جراح عمومی می گوید ایالات متحده: 'این هفته آن را به بد'

بزرگنمایی این تصویر "ما واقعا نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت" برای مبارزه با COVID-19 تنفسی,

توسط MINERALNEWS در 4 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

"ما واقعا نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت" برای مبارزه با COVID-19 تنفسی,بیماری, جراح عمومی جروم Adams روز دوشنبه گفت:. امریکا بالا دکتر هشدار داد که "در این هفته از آن می گذرد به بد است." اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

"من می خواهم به درک این هفته آن را به بد" ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: صبح روز دوشنبه صحبت در مورد COVID-19 همه گیر و تلاش برای جلوگیری از coronavirus از آلوده کردن بیشتر مردم در آمریکا

آدامز همچنین از مردم خواست در خانه بمانند برای جلوگیری از ویروس تنفسی از گسترش و گفت: بیش از حد بسیاری از مردم در نیویورک و دیگر کشورهای در حال نادیده گرفتن راهنمایی به رعایت اجتماعی دورى و اجتناب از تماس نزدیک با دیگران است.

"من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که در حال انجام کارهای درست اما من فکر می کنم که متاسفانه ما در حال پیدا کردن بسیاری از مردم فکر می کنم این نمی تواند اتفاق می افتد به آنها" آدامز گفت: در مصاحبه با امروز نشان می دهد در NBC News.

"ما نمی خواهیم دالاس یا نیواورلئان یا شیکاگو به نوبه خود به آینده در نیویورک" آدامز گفت. "به این معنی که هر کس نیاز به در نظر گرفتن گام های حق در حال حاضر."

آدامز همچنین اشاره کرد که COVID-19 به نظر می رسد اقدام متفاوت در آمریکا و کشورهای دیگر بیش از آن در چین بود که در آن شناسایی شده در ماه دسامبر. در یک تغییر مهم ویروس مؤثر است افراد جوان در نرخ بالاتر است.

در نیویورک کانون این بیماری در آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به تازگی گفت که افرادی که بین سنین 18 و 49 نمایندگی 53 درصد از دولت موارد است.

"این مهم است برای افراد جوان به می دانم که شما می توانید این بیماری می تواند بستری از این بیماری می میرند از این بیماری – اما مهمتر از همه شما می توانید آن را به شما عزیزان" آدامز گفت. "بنابراین ما نیاز شما را به واقعا ناب است."

حداقل هفت متحده – نیویورک آمریکا; نیوجرسی; کالیفرنیا; ایلینوی; میشیگان و فلوریدا – باید هر یک را تایید کرد بیش از 1000 coronavirus موارد است. اما کارشناسان هشدار می دهند که آهسته اجرای آزمایش در آمریکا به معنی این کشور هنوز هم ندارد یک تصویر دقیق از ویروس تلفات.

نیویورک پدید آمده است به عنوان یک رهبر در ایالات متحده از نظر ظرفیت خود را برای تست. روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت در حال حاضر تست از 16000 نفر در روز – یک شماره گفت: بالاتر است سرانه از تلاش های تست در چین یا کره جنوبی.

بحث در مورد وضعیت بیشتر به طور گسترده در ایالات متحده آدامز گفت: تست است "قطعا به طور قابل توجهی افزایش یافته است در سراسر کشور است. "و او گفت: مسئولان باید "مطمئن شوید که ما در حال اولویت بندی تست برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران است."

این جراح عمومی گفت: "ما نیاز به مراقبت از افرادی که مراقبت از مردم برای مردم در بیمارستان ها و برای افرادی که در بالاترین خطر در حال حاضر."

"ما واقعا نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت" آدامز گفت: به عنوان او به نام برای آمریکایی ها توجه به هدایت مقامات بهداشتی گفتن آنها را به ماندن در خانه تا آنجا که آنها می توانند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب