تسلا درایور بازی بازی قبل از تصادف مرگبار. اما تسلا نرم افزار شکست خورده بیش از حد

بی مسئولیتی — توسط خودروساز تسلا و توسط تسلا درایور — کمک به یک تصادف مرگبار در کالیفرنیا در سال 2018 فدرال محققان می گویند.

راننده به نظر می رسد شده اند به بازی یک بازی بر روی گوشی های هوشمند بلافاصله قبل از نیمه خودمختار در سال 2017, مدل X شتاب به یک سد بتنی. پریشان با تلفن او دخالت ندارد به هدایت کردن ماشین خود را به عقب به سمت ایمنی.

اما تسلا باید پیش بینی کرده اند که رانندگان خواهد سوء استفاده از آن “خلبان اتوماتیک” از ویژگی های شبیه به این ساخت و در بیشتر راهکارهایی برای جلوگیری از تصادفات مرگبار.

که با توجه به ملی ایمنی حمل و نقل آن صرف نزدیک به دو سال بررسی سقوط.

تسلا درایور پیشرفته کمک نرم افزار است به نام “خلبان اتوماتیک.” که نشان می دهد این خودرو می تواند هدایت مستقل اما در واقع این سیستم محدود است — رانندگان قرار است به توجه به طوری که آنها می توانید کنترل از خودرو در صورت لزوم.

“هنگامی که رانندگی در تصور خود-حالت رانندگی شما نمی توانید خواب. شما نمی توانید یک کتاب بخوانید. شما نمی توانید به تماشای یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد. شما نمی توانید متن. و شما نمی توانید بازی بازی های ویدئویی” رابرت L. Sumwalt رئیس NTSB گفت: روز سه شنبه.

اما NTSB نه تنها مقصر راننده سیب مهندس والتر هوانگ برای سقوط. آن را نیز بسیار مهم تسلا برای عدم پیش بینی و جلوگیری از این سوء استفاده از فن آوری است.

بعد از همه وجود دارد شواهد تصویری که تسلا درایور با استفاده از خلبان اتوماتیک فراموش خواب, متن و هوانگ, بازی, بازی های ویدئویی است. صاحبان مبادله راهنمایی در انجمن در مورد نحوه ترفند نرم افزار به فکر آنها در حال برگزاری فرمان.

در مورد هوانگ تصادف خودرو نرم افزار متوجه شده بود که او باید دست خود را در چرخ در زمان تصادف. هنوز SUV صرفا هشدار داد او را به توجه به جای غیرفعال کردن نیمه مستقل فرمان.

تسلا همچنین اجازه می دهد تا آن خلبان اتوماتیک سیستم برای استفاده در جاده است که این نرم افزار طراحی شده است برای رسیدگی به ایجاد ایمنی خطرات NTSB می گوید.

دیگر خودروسازان باید مسائل مشابه با خود را پیشرفته کمک راننده ویژگی های NTSB یافت. اما تنها تسلا موفق به پاسخ دادن به هیئت مدیره جدید توصیه.

این هیئت همچنین نقد اپل هوانگ کارفرما برای منع کارمندان از استفاده از دستگاه در هنگام رانندگی. هوانگ بود و یک توسعه دهنده بازی و با استفاده از خود شرکت صادر گوشی کار در زمان تصادف.

نگهداری بزرگراه ها نیز نقش مهمی در شدت تصادف NTSB قبلا گفت. یک فلز “سقوط کوسن” باید نرم ضربه از برخورد اما آن آسیب دیده بود در یک تصادف قبلی و دیگر موثر است.

همان مانع ضربه شده بود بارها و بارها در طول چند سال دیگری از جمله تصادف که باعث مرگ و میر و اغلب رفت و unrepaired برای امتداد طولانی از زمان با توجه به NTSB اسناد و مدارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im