انگلستان تماس ویروس "جدی" تهدید سلامت; را بازداشت مردم

لندن - بریتانیا اعلام کرده است این کروناویروس جدید پدید آمده است که از چین "جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداش

توسط MINERALNEWS در 21 بهمن 1398

لندن - بریتانیا اعلام کرده است این کروناویروس جدید پدید آمده است که از چین "جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی" و اعلام کرد اقدامات جدید روز شنبه برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: افراد مبتلا به این ویروس در حال حاضر می تواند به زور قرنطینه و نخواهد بود به ترک. آن را به نام دو بيمارستان به عنوان انزوا امکانات را برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری و تعیین شده چین در شهر ووهان و اطراف آن هوبئی استان که این ویروس برای اولین بار به عنوان یک "منطقه آلوده."

"بروز و یا انتقال از رمان coronavirus جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی و اقدامات مشخص شده در این مقررات در نظر گرفته شده به عنوان یک ابزار موثر در به تاخیر انداختن یا جلوگیری از انتقال بیشتر از ویروس" آژانس در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که این تغییرات طراحی شده برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان پزشکی که در تماس با بیماران آلوده.

این تغییر پس از یک مرد که گرفتار این ویروس در یک کنفرانس کسب و کار در سنگاپور در ماه ژانویه به نظر می رسد مربوط به حداقل هفت سایر موارد تایید شده در اروپا است.

پنج شهروندان بریتانیایی از جمله یک کودک 9 ساله و پسر قراردادی به این ویروس در فرانسه آلپ اسکی شهر Contamines-Montjoie پس از اقامت در همان کلبه ییلاقی به انگلیسی ، فرانسه مقامات پزشکی آزمایش نمرات از کودکان و خانواده های آنها روز شنبه از منطقه برای ویروس جدید و به طور موقت بسته سه مدرسه که در آن پسر بچه در حال صرف زمان است.

چین روز دوشنبه گفت: 908 نفر در اثر این ویروس در سرزمین اصلی و بیش از 40,170 معرفی شده است آلوده. بیش از 360 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

بریتانیا تنها چهار نفر از اروپا 39 تایید ویروس موارد اما از آن است که یک کلید سفر hub بین آسیا و اروپا است. مقامات انگلیسی به دنبال برای اطمینان دادن به مردم در روز دوشنبه.

"ما کنترل عفونت روش جهان پیشرو و بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) است که به خوبی آماده برای مقابله با رمان coronavirus" آژانس گفت. "این اندازه گیری خواهد شد به درستی آن را آسان تر برای حرفه ای بهداشت و درمان برای کمک به امن نگه داشتن مردم در سراسر کشور است."

___

خواندن تمام داستان در مورد چین جدید کروناویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب