سهام و افزایش قیمت سهم به جای ساخت تا ذخایر نقدی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر