DeSantis فلوریدا معتقد است به زودی حاوی ویروس شیوع

تالاهاسی فلوریدا. - رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ابراز اطمینان کرد و گفت فلوریدا به زودی شامل آن شیوع کروناویر

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

تالاهاسی فلوریدا. - رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ابراز اطمینان کرد و گفت فلوریدا به زودی شامل آن شیوع کروناویروس و بیمارستان ها می تواند زمان هجوم بیماران قرار دادن به جلو و مثبت مورد حتی به عنوان دولت به طور متوسط روزانه مرگ و میر در حال حاضر این کشور را بدترین.

DeSantis خبرنگاران گفت: در دولت و کنگره آمریکا در کنفرانس خبری که در بیمارستان پذیرش و درصد آزمون آینده مثبت به نظر می رسد plateauing یا کاهش در مقدار از دولت و این که بیمارستان ها باید ظرفیت کافی در بخش های مراقبت ويژه و به طور کلی.

"روند بسیار بهتر از امروز آن را دو هفته پیش" DeSantis گفت. "من مطمئن هستم که ما را از این طریق دریافت کنید. من مطمئن هستم که مردمی ... در بیمارستان ما سیستم ادامه خواهد داد به انجام یک کار بزرگ و دیدار با تقاضا. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب و ترس وجود دارد و من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به از طریق آن دریافت کنید. ما هنوز وجود دارد."

به کنفرانس خبری آمد و در مدت کوتاهی پس از دولت وزارت بهداشت ثبت شده یکی دیگر از 136 مرگ و میر آوردن فلوریدا روزانه به طور متوسط در هفته گذشته به 115, بازتاب افزایش عفونت رای دولت شروع به دیدن ماه گذشته.

این رقم در صدر 112 مرگ و میر در روز تگزاس گزارش شده در طول این دوره آسوشیتد پرس آمار نشان می دهد. کالیفرنیا با حدود دو برابر جمعیت فلوریدا است که در سال 93 مرگ و میر در یک روز در طول هفته گذشته. یک ماه پیش فلوریدا شد به طور متوسط 33 coronavirus مرگ و میر در روز است. هنوز فلوریدا است که با دیدن یک ششم به 700 تن در روز نیویورک با تجربه در زمانی که بحران در اوج آن است. که دولت در حال حاضر به 10 تن در روز است.

دکتر استنلی علائم افسر ارشد پزشکی برای یادبود سیستم بهداشت و درمان در Broward شهرستان گفت: فلوریدا, افزایش روزانه نرخ مرگ و میر را نشان می دهد "ما در حال ضرب و شتم این بیماری نشده است." او گفت: فلوریدا نیاز به انجام یک کار بهتر از منزوی خود را زمانی که آنها می توانند با پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی تواند و شستن دست های خود را اغلب.

"من نگران همکار من در فلوریدا که گاهی اوقات من از انجام کارهایی که فقط نمی توان هر حس در وسط یک بیماری همه گیر" او گفت:. "ما باید به شهروندان ما به درک آن است به آنها را برای کمک به کنترل این بیماری است. در حال حاضر هیچ جادویی پزشکی گلوله."

به طور کلی حداقل 5,319 های مردمی در فلوریدا از COVID-19 پس دولت اولین موارد ثبت شد 1 مارس و نزدیک به 370,000 باید آزمایش مثبت برای این بیماری است. حدود 19 درصد از آزمون بازگشته اند مثبت در فلوریدا در طول هفته گذشته: این رقم را از plateaued بیش از دو هفته گذشته نشانه آن است که گسترش ممکن است کاهش, اما این دو در مقایسه با نرخ 10 ٪ از یک ماه پیش و به خوبی بالاتر از دولت است 2.3% در اواخر ماه مه.

دولت گزارش روز شنبه که اضافی 517 نفر پذیرفته شده اند به بیمارستان با این بیماری است. هنوز هم تعداد زیادی از مردم برای درمان COVID-19 در فلوریدا بیمارستان پایدار بود بیش از 24 ساعت گذشته برای اولین بار از زمانی که دولت شروع به انتشار در سطح ایالت ساعت به ساعت سرشماری بیماران در جولای 10. در آن زمان که تعداد حدود 6,800 و افزایش چند صد نفر در روز است.

تعداد بستری در اواخر صبح روز سه شنبه بود در 9,436 پایین شکاف از 9,452 بیماران 24 ساعت قبل از آن.

"ظرفیت مراقبت های بهداشتی سیستم قوی است" گفت: مریم Mayhew, وزیر فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. "من می دانم که مردم از ترس در سراسر کشور, اما آنها باید اعتماد به نفس در مراقبت های بهداشتی است."

کریس Plance گفت فلوریدا بیمارستان ها را ببینید بالا بیمار تقاضا برای آینده قابل پیش بینی است که او معتقد است که می تواند منجر به فرسودگی شغلی در پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان.

"شما می توانید این تخت برای همیشه, اما شما نمی توانید یک فرد برای همیشه" گفت: Plance PA مشاوره. "کارکنان در حال رفتن به مریض و آنها در حال رفتن به باید مشکلات نیروی انسانی در سطح آنها. این در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر از یک مشکل است."

مارکس گفت که او با دیدن خستگی در یادبود کارکنان.

"مردم ما خسته. آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای مدیریت این و ما در حال حاضر در موج دوم," مارکس گفت.

DeSantis گفت: ترس برخی از بیماران مبتلا به ممکن است, حملات قلبی, سکته مغزی و دیگر شرایط اضطراری پزشکی در حال رفتن به بیمارستان زیرا آنها ترس از ابتلا به ویروس.

"COVID بسیار مهم است اما COVID است فقط یکی از جنبه های کلی سیستم مراقبت های بهداشتی و درمانی با نیازهای فلوریدا," او گفت:.

___

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اسپنسر و کندی گزارش از فورت Lauderdale, Florida. آسوشیتد پرس نویسنده برندان فررینگتن در تالاهاسی فلوریدا کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن