ایران نیوز سر محکوم را برای مصاحبه شونده را به جاسوسی اظهار

دبی, امارات متحده عربی - سر ایران semiofficial خبرگزاری ایسنا محکوم شده است بیش از انتشار مقاله ای که به نقل ا

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399

دبی, امارات متحده عربی - سر ایران semiofficial خبرگزاری ایسنا محکوم شده است بیش از انتشار مقاله ای که به نقل از سفیر سابق انتقاد تهران "خودسرانه" عملیات اطلاعاتی در اروپا, روزنامه نگاری فدراسیون فوتبال در روز جمعه گفت.

معلوم بود چه جمله پایین تحویل داده شد به گزارش ایسنا مدیر عامل علی Motaghian پس از محاکمه به اتهام "انتشار دروغ با هدف اخلال عمومی" کمیته حمایت از روزنامه نگاران گفت. قضایی Mizan اخبار آژانس گفت Motaghian می تواند مجازات اعم از دو ماه تا دو سال حبس و 74 ضربه شلاق و جریمه نقدی.

مورد سرچشمه از یک شکایت ثبت شده توسط بازوی اطلاعاتی از ایران و شبه نظامی پاسداران. آن درگیر گسترده مصاحبه ایسنا منتشر شده در ژانویه 2019 با سفیر سابق آلمان علی Majedi.

در طول مصاحبه Majedi به نظر می رسد به انتقاد برخی از عملیات توسط نیروی انتظامی و دستگاه اطلاعاتی در اروپا است.

نظرات پس از آلمان دستگیر وین مبتنی بر دیپلمات های ایران حجت الاسلام اسدالله اسدی که گفته دادستان متعلق به کشور و وزارت اطلاعات. دادستان ادعا اسدی به یک زن و شوهر مواد منفجره بود و درگیر در توطئه برای بمب گذاری در تجمع سالانه از ایران تبعید گروه Mujahedeen-e-اعضای گروه مجاهدین در کشورهای همسایه فرانسه.

به طور جداگانه در اطراف همان زمان مقامات دانمارکی متهم کردن ایران از برنامه ریزی برای ترور اعضای عرب, جنبش مبارزه برای آزادی اهواز زندگی وجود دارد. این گروه ادعا کرده است یک سری از حملات در ایران به دنبال ایجاد کشور نفت خیز استان خوزستان آن را به کشور خود.

"ما مواجه با یک مسئله در داخل کشور مانند خودسرانه عملیات" به نقل از ایسنا Majedi عنوان کرد و گفت. "ما می تواند انکار کند که هیچ نمونه از این اتفاق می افتد در خارج از کشور ؟ این عملیات آسیب اعتماد است."

خبرنگار نوشت که داستان و Majedi داشت و نه گناه توسط تهران در رسانه های دادگاه در یک جلسه در ماه مه CPJ گفت.

به خبرگزاری دانشجویان ایران, یا با ایسنا افتتاح شد در سال 1999 به عنوان رئیس جمهور اصلاح طلب محمد خاتمی به دنبال تغییر در ایران شیعه و حکومت دینی. در حالی که مستقل از آن — مانند دیگر semiofficial اخبار سازمان — تحت یک مجوز از دولت است.

روزنامه نگاران در ایران صورت آزار و اذیت از سرویس های امنیتی در حالی که دیگران باید زندانی شده است برای کار خود را. در حالی که روزنامه نگاران محلی در صورت فشار از درمان که خبرنگاران خارجی در تهران, به ویژه کسانی که با غرب روابط شده اند زندانی شده اند و همچنین.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب