بسیاری از چهره های سان فرانسیسکو دموکرات از تیم پیت’ به برنی حامیان

داوطلبان در توقیف رستوران آویزان با الیزابت وارن علائم به سختی متوجه برهنه ولنتاین عشق رژه به عنوان آن گذشت و نه سرد روح با اسکورت پلیس در روز شنبه در کاسترو منطقه.

کالیفرنیا اولیه بود 17 روز دور. زنان و مردان در کافه Flore آماده می شدند تا بیخ و بن برای سناتور ماساچوست. تمرکز خود را بر weightier مسائل از بدن “آزادی” تاکید — مثل چه می گویند هنگامی که رای دهندگان پرسیده شد که چرا وارن از دست داده بود شتاب در مسابقه دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

مجلس دیوید چیو (D-سان فرانسیسکو) که می شود نزدیک به نمره کامل در مترقی رای دهندگان, راهنمای را به آتش وارن نیروهای نظامی است. “آیا شما مراقبت در مورد آنچه که او پیش بینی برای مهاجران برای ما LGBT community,” او گفت:, “من فکر می کنم بسیاری از ما در سان فرانسیسکو ما عاشق این واقعیت است که او سهام ما مترقی ارزش است.”

Nude Valentine’s Love Parade marches in San Francisco’s Castro District

اعضای برهنه ولنتاین عشق رژه مارس پایین بازار و خیابان در مقابل کافه Flore که در آن داوطلب با سن. الیزابت وارن کمپین جلسه شد.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

تقریبا هر متریک سان فرانسیسکو است bluest شهرستان در چه رئیس جمهور تهمت است به نام “بالا مالیات جرم و جنایت بالا کالیفرنیا.” آن است که در عربستان مورد علاقه مشت زدن به کیسه, تمسخر, توسط رییس جمهور در توییتر به عنوان “خطرناک & نفرت انگیز زاغه” و به کینه “عصبی نانسی پلوسی.”

“لیبرال” در اینجا به معنای “میانه راه”; “مترقی” است leftier برچسب.

اما حتی در این حالت طلایی را در جناح چپ قلب دموکرات آمده در هر سایه ای از رنگ آبی است. پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و لیبرال خواهان بیشترین عشق را به نفرت شده است اعتصاب به عنوان یک جنگ طلب در اینجا به چالش کشیده و از سمت چپ. دایان فاینستاین سناتور. این شهر شهردار سابق است بازدید شده توسط بسیاری به عنوان یک R D در لباس; به عنوان او برای پنجمین دوره در سال 2018 این دولت را تایید نمی کند ،

Brownie Mary Democratic Club members at Warren campaign event

مایکل Koehn چپ و شوهر, دیوید گلدمن با یکجور دوربین عکاسی مریم دموکراتیک باشگاه را متوقف صحنه در کافه Flore. گلدمن رای دادند ساندرز و Koehn برای Buttigieg.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

در سراسر کالیفرنیا و در سراسر کشور حزب دموکرات است دست و پنجه نرم کردن با شبیه سیاسی پیچیدگی در طول سال 2020 چرخه انتخابات. وحدت و صاحب نظران می گویند این است که راه را برای بر انگیختن مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است. این روزها بسیار در تامین کوتاه مدت.

“همان فرایند بندى در داخل یک حزب است که در انتخابات ریاست جمهوری مرحله راه آن انجام شده است برای چندین دهه در این مرحله کوچک سان فرانسیسکو گفت:” دموکراتیک مشاور سیاسی اریک جای. “مخالفان خود را نمی, دیگر اما دیگران در درون خود حزب است.”

تبلیغات

ساندرز’ تیم خیابانی در سان فرانسیسکو

هیلاری کلینتون ضرب و شتم برنی ساندرز هر دو در سان فرانسیسکو و در سطح ایالت در سال 2016 نژاد برای نامزدی حزب دموکرات. این زمان در اطراف 78 سال تاریخ و سناتور ورمونت از مزایای یک قوی تر کالیفرنیا عملیات و نظرسنجی ها نشان می دهد او را به راحتی جلوتر از هفت رقبا.

پیروان خود را, اما در حال ترک هیچ چیز را به شانس. در اخیر صبح روز شنبه یک زن و شوهر از ده Berniecrats و دموکراتیک سوسیالیست های جمع آوری شده در یک روح طب سوزنی استودیو در جنوب بازار قصد کمک به ساندرز برنده سه شنبه. وجود دارد همه فن حریف جوان tech کارگران یک مدیر مورد برای افراد بی خانمان خود توصیف قرمز پوشک بچه که پدر و مادر کمونیست بودند.

Volunteers canvass for Sen. Bernie Sanders in San Francisco

میشل لئونگ چپ و غارت اسلون عضو حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا, نگاه کردن رای دهندگان آدرس در حالی که canvassing برای بهداشت ، برنی ساندرز در سان فرانسیسکو.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

اما برای اولین بار وجود دارد مواد غذایی است. تست نخود ترد artisanal نان کره گیاهی. و نازک خوشبوکننده. پس از آن “چگونه شما به برنی” قصه های سنگین در خانواده و مبارزه طبقاتی و نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی.

دکتر Hae حداقل چو رویداد میزبان و یک دکتر طب چینی گفت: مونتاژ ساندرز داوطلبان که خانواده اش به ایالات متحده آمد و در سال 1971 از کره جنوبی. آنها اقتصادی پناهندگان. آنها مستند نشده. او 2 سال است. “ما تا به حال هیچ, بهداشت و درمان,” او گفت:. “ما مهاجران. ما نمی توانیم به این زبان صحبت می کنند. تمام چیزهایی که مرا به برنی.”

قبل از آنها آمار و خیابان آنها آموخته اصول canvassing دموکراتیک سوسیالیستی: دست کشیدن بر روی درب. بگویید داستان شخصی شما. بپرسید هر کس پاسخ به رای دادن. نگران نباشید اگر خود را از لیست رای دهندگان ثبت شده است منسوخ شده اطلاعات است. ساندرز رای دهندگان تمایل به مستاجرها. مستاجرها حرکت زیادی است. این بخشی از بودن در یک جنبش مترقی.

و نمی تواند به عنوان بد به عنوان مرد شما می خواهید برای قرار دادن در کاخ سفید است.

“شما یک سفیر برای برنی” چو گفت. “این واقعا مهم است که هیچ یک از قضاوت دیگران. آنها را به عنوان یک انسان است. گرم و دوستانه است.”

‘سایه های عمیق آبی’

سان فرانسیسکو تا به چیزی برای هر کس که سیاست چپ از مرکز. انگار یکجور دوربین عکاسی مریم دموکراتیک باشگاه شاهدانه فکر است; Alice B. Toklas همجنسگرایان دموکراتیک باشگاه که ادعا می شود این کشور برای اولین بار چنین دموکراتیک سازمان است و نه به اشتباه با هاروی میلک جامعه دموکراتیک ، وجود دارد به طور منظم سان فرانسیسکو دموکرات و سان فرانسیسکو مترقی دموکرات سان فرانسیسکو جوان دموکرات و سان فرانسیسکو فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا, در میان دیگران.

An anti-Trump poster is mounted on a lamppost along San Francisco’s Embarcadero

عبور و مرور راه خود را در امتداد Embarcadero گذشته یک پوستر افشاگری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل کشتی سازی در سان فرانسیسکو.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“من اغلب در توصیف فام های مختلف از رنگ آبی به عنوان که ما در سان فرانسیسکو” Chiu در مصاحبه ای گفت:. “من فکر می کنم ما همیشه داشتن بحث در مورد آنچه “مترقی” به معنای…. من فکر می کنم مردمی در خارج از سان فرانسیسکو است که رعایت ما دعوا کمی بهت زده و گاهی در جایی که خطوط کشیده شده است.”

هر کسی که معتقد است سان فرانسیسکو است که به سادگی 889,360 پلاستیک-نفرت, دوچرخه سواری, نمایشگاه-تجارت-قهوه-جرعه جرعه برنی دوست گیاهخواران تنها نیاز به صحبت کردن با شهردار سابق هنر Agnos و فعال روبرتا “برتی” Brouhard.

Agnos خدمت از سال 1988 تا 1992 و به طور گسترده ای به عنوان شهر تاریخ و زمان آخرین مترقی شهردار. در طول تصدی خود ضد رشد و مقرون به صرفه مسکن طرفداران بخشی از دولت شهرستان. او به طور چشمگیری افزایش سن فرانسیسکو بودجه برای مبارزه با HIV/ایدز.

“من pedigreed ترجمه” Agnos گفت: در مصاحبه اخیر است. “من طرفدار محله pro-گی-حقوق. اما من بسیار عملی ، من تایید مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور…. او کسی است که بهترین و مجهز به لحاظ سیاسی و مالی به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این که مهم ترین مسئله رو امروز در کشور ما,” او گفت:. “من می خواهم را به نفع خود.”

Brouhard که میخواهد خودش را “یک نروژی نما وایکینگ شاهزاده خانم” یک داوطلب greeter در Openhouse ارائه می دهد که خدمات و مسکن برای جامعه سالمندان است. او یک عضو سابق هیئت مدیره از سان فرانسیسکو همجنسگرایان مرکز. او داوطلبان برای سرپرست رافائل Mandelman که منطقه شامل کاسترو و پیشرفته ترین در سان فرانسیسکو.

Transgender activist Roberta “Bertie” Brouhard

نما فعال روبرتا “برتی” Brouhard, 73, پیاده روی سگ خود را در مقابل سان فرانسیسکو مشهور نقاشی خانمها.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

و او بازیگران اولیه رای گیری برای بلومبرگ چرا که او معتقد است حزب دموکرات نیاز خود را سخت نیویورکر به ارسال تا در برابر آمریکا.

چون برای همه فعالیت Brouhard همچنین اشاره می کند که او یک مؤمن لوتری. او “بسیار قرمز نبراسکا ریشه است.” و او در مورد به نوبه خود 74.

“پیر زنان سفید مثل من هرگز غنی” Brouhard گفت. “ما پرتفوی هرگز درخشید روشن تر است…. اگر شما بودند به نظر رنگ پریده آبی به royalest آبی من احتمالا نزدیک به رنگ پریده تر از سلطنتی. کالیفرنیا باید تمام این gradations چون من خدا همه ما از جای دیگری است.”

تبلیغات

در جایی در وسط

صبح روز یکشنبه از رئیس جمهور روز آخر هفته میانه رو بودند را به زور در فورت ماسون بازار کشاورزان. خلیج سان فرانسیسکو برق زد. پل گلدن گیت رز با شکوه آن نارنجی برج بوسیدن آسمان آبی روشن.

یک لبخند پیت Buttigieg تماشا خریداران سرگردان در جستجوی در فصل موروثی تولید سرد استخراج شده كلیك كنید و مستغلات رشد فوق العاده روغن زیتون و روشن شکوفه های فصلی. او نمی گویند بسیار. زندگی به اندازه مقوا cutouts معمولا لازم نیست.

اما حامیان او صحبت کردیم به هر کسی که گوش دادن.

مالوری قهوه ای توصیف کرد و خودش را به عنوان یک اصلاح خواه از روستایی پنسیلوانیا است. او به دانشگاه رفت و در دانشگاه نوتردام فقط در خارج South Bend, Ind., که در آن Buttigieg خدمت به عنوان شهردار. زمانی که او دانش آموز این شهرستان در مرکز شهر بود و ناامن و نچسب است.

“در حال حاضر که همه تغییر” گفت: قهوه ای, 35, که با این نسخهها کار برای یک شرکت سهام خصوصی. “شما می توانید راه رفتن در مرکز شهر, ناهار, باید, قهوه, خرید بروید. آن را به طور کامل به خاطر او…. پس از پیت اعلام کرد که که من می دانستم که من تا به حال رای دادن.”

آن Harvey, بازنشسته, حقوق مدنی, وکیل, مبارزات انتخاباتی در این نزدیکی هست برای ctq. او sported سبز و سفید “امی برای امریکا” را فشار دهید بر روی بوم خورشید کلاه. او تبلیغ خود را نامزد “حس مشترک.” و او اشاره کرد ruefully که او نادر است منطقه خلیج داوطلب جوش برای مینه سوتا سناتور.

People pose with a cardboard cutout of Pete Buttigieg near the Fort Mason farmers market

لیندا کانلی جرقه بزند یک عکس از دوستان خود را در جود Lange بغل کردن یک برش مقوا از پیت Buttigieg در یک کمپین جدول در خارج از قلعه ماسون بازار کشاورزان در سان فرانسیسکو.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Klobuchar گفت: Harvey, 71, “دارای تجربه و سابقه. اگر او نبود زن او می تواند یک چخ است.”

ساندویچ بین اتو کردن هیئت مدیره, برگزاری Buttigieg دکمه ها و جدول کارت با Klobuchar swag بازنشسته و مشاور کسب و کار استیو Winer صحبت کردن بلومبرگ.

Nils Nilson راه می رفت با اسلحه وزن با کیسه های آلی تولید در زمان یک نگاه Winer است: “من مانند مایک” تی شرت گذاشته و به او در مورد سابق نیویورک از شهردار حمایت اولیه برای توقف پلیس-و-frisk سیاست.

تبلیغات

نیلسون: “به نظر می رسد آشکارا ناعادلانه برای متوقف کردن جوان مردم.”

Winer: “به نظر می رسد آشکارا ناعادلانه است که مردم نمی توانند پیاده روی پایین خیابان با خیال راحت.”

Winer 70 پیش بینی زشت کمپین بین رئیس جمهور و حزب دموکرات-به-نام-بعد. او گفت که او را “امید و کار نسبت بلومبرگ بیرون آمدن شماره 1 در سان فرانسیسکو” اما او می خواهم مبارزات انتخاباتی و رای دادن برای هر کدام دموکرات به دست آورد اگر آن را به که.

چرا که “من نمی توانم به قبر من,” او گفت: “دانستن اینکه من همه چیز را من می توانم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

که یک چیز سان فرانسیسکو دموکرات از همه راه راه می تواند به توافق برسند.

کالیفرنیا تصمیم می گیرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de