تحت قانونی فشار نیویورک شل محدودیت در بیشتر اجتماعات

بزرگنمایی این تصویر مردم استراحت در آفتاب در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله آخر هفته گذشته در شهر ن

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم استراحت در آفتاب در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله آخر هفته گذشته در شهر نیویورک دومینو پارک. در شب جمعه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صدور یک فرمان شل شدن برخی از دولت coronavirus محدودیت. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

کمتر از دو روز پس از نیویورک آرامش خاصی coronavirus محدودیت در خدمات مذهبی و یادبود وقایع روز اجازه می دهد مجالس به 10 نفر دولت تمدید اقدام به پوشش تمام تجمعات برای "هر هدف قانونی و یا دلیل." رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اصلاح حرکت در یک فرمان اجرایی جمعه.

اصلاح همراه با پیش بینی احتیاطی است که ساکنان پایبند به "اجتماعی فاصله پروتکل ها و تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های مورد نیاز" توسط مقامات بهداشتی دولت.

منظور اجرایی فقط آخرین مرحله در دولت طولانی با احتیاط بازگشت به زندگی به عنوان قبل از آن بود که دولت اجرا یک سری از اقدامات گسترده برای کند کردن روند گسترش این ویروس در ماه مارس است. و از آن می آید در این زمینه از یک گرم در زمان acrimonious بحث بر سر اینکه چگونه و زمانی که ایالات متحده در سراسر کشور باید به بازگشایی کسب و کار در نظر گرفته شده غیر ضروری — و که در آن خط بین ضروری" و "غیرضروری" حتی باید کشیده شود.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تحت فشار قرار دادند برای فرمانداران به نظر الاذکار "ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروری" و اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی شده است. او حتی تهدید به نادیده گرفتن مقامات دولت اگر آنها نمی, هر چند که مشخص نیست اگر او را که قدرت.

در همان زمان حتی برای کشورهایی که موافق با کمی شل کردن چنین محدودیت در خدمات مذهبی به نیویورک بود روز شنبه انجام این کار است به خصوص ساده است. روز جمعه در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی شکایت کرد کومو برای ادامه به ممنوعیت تظاهرات و دیگر فعالیت های حفاظت شده تحت متمم اول قانون اساسی.

"حق اعتراض و ورزش رایگان سخنرانی پایه و اساس است و همه ما آزادی و در طول یک بحران است که دقیقا زمانی که ما باید بیشتر هوشیار در مورد حفاظت از آن" کریستوفر دونن گروه حقوقی مدیر و منجر وکیل در این مورد گفت: در یک بیانیه صادر ساعت بعد. او استقبال فرماندار منظور گسترش توانایی برای جمع آوری در گروه های تا 10 نفر است.

"کارشناسان بهداشت و درمان انتخاب مقامات و افسران پلیس همه توافق دارند که مردم را می توان در خارج با خیال راحت در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله," دان افزود: "و این مهم است که قانونگذاران ایجاد دستورالعمل و مستقیم اجرای قانون یکنواخت."

دیگران از جمله رئیس شورای شهر نیویورک کمیته بهداشت عضو شورای Mark D. Levine را محکوم منظور اجرایی.

"این تکان دهنده نظم مجبور به طرح دعوی در دادگاه تغییرات هیچ چیز در مورد خطرات مرتبط با گروه تجمعات--به ویژه کسانی که برگزار می شود در داخل خانه" Levine توییتی شب جمعه. "ما نیاز به ادامه به صورت هوشمند و با استفاده از قضاوت در مورد خطرات ناشی از این ویروس بدون در نظر گرفتن آنچه در دادگاه مجبور است بر ما."

نیویورک شده است کانون کروناویروس در آمریکا با بیش از 350 ، 000 موارد تایید شده. که در حال حاضر بیشتر در یک کشور به تنهایی بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

پس از هفته های اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های هر چند دولت دیده می شود به طور کلی کاهش در تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز, و بسیاری از دولت 10 منطقه — غیر از شهر نیویورک و یک زن و شوهر از دیگران — پاکسازی شده اند برای شروع اولین مرحله از نیویورک بازگشایی روند.

برخی از سواحل نیز باز این تعطیلات آخر هفته با اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم در جای خود.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب