‘این است که اطلاعات غلط در استروئید’: کانادا که Gwyneth Paltrow است رد کردن coronavirus اسطوره

ادمونتون—یک کشیش تلویزیونی فروش نقره به عنوان یک درمان برای COVID-19. این ایده که نوشیدن ادرار گاو و یا سفید کننده را با علائم کمک کند. یا این پیشنهاد که مالش روغن های ضروری در یک قسمت از بدن خود را که در آن خورشید می درخشید نیست از شما محافظت خواهد کرد.

به عنوان کسی که دهه را صرف رد کردن اسطوره و علم بد, آیا مربوط به تغییر آب و هوا, سلول های بنیادی و یا واکسن تیموتی کولفیلد تقریبا آن را شنیده.

اما او می گوید: او هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این.

“این است که اطلاعات غلط در استروئیدها” گفت: کالفیلد با اشاره به COVID-19 “infodemic” او امیدوار به مبارزه با.

دانشگاه آلبرتا استاد و سلامت کارشناس سیاست, میزبان “یک راهنمای کاربر برای فریب دادن مرگ” در Netflix بکشد و نویسنده “است Gwyneth Paltrow اشتباه در مورد همه چیز ؟” یکی از بسیاری از محققان در سراسر کشور که دریافت کمک مالی از دولت فدرال سریع بودجه تحقیق و پژوهش فرصت است.

او و تیم او خواهد بود تحقیق چگونه COVID-19 اطلاعات غلط و چگونه به آن را متوقف کند.

“با coronavirus آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که کسانی که نگرانی من شده است پس برای دهه واقعا تقویت” کولفیلد گفت. “حتی من شگفت زده درجه که اطلاعات غلط در این زمینه این است که گسترش و تاثیر آن بود.

“در اینجا آن است ramped تا بسیار سریع و در مقیاس بین المللی و در بدترین زمان ممکن.”

کولفیلد متوجه این بیماری همه گیر از آن مقیاس را در عصر رسانه های اجتماعی که در آن اطلاعات حرکت سریع و خشمگین. و اغلب نادرست.

و در حالی که دولت ها و میراث رسانه ای شد پس از gatekeepers از اطلاعات مهم مربوط به بهداشت آن را بسیار سخت تر برای کنترل چگونه اطلاعات غلط پخش شده است بر روی سیستم عامل مانند Facebook و Twitter کولفیلد گفت.

اطلاعات غلط می تواند منجر به ترس و سردرگمی و اضطراب در یک بیماری همه گیر. اما آن را نیز تحت اللفظی زندگی یا مرگ عواقب.

“وجود واقعی مرگ و آسیب فیزیکی زمانی که مردم در گوش دادن به اطلاعات غلط” کولفیلد گفت. “و ما دیده ایم که بازی کردن در این زمینه از coronavirus.”

یکی از مواد شیمیایی تبلیغ به عنوان احتمالا موثر برای COVID-19 است هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا دارو. در ماه مارس آریزونا مرد درگذشت و پس از مصرف کلروکين فسفات, ماهی, مخزن, تمیز کننده, که به گمان او هیدروکسی کلروکین.

یکی از جنبه های جالب این infodemic که کولفیلد شده است “استمرار” اطلاعات غلط. برخی از ایده ها مثل نوشیدن سفید کننده به نظر می رسد آشکارا پوچ برای اکثر مردم است.

“اما پس از آن شما باید این مسائل که نوع در وسط است که به نظر می رسد بیشتر قابل قبول و یا کمی بیشتر و معتبر مانند که شما می توانید خود را افزایش سیستم ایمنی بدن (علیه COVID-19) و یا که شما باید مصرف مکمل” کولفیلد گفت.

در سمت مثبت وجود دارد این است که مردم به طور معمول می توانید بگویید که اطلاعات دقیق است اگر آنها به سادگی زمان را به توقف و تأمل — چیزی کولفیلد و تیم امید آنها می تواند کمک به تشویق بیشتر مردم به انجام.

“من امیدوارم که یکی از میراث های از این رویداد است که ما می توانیم به یاد داشته باشید ارزش علم ارزش اعتماد صداها و همچنین آسیب از اطلاعات غلط.”

در اینجا هفت قرار coronavirus درمان افشا و خنثی با اطلاعات غلط متخصص تیموتی کولفیلد:

هیدروکسی کلروکین

علاقه به این مواد مخدر از جمله رئیس جمهور ایالات متحده (آه) — تا حد زیادی بر اساس این گزارش یکی, کوچک, spss ناقص مطالعه است. آن منجر به احتکار و سوء استفاده از مواد مخدر است. در این نقطه ما اصلا خوب داده های بالینی برای حمایت از استفاده از آن. این بحث یک مثال خوب چرا مهم است که به گزارش و تفسیر ظهور علم بسیار دقت کنید.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

نوشیدن آب ژاول

این علم و خطرناک ایده شده است کمین در اطراف رسانه های اجتماعی در حالی که برای. آن را برای مثال به بازار عرضه شده به عنوان “درمان” برای اوتیسم. آن را بخشی از coronavirus اوایل تا حد زیادی به خاطر مردم مانند توطئه محبت پیروان راست QAnon جنبش تحت فشار قرار دادند. بسیاری از آنها نیز بر این باورند که COVID-19 جعل است. (هنوز ؟ شما بچه ها هنوز بر این باورند این؟) در حالی که این ممکن است به نظر می رسد kooky و نیازی به گفتن نیست — یک ایده وحشتناک از دیدگاه سلامت صرف این واقعیت که ما در مورد آن می دانیم نشان می دهد که چگونه حاشیه ایده ها کار می کنند راه خود را به افکار عمومی گفتمان.

سوپ سیر

خوب این یکی احساس می کند بیشتر محتمل است. و سیر خیلی خوب است! نیز وجود دارد برخی از تحقیقات که به نظر می رسد نشان می دهد که سیر می تواند با آنفولانزا و عفونت های تنفسی. در واقع تحقیقات همچنان ضعیف و برخی از آن در است vivo (که توسط آزمایشگاه تحقیقاتی است که شامل نیست واقعی انسان). شک و تردید باشید. در واقع این یکی از بسیار محبوب سازمان بهداشت جهانی به تازگی با برخورد خاص از این اسطوره اشاره کرد: “هیچ مدرکی وجود دارد از زمان شیوع بیماری هایی که خوردن سیر به حفاظت از مردم از جدید کروناویروس.” هنوز, سیر, سالم است!

نوشیدن نقره ای

این سفری درمان نیز بوده است در اطراف در حالی که برای. این یک کلاسیک قات درمانی برای همه است که میفروخت برای هر بیماری قابل تصور. وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از استفاده از آن برای هر چیزی و حتی ممکن است مضر باشد. به تازگی کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده و ایالت میسوری در زمان اقدام قانونی علیه کشیش تلویزیونی جیم باکر آگهی خود را در “نقره ای راه حل” به عنوان یک درمان برای COVID-19.

خرناس کوکائین

اجازه دهید فقط می گویند, um جواب منفی بود. یک ایده خوب نیست. خرناس کوکائین نمی خواهد درمان و یا جلوگیری از به COVID-19. فوق العاده دولت فرانسه تا به حال برای رفتن تا آنجا که به جیر جیر کردن و هشدار داد که “هیچ کوکائین محافظت در برابر COVID-19.”

هومیوپاتی

این یکی از محبوب ترین درمان های جایگزین. (هومیوپاتی یک عمل پزشکی بر اساس این ایده که بدن توانایی خود را التیام بخشد و آن “دوست آنست که بگریاند.” به این معنا که اگر یک ماده باعث علائم در یک فرد سالم به فرد مقدار بسیار کمی از همان ماده ممکن است درمان این بیماری است.) وجود دارد, اما هیچ شواهد هومیوپاتی کار می کند و یا می تواند کار کند. آن است که در واقع کاملا علمی محتمل. با وجود این واقعیت که دولت هند پیشنهاد استفاده از هومیوپاتی که در آلمان توسعه یافته در اواخر قرن 18 به عنوان ممکن است استراتژی پیشگیرانه برای coronavirus. پیشنهاد شد و به طور گسترده ای را محکوم کرد و دولت مجبور شد برای انجام یک U-نوبه خود.

نوشیدن ادرار گاو

نوچ.

Omar Mosleh

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im