کالبد شکافی آشکار برای اولین بار تایید کرد آمریکا coronavirus مرگ و میر رخ داده در منطقه خلیج در فوریه

دو coronavirus-افراد آلوده به فوت در شهرستان سانتا کلارا در فوریه. 6 و فوریه. 17, معاینات پزشکی نشان داد سه شن

توسط MINERALNEWS در 3 اردیبهشت 1399

دو coronavirus-افراد آلوده به فوت در شهرستان سانتا کلارا در فوریه. 6 و فوریه. 17, معاینات پزشکی نشان داد سه شنبه ساخت اولین آنها را مستند COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده است.

تا به حال اول مرگ و میر معتقد بودند رخ داده در کرکلند بشویید. در فوریه. 29.

مقامات قبلا گفته بود اولین دره سیلیکون مرگ شد مارس 9. اما سانتا کلارا کانتی معاینات پزشکی نشان داد و گفت به مردم Feb. 6 فوریه. 17 و 6 مارس نیز درگذشت COVID-19.

"این سه نفر فوت کرد در زمانی بسیار محدود تست در دسترس بود و تنها از طریق [آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری]. تست معیارهای تعیین شده توسط CDC در زمان محدود تست تنها به افراد شناخته شده سفر تاریخ و کسانی که به دنبال مراقبت های پزشکی برای علائم خاص" این شهرستان در بیانیه ای گفت. "به عنوان پزشکی قانونی-پزشکی قانونی همچنان به دقت بررسی مرگ و میر در سراسر شهرستان ما پیش بینی اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 مشخص خواهد شد."

تبلیغات

دره سیلیکون اولیه بود مرکز شیوع کروناویروس. تا کنون این گزارش نزدیک به 2000 موارد و هشت مرگ و میر.

شده اند وجود دارد و نگرانی ها که جدید کروناویروس شده در کالیفرنیا دیگر از کارشناسان بر این باور بودند.

دکتر جف اسمیت یک پزشک که رئیس اجرایی شهرستان سانتا کلارا دولت گفت: در اوایل این ماه که داده های جمع آوری شده توسط CDC محلی بخش بهداشت و درمان به دیگران نشان می دهد آن را "بسیار طولانی تر از ما برای اولین بار به اعتقاد" — به احتمال زیاد پس از "بازگشت در ماه دسامبر است."

"این نبود به رسمیت شناخته شده چون ما نیاز شدید فصل آنفولانزا" اسمیت در مصاحبه ای گفت:. "علائم بسیار شبیه آنفولانزا. اگر شما یک مورد خفیف COVID شما واقعا متوجه. شما حتی نمی رفتن به دکتر. دکتر شاید حتی نمی آن را انجام دهد چرا که آنها فرض آن بود آنفولانزا."

تبلیغات

در ژانویه و بسیاری از فوریه کمی وجود دارد اگر هر جامعه تست در کالیفرنیا است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب