قاضی بلوک اخراج از هندوراس نوجوان با توجه به همه گیر

بزرگنمایی این تصویر برگزاری مرکز کودکان مهاجر در کرریزو چشمه, Texas. 16-year-old هندوراس پسر که وارد

توسط MINERALNEWS در 21 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

برگزاری مرکز کودکان مهاجر در کرریزو چشمه, Texas. 16-year-old هندوراس پسر که وارد ایالات متحده به تنهایی برنامه ریزی شده بود به تبعید شنبه اما یک قاضی فدرال مسدود شده خود را حذف. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اریک گی/AP

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می گوید: یک قاضی فدرال به طور موقت مسدود اخراج 16 ساله هندوراس در یک مورد است که به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخیرا تصویب سیاست مبتنی بر بهداشت فدرال قوانین از اخراج افراد زیر سن قانونی بدون همراه و بدون تشریفات.

آیتالله سیستانی می گوید: پسر وارد ایالات متحده به تنهایی در هفته گذشته و برنامه ریزی شده بود به تبعید چهارشنبه. با توجه به آیتالله قاضی مورچه سالیوان از سی مدار مسدود اخراج اواخر روز سه شنبه.

آیتالله سیستانی به طرح دعوی از طرف پسر به چالش کشیدن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور محدود کردن مهاجرت بر اساس عنوان 42 ایالات متحده کد که اجازه یک بار ورود افراد از کشورهای در صورت وجود یک "خطر جدی معرفی ... بیماری به ایالات متحده است."

سیاست فعلی در محل قرار داده شد به عنوان COVID-19 همه گیر در سراسر کشور است. مقامات کاخ سفید می گویند آن است که در نظر گرفته شده برای محافظت از شهروندان آمریکایی اما مهاجر طرفداران حقوق متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بهره برداری بهداشت جهانی بحران برای پیشبرد آن سرکوب پناهندگی پناهجویان و دور زدن دلیل فرایند ،

"ما اعتقاد داریم [عنوان 42] است که در نهایت بهانه ای برای انجام آنچه دولت همیشه می خواستم به انجام نزدیک مرز برای کودکان و پناهجویان" ACLU وکیل لی Gelernt NPR گفت پس از سالیوان سفارش.

ACLU طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند وزارت امنیت داخلی است نقض حمایت های حقوقی که بدون همراه کودکان برخوردار هستند.

"هنگامی که COVID آمار دولت اساسا گفت: ما دیگر مجبور به رعایت هر یک از حمایت از کودکان در جنوب مرز" Gelernt گفت.

"ما فکر نمی کنیم [عنوان 42] اجازه اخراج," او گفت:. "تست بله و در برخی موارد بازداشت و به قرنطینه. اما نه اخراج."

آیتالله سیستانی را پر استدلال می کند که زیر سن قانونی پناهندگی پناهجویان که می رسند خود به خود ممکن است به طور خودکار اخراج حتی اگر آنها در واقع یک بیماری مسری.

علاوه بر این آیتالله سیستانی می گوید: افراد زیر سن قانونی بدون همراه از کشورهای که در مرز ایالات متحده مانند هندوراس منتقل شود باید در عرض 72 ساعت از دلهره خود را به مراقبت از دفتر اسکان مجدد پناهندگان قرار داده شده در کودکان تسهیلات و ارائه یک جلسه کامل در پناهندگی خود را ادعا می کند. آنها همچنین باید منتشر شود به یکی از بستگان نزدیک و یا حامی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

با توجه به آیتالله سیستانی از هندوراس پسر نشان نمی دهد علائم COVID-19. او در یک هتل تحت سرپرستی گمرک و حفاظت مرزی با وجود این واقعیت است که پدر خود که او نیز به دنبال پناهندگی در حال حاضر ساکن در ایالات متحده هر دو پدر و پسر هستند که به دنبال پناهندگی بر اساس ترس از آزار و اذیت و شکنجه در هندوراس.

سالیوان منظور موثر است برای 24 ساعت با توجه به آیتالله سیستانی که به دنبال یک فرمت شنبه به طوری که پسر می تواند در ایالات متحده باقی بمانند در حالی که طرح دعوی در دادگاه به جلو حرکت می کند.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن